Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#41
Fufene moc díky za tvé PRO. Ano máš pravdu tu žádost jsem mohl udělat o něco kratší. Jiank ne díky pokud vážně dostanu unban tak 3 permu nechci.

Desi díky za tvé PRO a ano dežo občas jsem no ale tak snad to napravím.

Cole mockrát děkuji za tvé PRO protože jsi jeden z vyšších členů AT a k tomu jsi leader Anocry. Vážím si toho že si myslíš že jsem se změnil a doufám že pokud unban vážně dostanu tak mně do Anocry zpět přijmete a že se ze mně mentálně nezhroutíš :D .

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#42
Tak je to tu. Sedm dlouhých dní od podání žádosti. Mockrát vám všem děkuji protože tohle jsem vážně nečekal. Moje první očekávání když jsem žádost podal bylo že PRO a PROTI budou vyrovnaná a nebo že tu bude více PROTI než PRO. Jenže jsem od vás dostal neuvěřitelných 21 PRO a od 4 lidí PROTI. Tohle mně opravdu příjemně překvapilo protože takhle ohromná podpora od lidí jako je kae , plej atd byla nepředvídatelná. Doufám že žádost jakkoliv vyjde a ještě jednou všem moc děkuji.
cron