Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[Martin0315] Žádost o unban

#1
Dobrý den předem bych se chtěl omluvit za to co jsem před 5 lety provedl.
To zaco jsem dostal ban se dozvíte v nasledujícím bodě.
1) Nebudu chodit okolo horké kaše ban jsem dostal za používání cheat clienta. Ano vím byla to uplná blbost, ale jako každý tak i já jsem to musel zkusit a bohužel mě nenapadlo nic lepšího než jít na Epes. Ani nevím co se mi v té době honilo hlavou jelikož to je podle mého nazoru dlouhá doba.

2) Omlouvám se ale v tom to bodě se moc nedozvíte jelikož je to už dost dávno. Ale mám pocit, že jsem zkoušel co vše ten client umí.
3) 22.1.2015 18:46

4) Permaban
5) Nevím už od jakého roku jsem hrál na Epesu, ale nikde jsem nenašel takhle propracovaný server a to jsem hledal důkladně. Postupem času jsem si to začal uvědomovat jakou blbost jsem udělal. Do opravdy mě to mrzí a myslím si že 5 let je dlouhá doba na to aby si to člověk přiznal. Když se to stalo bylo mi 12 a co si budeme povídát byl jsem malej a také bl**j. Za tu dobu jsem se pučil a myslím si ,že mě už znovu taková to blbost nikdy nenapadne.
Kdybych dostal unban tak by už nenastalo odemne žádné porušení pravidel.

S pozdravem a přáním hezkého dne Palan Martin (Martin0315)

Re: [Martin0315] Žádost o unban

#6
Ahoj,

Musím přihlédnout k tomu, že se jedná o 5 let starý ban.
A také oceňujeme, že se umíš normálně přiznat a nekomplikuješ nám tak pràci.

Unban ti aktivuji.
cron