Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#12
Zezačátku jsem přemýšlel že bych ti dal malé pro. Jenže po tom co napsal miner jsem si vzpomněl co jsi dělal a řekl jsem si že ne. Čekal jsem ještě na vyjádření ostatních lidí a jestli se vyjádříš k nim i ty ale nevypadá to. Protentokrát proti.

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#13
YouAreDEAD píše:
17 čer 2020 12:39
Dík za pro chlapy
Když jsem viděl, že jsi žádost neudělal opět pomocí Ctrl+C, Ctrl+V, myslel jsem, že to bude lepší.
Bohužel, žádost dost nedostatečná, podobnou si myslím že by kde kdo splácal za 10 minut, hromadu pravopisných chyb a hlavně ta poslední věta mě nějak nepřinutila k tomu ti dát pro.

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#16
Napalm píše:
18 čer 2020 09:42
Čekal jsem ještě na vyjádření ostatních lidí a jestli se vyjádříš k nim i ty ale nevypadá to.
Tady se není moc k čemu vyjadřovat na 5 žádost už prostě není co psát :D jako i když je ta žádost taková nicmoc je tu dost lidí co dostali unban daleko dřív a za daleko horší věci já si nemyslím že by unban měl záviset pouze na žádosti.

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#17
Col píše:
17 čer 2020 16:40
Bohužel, ani mě si znovu nepřesvědčil.. Odfláknutá žádost, hromada gramatických chyb.. A ani obsahem mě to nějak neuchvátilo.. Upřímně mi snad přišla lepší i tvá minulá žádost..
No to je asi pravda já mám teď hodně věcí ve škole ale celkově už prostě 5 žádostí a tak není co napsat... já sem se snažil hlavně u tech prvních teď už to nějak postrádá smysl.

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#19
Já osobně jsem asi jediný na serveru kdo s tebou neměl žádné osobní problémy... Nemám nějak potvrzené co vše z toho co tu ostatní píšou je pravda.
Dávám ti i tak PRO jen kvůli tomu, že máš ban už dlouho : )

Re: YouAreDEAD další pokus o unban

#20
Jelikož jsme si jako celkem rozuměli... Ale jdu to rozepsat v bodech..

1. Ta žádost je taková slabší, ale je to už několikátá žádost a chápu, že je to únavný furt tu žádost upravovat po několikáté.
2. Tvoje chování nevím jak se změnilo, ale na discordu ses choval normálně a upřímně.
3. Myslím, že za ten tvůj prohřešek už dostalo tolik lidí Unban.. a to třeba na poprvé nebo na podruhé.. Tak proč se k ním taky nemůžeš přidat ?
4. Osobně bych ti dal PROTI u některých žádostech předtím.. Ale už je to 5. žádost..

PRO

SooTCB :evil:
cron