Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

YouAreDEAD další pokus o unban

#1
Ahoj Epesáci, opět si píšu žádost o unban.
Už to bude necelých 9 měsíců co se nevidíme na serveru a rád bych se vrátil na server za tak super partou lidí , zabil pár wbček, zarybařil si a vylepšoval své epmmo skilly.
1) Za co jsi ban dostal ?
Dostal jsem za bugování armoru 8.8 2019 + pokusy o obcházení banu 28.8 2019
2) Popis situace
1.část)Na server jsem přišel s kamarády z jiného serveru a EPES byl úplně něco jiného než server ,na kterém jsem dříve hrál.Server EPES se mi moc zalíbil a začal jsem tu hrát, protože to mělo něco do sebe.Od EPESU jsem si dal pauzu a přestal jsem hrát asi na měsíc,ale opět jsem se vrátil.Poté jsem se dostal do frakce DarkGods, se kterou jsem bojoval.Po nějaké době jsem si všiml, že mám armor i po sundání v té době jsem nevěděl absolutně co to je a neřešil jsem to.Po nějaké době jsem zjistil, že to je bug, který mě zvýhoďnoval nad ostatníma lidma.Poté co se má frakce Darkgods,se tak napůl rozpadla a většina odešla do konkurenční frakce,tak jsem se rozhodl, že tento bug začnu využívat víc a víc, abych pomohl mé frakci,ale v té době mé tupé hlavě nedošlo, že za to mohu být potrestán. Nadále jsem bug nadále využíval bez nahlášení A-Teamu.Až o druhé polovině letních prázdnin se začalo něco s tím dělat a myslím si, že každý den o restartu se ten buglý armor resetoval a musel sis to aktivovat znovu a znovu. Tímto A-Team zjistil, jak se to buguje a kdo to buguje.Byl jsem zabanován za bugování armoru.
2.část)Jak jsem byl závislý na EPESU, tak jsem se chtěl dohodnout s hráčem manoit o tom, že si někdy zajdu na EPES a nafarmím mu něco a pomůžu mu a v tomto momentu mi stále nedocházelo, že si moje šance na unban mohu nadále zhoršit.Heslo mi dal, tak jsem někdy za něj chodil na WB a na ostatní bosse. Po nějaké době si heslo změnil, ale už bylo pozdě, protože A-Team moje porušování pravidel prokoukl.
3) August 08, 2019, 21:26
4) Permanentni Ban
5) Proč si myslím, že bych měl dostat Unban ?
Nikdy jsem nebyl žádný dobrák,a mé chování některým hráčům se moc nelíbilo ani se jim nedivím, taky nepobírám co moje staré já dělalo za brikule, a proto se jim omlouvám hlavně A-Teamu a hráčům, kterým jsem bug ukázal a nadále byli díky mně zabanováni.Abych řekl pravdu docela dost mi EPES chybí ne jako server, ale hlavně někteří hráči,kteří tam hrajou.Rád bych se k vám přidal a opět si zafightil.Obecně mi chybí EPES PvP, EPMMO SKILLY, ATD...Velmi mě to mrzí co jsem udělal a každý by mohl dostat druhou šanci.A jak je v jedné písničce napsané " Vím, trestat je lidský, ale odpouštět je božský.Nic méňe dopředu děkuji za každé pro i proti, jde o váš názor ne můj.
Dík za pro chlapy

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#2
1) Za co jsi ban dostal ?
Dostal jsem za bugování armoru 8.8 2019 + pokusy o obcházení banu 28.8 2019
Bugování armoru, pokus o obcházení, hlasování za urážlivé nicky, cheatování, podplácení hráčů aby ti dali pro, pokus o prodej věcí za real cash, nevhodné chování
EPES
EPES
EPESU
EPESU
EPES
EPES
EPES
Víc epesu prosím.
Vím, trestat je lidský, ale odpouštět je božský.
Bůh neexistuje.
Velmi mě to mrzí co jsem udělal a každý by mohl dostat druhou šanci.
Šanci by měl dostat každý kdo prokáže, že se alespoň trochu změnil. V tvém případě bych s tebou vyrazil dveře ale to už nechám na chrisovi.

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#6
YouAreDEAD píše: A jak je v jedné písničce napsané " Vím, trestat je lidský, ale odpouštět je božský.
Dík za pro chlapy
Hold nikdo z nás Bůh není, takže podle písně Tři kříže PROTI. ;)

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#8
Bohužel, ani mě si znovu nepřesvědčil.. Odfláknutá žádost, hromada gramatických chyb.. A ani obsahem mě to nějak neuchvátilo.. Upřímně mi snad přišla lepší i tvá minulá žádost..

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#9
Col píše:
17 čer 2020 16:40
Bohužel, ani mě si znovu nepřesvědčil.. Odfláknutá žádost, hromada gramatických chyb.. A ani obsahem mě to nějak neuchvátilo.. Upřímně mi snad přišla lepší i tvá minulá žádost..
cron