Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#21
Za Napalma jsem viděl nějaký ten bezvýznamný posun...Jsem jeden z mála, který tvoji osobu dokázal snášet ve frakci ještě za gamera, protože vím jak se děcko dokáže chovat, nebyl jsem ještě nedávno jinej... pro

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#22
ArkenThas píše:
20 čer 2020 23:56
No, šel jsem na fórum s tím, že Tě total zhatím a odejdu zase pryč. Pak jsem scrollnul tou žádostí a čuměl jsem jak když kilu zapl speedhack na královně.

Po přečtení žádosti musím říct, že to není bůhví jakej zázrak a většina toho je spíš popis co jsi udělal. Na druhou stranu, od Tebe jsem i v porovnání s tancem s démony čekal mnohem méně. Za Napalma tolik nedokážu říct, jak ses choval, protože jsem první měsíc a půl moc nehrál a taky jsi se skoro nevyjadřoval dle mě i z důvodu, abys zůstal v utajení.

Po celkovém zvážení jsem Pro, ale asi s podobnou podmínkou jako měl třeba wings/SooT, jelikož žádost + od banu neuběhla zas tak dlouhá doba. Nepamatuju si přesný datum, vím jen, že v době kdy se hlasovalo o Tvém vyhazovu / jsi dostal ban, tak jsem byl pryč, čiže odhaduju někdy mezi 10.-20.8. Tudíž bych byl pro to, aby Ti byl udělen unban až rok po banu na Gamera.

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#23
_GonkManSVK_ píše:
21 čer 2020 11:44
Môžno by som uvažoval aj nad pro ale to jak si sa ma kedysi pokúsil okradnúť a ešte jak si sa k tomu zachoval, to ti fakt neodpustím... Preto dávam proti.
Ano a mrzí mně to. Přesto díky za názor a pokud žádost neprojde tak doufám že ho změníš.

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#25
StrejdaRodec píše:
21 čer 2020 11:50
Za Napalma jsem viděl nějaký ten bezvýznamný posun...Jsem jeden z mála, který tvoji osobu dokázal snášet ve frakci ještě za gamera, protože vím jak se děcko dokáže chovat, nebyl jsem ještě nedávno jinej... pro
Děkuji Rody za pro a názor vážím si toho.

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#26
NesTriX píše:
21 čer 2020 14:29
ArkenThas píše:
20 čer 2020 23:56
No, šel jsem na fórum s tím, že Tě total zhatím a odejdu zase pryč. Pak jsem scrollnul tou žádostí a čuměl jsem jak když kilu zapl speedhack na královně.

Po přečtení žádosti musím říct, že to není bůhví jakej zázrak a většina toho je spíš popis co jsi udělal. Na druhou stranu, od Tebe jsem i v porovnání s tancem s démony čekal mnohem méně. Za Napalma tolik nedokážu říct, jak ses choval, protože jsem první měsíc a půl moc nehrál a taky jsi se skoro nevyjadřoval dle mě i z důvodu, abys zůstal v utajení.

Po celkovém zvážení jsem Pro, ale asi s podobnou podmínkou jako měl třeba wings/SooT, jelikož žádost + od banu neuběhla zas tak dlouhá doba. Nepamatuju si přesný datum, vím jen, že v době kdy se hlasovalo o Tvém vyhazovu / jsi dostal ban, tak jsem byl pryč, čiže odhaduju někdy mezi 10.-20.8. Tudíž bych byl pro to, aby Ti byl udělen unban až rok po banu na Gamera.
Děkuji Nesi za PRO a názor. Vážím si toho.

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#27
Z doslechu vím, že ses choval jako lopata, a tím to končí. Co se týče tebe jako Napalma a ne jako Gamera, tak jsi mi přišel velice v pohodě. Nevýrazný, pasivní člověk. Dle mého názoru si v sobě přece jen objevil kousek soudnosti a sebral zbytky svý rádoby vychytralý existence, a úplně jí překopal na něco, čemu se dá říkat, v rámci možností, rozumnej člověk. Za mě máš PRO.

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#28
Ahoj, myslím si, že žádost je perfektně napsaná...
Ale teď k věci..
1. Chci se ti omluvit za to co jsem ti předváděl jednou na tom discordu a velice mě to mrzí.
2. Díky, že jsi mě uvědomil se chovat už normálně. (Díky všem)
3. Opravdu si myslím, že jsi udělal tu správnou věc, že jsi tamtu žádost smazal a nahradil ji jinou.. dobrá práce ! :D
4. A doufám, že jsi se celkově změnil a já ti věřím, takže ti dávám velké PRO
5. Doufám, že moji omluvu příjímáš a, že už nikdy nebudeme mít mezi sebou spory.

Děkuji za přečtení.

SooTCB :twisted:

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#29
Judari helvetet píše:
21 čer 2020 01:14
Píšu to sice nerad vzhledem k faktu nesouvisející s Gamerem, ale můj názor víceméně sedí s Eskaronem. Mým prvním záměrem bylo dát proti ne z nějakých přesvědčivých důvodů, které bych za 5 minut vycucal z prstů jako u jiných žádostí, ale vyloženě z principu. Hájím názor 1+1 unbanu a konec, dál vlak opravdu nejede (1 na e2 a 1 na e3). O to horší jsou vzpomínky na Epes 2, kde jsme po tobě museli uklízet prasárny toho nejhrubšího zrna, ale to jsem schopen přejít vzhledem k důvodu níže.

Jsi čtrnáctiletý Gamer, na tebe nelze použít stejný metr jako u lidí kteří jsou na pokraji dospělosti ("""dospělosti"""). Na užívání rozumu se nelze odvolávat, na sebeuvědomění taky ne. Jsi ve věku kdy každý jeden rok (možná i půlrok) je obrovský krok kupředu daleko více než v těch 17 letech, kdy by člověk měl rozum mít a nekoukat jen před sebe, ale i kolem sebe. Kdyby jsi nebyl tak mladý, s okamžitou platností bych tě poslal do háje, protože s takovou mentalitou jakou jsi ve své slavné éře na serveru měl, bys ve společnosti nepochodil a byl bys na tom fakt zle.

Ten bordel jsi dělal když ti bylo znatelně méně než je teď, proto mi ten bordel připadá naprosto irelevantní a bez problému ho dám stranou, protože to co píšeš posledních 3/4 roku nebo kolik je známkou toho, že jsi dospěl do bodu kdy by jsi to prostředí na serveru mohl zvládnout. Z této a smazané žádosti se nemohu ubránit tomu, že tvá současná mentalita je o mnoho dále než ta kterou jsi měl v té době. Již nadále mi nepřichází vhodné s tebou jednat jako s naprostým neuvědomělým děckem, ale s někým kdo má úroveň téměr vyrovnávající se té na Epesu. Přeci jen úroveň která tam je není žádná hitparáda, to se asi nedá zpochybnit.

Pokud se chytíš tolerantní bandy která tě bude schvalovat a dá ti nějaký ten prostor, tím zejména nemám na mysli DG a asi ani WCH, ale třeba tu Anocru která se mi od pohledu jeví asi jako ta nejvhodnější pro někoho jako ty, zejména díky relativně rozumným helperům kteří v ní jsou. Dále vyvarování hádkám, popudům ze strany (opět) DG a tak, to snad ani nemusím zmiňovat.

Já jsem pro a ber na vědomí, že je to poslední pro které ti dávám, už ode mě žádné nikdy neuvidíš pokud to pro nepůjde proti tobě, víš jak to myslím :D
Ohledně délky té žádosti a jejího obsahu to zapadá do zdejších poměrů. Přijde mi, že tady kvantita vítězí nad kvalitou a je úplně jedno, že tam je 1500 slov o ničem, než aby jich byli 500 o něčem, to nedávám za vinu jemu ale mentalitě lidí co se sem jdou vyjádřit.

Ohledně toho věku, dospívání a mentálních poskoků to vidim naprosto identicky. Každej půlrok novej člověk a je vidět že se trochu evolvoval z toho tupýho smrada do něčeho míň tupýho (ideální to není, ale this will do).

Stejně jako kae ti doporučím, abys nelezl k těm šaškům z DG ani WC, ale zkusil Anocru, ta je taková family friendly (až na Minera).

No, co jsem chtěl, jsem vyjádřil a jinak ve většině souhlasím s tím co tu sesmolil kae.
Pro.

Re: Žádost o unban účtu NapalmDead.

#30
Srnka píše:
21 čer 2020 22:13
Ahoj, myslím si, že žádost je perfektně napsaná...
Ale teď k věci..
1. Chci se ti omluvit za to co jsem ti předváděl jednou na tom discordu a velice mě to mrzí.
2. Díky, že jsi mě uvědomil se chovat už normálně. (Díky všem)
3. Opravdu si myslím, že jsi udělal tu správnou věc, že jsi tamtu žádost smazal a nahradil ji jinou.. dobrá práce ! :D
4. A doufám, že jsi se celkově změnil a já ti věřím, takže ti dávám velké PRO
5. Doufám, že moji omluvu příjímáš a, že už nikdy nebudeme mít mezi sebou spory.

Děkuji za přečtení.

SooTCB :twisted:
Žádost dle mého posouzení není perfektně napsaná a existují lepší ale přesto děkuji za pochvalu.

1) Děkuji za omluvu.
2) Jsem rád že jsem pomohl.
3) Myslím si to také.
4) Děkuji za PRO vážím si toho protože jsem od tebe čekal PROTI.
5) Tohle jsem od tebe nečekal. Myslel jsem že se moc nepoučíš ale opak je pravdou. Omluvu přijímám a jestli někdy dostanu unban tak bych byl rád za to kdyby k podobným sporům už nedošlo.

Děkuji za názor a práci s sepsáním.
cron