Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o unban účtu NapalmDead.

#1
Žádost o unban účtu NapalmDead
No jak bych začal. Prvně že na tento moment jsem hodně čekal a těšil se na něj i se hho bál. Zadruhé budu si vážit každého PRO nebo kladného hodnocení co od vás dostanu a budu za ně rád a z PROTI si pokusím vzít ponaučení. Zatřetí se prosím vyvarujte frakčním sporům a hádkám. Nechci aby se z toho stalo soupeření frakcí. Začtvrté všem vám moc děkuji za chvilky co jsem prožil s vámi na Epesu a vážně si jich vážím a stále na ně vzpomínám. Teď samotná žádost.

Rád bych začal svou minulostí a to na účtu GamerCZE. Začal jsem jako každý celkem normální hráč na E3. Na server jsem zašel třeba na hodinku denně trochu si zahrál a udělal nějaký ten progress. V té době jsem se snažil chovat nějak tak normálně abych neměl problém. Velký zlom přišel v době kdy se přidal update pevnosti což byl čistě frakční update. V té době jsem byl ve frakci FrostWolf pod vedením hráče Apkic. Nějakou chvíli frakce FrostWolf neměla pořádnou konkurenci a vyhrávala jak na pevnostech tak na WB. Poté ale přišla frakce Fallacy pod vedením hráče a helpera Lemodile. Frakce pro nás ze začátku představovala jen slabší frakci ale později hráči od nás začali odcházet do Fallacy a to začalo vyhrávat. Já se v té době stal toxickým z části kvůli pevnostem protože mně štvalo že prohráváme a z části proto že je to tak u většiny 12 letých dětí. V té době jsem se začal chovat jako arogantní blbec co všechno ví nejlépe a umí vše jako bůh. Po nějaké době jsem odešel i já do frakce Fallacy kde ovšem nastal spor co málem frakci rozvrátil a i proto mně někteří její členové následovně neměli o to více v oblibě. Díky tomuto sporu jsem se velmi rozhádal s hráči jako byli Lemodile nebo Jack_Ounes. Čas běžel a Fallacy rostlo. Jenže na scénu přišla nová silná konkurenční frakce DarkGods. Opět začal konkurenční boj a moje toxicita proti enemy. V této frakci byl i hráč phiwings99 který chtěl ode mně koupit Sekeru Krále Arthuriuse která byla v té době nejlepší na serveru. Já mu sekeru prodat nechtěl ale jednoho večera mně něco napadlo. V dnešní době kdy to píšu mi to připadá jako totální volovina ale v té době mi to jistě připadalo jako dobrý nápad. Nebavit se s wingsem o konkrétní sekeře ale jen o Sekeře. Jednoduše hra se slovy. Ta vycházela a já wingse obral. Toho si ovšem všiml A-Team a Epes to semnou probral. Navrátil jsem věci o které jsem hráče obral , dostal pokutu a warn. A tak dál běžel čas. Nějakou dobu krom toxicity a arogantního chování nic nebylo a potom přišel nový trend. Válka skladů. Všichni hráči co v té době hráli na E3 přesně ví co to je ale pro ty co v té době nehráli tak vám to vysvětlím. Válka skladů byla udělaná na způsobu rychlého zisku. Člověk postavil pár beden do jednoduché klece , dal tam pár item framů do nich itemy a začal dražit. Na tomto trendu lidé kteří tyto Války pořádali velmi vydělávali. A tak jsem si řekl že to taky zkusím protože to nebylo nic zakázaného. Zezačátku jsem dělal menší války kde jsem vydělal 10k-20k a byl jsem spokojenej. Později jsem ty války trochu zvětšoval a výdělky se občas dostali až do výše 50k-80k. Ale jeden večer začal pořádat aukci hráč SnoopCZ kde ale dražil jen samotné bedny a ne věci v item framech a proto dal do item framů záměrně cenné itemy. Napadlo mně udělat to samé a proto jsem do jedné klece dal pár beden s velmi cennými itemy a začal dražit bedny. Někteří hráči se mně ptali jestli se draží i ty itemy v item framech ale já neodpovídal protože by to pak mohli říct ostatním a já nemusel mít zisk. Klec kde byly nejcennější itemy koupil hráč Citronix který za ní zaplatil opravdu vysokou částku. O chvíli později jsem byl nahlášen i po té co jsem mu peníze vrátil a další den dostal Permaban.

Poté co jsem na Gamera dostal unban po cca 9 měsících jsem se snažil chovat co nejvíc slušně a spořádaně. Ovšem poté opět přišlo frakční hraní a všechno chování šlo do prd… Opět jsem se choval jako arogantní blbec co umí vše nejlépe a ví o všem nejlépe což byla ta fatální chyba. V frakci jsem díky svému chování nebyl moc oblíbený a pomalu nikdo mně neměl rád což bylo pochopitelné. Já si ovšem v té době myslel že je moje chování naprosto v pořádku a tak jsem se choval takto nadále. V kostce jsem byl arogantní idiot co do Epesu sype spoustu peněz a diví se že ho nemá nikdo rád a zdá se mu že je to křivda. Jednoho dne se Jack_Ounes snažil prodat někomu z frakce Cechmistrův krumpáč jenže mně se zdála cena kterou za něj chtěl příliš vysoká a jelikož jsem věděl vše nejlépe tak jsem řekl hráči že by to neměl kupovat jelikož stojí tak o polovinu méně. Kdybych tak v té době radši držel hubu a krok. S Jackem jsem se pustil do hádky a jemu už v té době nejspíše ruply nervy z mého chování a ještě toho co jsem předváděl ten den a tak zahájil na discordu hlasování o vyhození mně z frakce. Hlasování prošlo a já byl bez frakce , smutný , ukřivděný a naštvanej na celej Epes. Tak jsem si v jednu chvilku řekl že s tím vším skončím a prodám věci za itemy do jiných her jako bylo například League of Legends. V té době tato praktika nebyla zakázaná a byla hojně používaná. Tak jsem tedy začal prodávat itemy hráči Tuan_v2 který je ode mně mile rád kupoval protože měl dost peněz a chtěl získat lepší gear. Jenže já byl naštvanej a tak jsem dostal nápad jak vydělat ještě víc peněz než odejdu. Pučil jsem si na smlouvu od hráče negjo sekeru Hieřina Odveta II a nabídnul jí hráči Tuan. On jí samozřejmě chtěl a tak jsem mu sekeru prodal. Po té co se dozvěděl že sekera nebyla moje tak jí vrátil hráči negjo a peníze z her do kterých mi je dal si vzal zpět. Po té jsem dostal 12 Srpna permanentní ban za podvodné jednání.



Ovšem někdy kolem listopadu jsem zase začal chtít hrát na Epesu a napadlo mně že bych si mohl podat žádost o unban. Jenže jsem nemohl. Nevěřil jsem sám sobě že už bych nekradl nebo se nechoval jako totální blbec. A tak jsem dostal nápad co byl snad ještě horší než si podat žádost. Začít obcházet abych si dokázal že jsem se změnil. Začal jsem tedy obcházet za účet NapalmDead abych si tohle dokázal. A tak jsem začal hrát za Napalma. Řekl jsem si že chci hrát solo což v té době bylo na Epesu dost těžké protože veškerý důležitý loot padal z WB které byly frakční záležitostí. Ale i tak jsem hrál dělal nějaké základní questy a snažil se získat lepší gear. Jeden den jsem však potřeboval udělat Quest na WB Ork Gor a tak jsem požádal hráče a helpera col jestli by mi nepomohl protože v té době chodil se svou frakcí AnocraLSD Gora. On souhlasil ale řekl mi že na serveru moc nejde hrát samostatně a nabídnul mi at se přidám protože to bude lepší pro nováčka. Já si vzpomněl jak jsem v Anocře byl dřív a souhlasil jsem. A tak začala dlouhá etapa frakčního hraní. Snažil jsem se nebýt tak toxic hlavně ne na členy enemy frakcí což se mi nějak tak dařilo. Anocra mi pomáhala expit a lootit se. Byly to fajn časy kdy jsem pozapomněl na svůj hlavní cíl a jen tak v klidu hrál a předstíral že jsem někdo jiný než jsem. Netušil jsem že o mně AT vědělo ani že to věděla půlka frakce. Předstíral jsem že jsem Tomáš co bydlí u Prahy a je mu 16 let. Ve skutečnosti jsem by Vojta z Hradce kterému ještě není ani 15. No řekněme že jsem byl velmi snadno prokouknutelný. Poté přišla amnestie a já se chtěl přihlásit a napsat si amnestii na účet GamerCZE. Většina z vás si říká proč jsem si vůbec amnestii psal když jsem obcházel ban a nevěděl o tom že to někdo ví. Pravda je taková že jsem nechtěl žít pod strachem z toho že zase dostanu ban a vše bude pryč. Frakce , účet a hlavně přátelé. S amnestií jsem si opět vzpomněl na můj cíl dokázat že jsem se změnil. A tak jsem amnestii sepsal. Ale další moje chyba z mnoha byla ta že jsem tam nenapsal že obcházím ban. Kdybych to napsal amnestie mohla dopadnout úplně jinak a já mohl hrát bez banu. Nenapsal jsem to tam ze dvou důvodů. Zaprvé protože v AT jsou hráči z frakce AnocraLSD přesněji _col_ , omg14 a PAVLITKO kteří by to pak mohli říct frakci a ta by se na mně vykašlala. Zadruhé protože jsem se bál že amnestie nevyjde a AT mi dá ban na Napalma a ještě mi to zmenší šanci na unban která už tak nebyla s chováním na účtu GamerCZE moc vysoká. Amnestie mi nevyšla a já tedy nadále hrál. Postupně jsem se pořád víc a víc bál že přijde nějakej moment kdy mně AT odhalí a vše ztratím. Nevěděl jsem že tento moment přišel už měsíce zpět a Epes jen chtěl zabanovat víc lidí najednou co obchází. Zabanoval mně tedy 1 dubna společně s hráči Bhuv ( Kokks) a Vladusinko (TheWhite). Po té jsem se přiznal frakci AnocraLSD k tomu kdo jsem a čekal jsem že mně frakce vyhodí. Ono se tak nestalo. Rozbrečelo mně to co někteří členové frakce napsali ale v dobrém smyslu. Vážně jsem dle nich dokázal že jsem se změnil a že jsem lepší než jsem byl za Gamera. Jenže potom přišla ještě jedna chyba co jsem udělal. Napsal jsem celkem dobrou žádost o unban. Jenže tu jsem podal zbrkle moc brzy a následně jí smazal z fóra. A proto píšu tuto žádost kdy doufám že mi tu poslední šanci dáte a uvěříte i vy že jsem se změnil. Ti co hráli na serveru když jsem obcházel můžou posoudit nejlépe. Musím ovšem říct jednu věc. A to že nevím jestli bych měl dostat unban. Zas bych se chtěl podívat na Epes at už kvůli novému kontentu co se přidal v době mého banu nebo taky hlavně kvůli pár lidem z Anocry a několika dalším. Ano rád bych se na server dostal ale to není na mně. Kdybych bral jak dlouho mám ban tak je to 6 měsíců skoro 7 i s tím že jsem obcházel. Kdybych neobcházel ban bylo by to 10 měsíců. Ano myslím že jsem se změnil a už nekradu nebo nejsem tolik toxic proti ostatním frakcím. Ale nikdy jsem extra serveru nepomáhal. Občas jsem nahlásil nějaký ten bug co jsem našel. Občas pomohl hráči co nevěděl co má dělat. Ale nikdy jsem pro server neudělal nic velkého. Takže to jestli mám dostat poslední šanci je na vás. Na A-Teamu a hráčích Epesu. Je čistě podle vašeho posouzení jestli jsem se změnil nebo ne a jestli si ten unban vážně zasloužím. A jak jsem psal již nahoře tak prosím netahejte do toho frakce at z toho pak není jen zbytečně moc nepodstatných příspěvků. Děkuji ti pokud jsi dočetl až sem a doufám že žádost ohodnotíš PRO a nebo PROTI s dobrým důvodem abych se z něho mohl pokusit poučit.

Ještě tohle :
Proč si prvně nepodám žádost na Gamera a potom na Napalma? Nechci hrát za účet GamerCZE. Je mi líto co jsem na tom účtu dělal a jak jsem se tam choval. Chtěl bych hrát čistě za Napalma a zkusit zapomenout co jsem na Gamerovi dělal.

Znovu všem děkuji a doufám že se s vámi uvidím na serveru.

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#2
Musím se přiznat, že sem přišel k tomuhle tématu a čekal sem, že dám nerozhodně nebo PROTI, protože si moc dobře vzpomínám na tvojí toxicitu... byla enormní, vpodstatě na úrovni sedra, to je něco, z čeho se člověk jen tak nedostane.
Jenže... jak sem si to četl, tak mi došlo, že celý server Epes je bohužel konstruhovaný na "tiltění". Jak si sám psal, začal si být toxický vždy s nástupem pevností a jiných frakčních věcí. Bohužel, server Epes již není RPG server, ale frakční server, čistě frakční server. Pevnosti, WB, skupinové dungeony. To jsou 3 věci, ze kterých padá nejlepší loot a všechny tři věci jdou dělat jen s pomocí frakce. Je hezké, že je potřeba spolupráce, jenže to vede k neshodám, někdo neudělá co má, ke zradám, a to všechno hráče změní... stane se ... prostě toxickým a namyšleným, že neúspěch je vina ostatních, i když třeba nemá jejich frakce šanci na vítěžství už do začátku kvůli přelootěnosti nepřátel. Opravdu kdyby aspoň WB nebyli frakční a nebyli na topdmg... ta mechanika je super do normálních dungeonů, ale špatná na WB.
Když sem se podíval na tvojí žádost, tak sem viděl část svého příběhu. Jediný rozdíl je, že já sem sám přestal hrát poté, co půlka DG dostala ban za neustálé zneužívání regeneračního bugu asi 3 měsíce. Tehdy sem zjistil, jak moc mě změnil Epes, jak moc toxic sem byl jen kvůli té nespravedlnosti, že s tím AT nic nedělá a my kvůli tomu prohráváme... Sice i když nevím, zda jsou nyní boje fér či nefér, vždy po pár prohrách v hráčích zakoření, že je to vina jejich spolubojovníků, že prohráli, a lidská přirozenost ventilovat frustraci vždy povede na tiltění se na přátelé a členy frakce, hlavně na ty, kteří nepřišli. Nejméně přínosná, ale paradoxně asi nejšťastnější cesta na Epesu je hrát to solo, jen na sebe. Jenže pak vás gankne frakce u poloWB nebo WB a řeknete si... že byste také potřebovali frakci, abyste dostali ten loot. A už je to spirála dolů na toxicitu. Dokud se nezmění systém topdmg, bude to stále frakční server, a ani updaty, jako je soloWB systém to nezmění, neboť soloWB se nejlépe farmí opět v týmech (Nicota atd...), což sice otevírá jedny dveře solo hráčům, ale otevírá 10 dveří hráčům ve frakcích. Jediné solo eventy, kde se člověk může spolehnout sám na sebe tu sou rybárny, které sou bohužel o štěstí, jen mořská rybárna, ta je udělaná opravdu skvěle, že to balancuje štěstí a schopnost rybáře.
Abych shrnul tuhle slohovku, kterou sem ani snad nechtěl psát, jen sem chtěl pořádně objastnit své názory, proč je Epes 3 mnohem více tiltící a toxické prostředí než E 2, na který mnoho hráčů v dobrém vzpomíná. Je to bohužel kvůli stylu hry soustředěném na frakce.
Tenhle systém každého stáhne k toxicitě, PRO nenech se stáhnout znova.

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#5
Byl jsi dement, co se neuměl chovat. V poslední době se chováš jako mnohem méně zaostalý jedinec a kupodivu jsi se dostal prakticky na mentální vrchol tohoto krásného serveru.
Jsem pro, tak si to zase nepodělej, skladníku. ;)

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#9
borko369 píše:
20 čer 2020 20:53
Aj by som ti dal PRO ale kolkokrat si sluboval, ze sa zmenis a aj tak nic z toho a mal si do polroka ban zas za to isté(podvodne jednani). PROTI
Ano vím Boris a velmi mně to mrzí. Protože jen kvůli slabé chvilce jsem ztratil přístup k serveru na kterém jsem velmi rád hrával. Děkuji za tvůj názor a pokud tato žádost neprojde tak doufám že u příští změníš názor.

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#10
Darklorde děkuji za tvůj názor a že to takhle vnímáš.

Pokoslave máš pravdu byl jsem dement a jsem rád že to vnímáš tak že jsem o trochu vyspělejší než jsem byl. Díky za pro.

Josefe Omáčko děkuji jsem rád že to tak vnímáte.
cron