Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]manoit] - Žádost o unban.

#11
YouAreDEAD píše:
23 čer 2020 09:55
manoit píše:
22 čer 2020 23:08
YouAreDEAD píše:
22 čer 2020 21:15

Jo zahodil sem jí na zem přímo pod tebe a psal sem ti do chatu že ti hodim parley a moc dobře sem věděl že jí máš ty potom si mi 2 týdny neodpovídal a říkal že tu parley nemáš pak přišel w4ter se kterým sem volal na discordu a říkal mu ať otevře EC což mu taky trvalo rok no nakonec ji otevřel a dal mi ji a pak říkal že si mi jí vrátit nechtěl jestli chceš dám si ten čas a najdu ty rok starý logy abych to sem poslal.
Ahoj nechci se hádat a myslím si, že každý má svojí verzi ty si budeš furt namlouvat svoji a já budu tvrdit zase tu svoji. Pokud máš jak dokázat tuhle údajnou verzi tak ji dokaž, děkuji moc a pěkný zbytek dne.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#12
TangyMonk13 píše:
23 čer 2020 15:47
YouAreDEAD píše:
22 čer 2020 21:15
manoit píše:
22 čer 2020 14:28
Je to 9 měsíců a ty si pořád píšeš že ty křídla měli být tvoje a že ta smlouva byla jinak ale fakt je ten že ty si o té smlouvě věděl a chtěl si je prachsprostě ukrást jinak tu nic psát nebudu ať si každej udělá názor sám mě to je fuk. jo snad jen ještě že sem moc dobře věděl co si za člověka už předtím ses mě pokoušel oscammovat třeba o Parley II proto sem taky tu smlouvu dělal a v ničem ti nevěřil už jen to jak tu lžeš je dost funny.
Souhlas. Je mi úplně fuk, že to je X měsíců, ale dokud se neprobereš a neuznáš chybu, ode mě pro neuvidíš. Proti.
Ahoj, děkuji ti za tvůj příspěvek, jen by mě zajímalo zda o tomhle případu něco málo víš, jelikož si nepamatuji že by jsme se někdy na serveru potkali.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#13
Podle odpovědí se mi nezdá, že by si se nějak změnil, za těch pár týdnů co si byl v bl jsem si zapamatoval tvojí osobnost a dokážu si představit tvoje chování po té, co se vrátíš na server. momentálně PROTI

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#14
Fufen píše:
24 čer 2020 18:52
Podle odpovědí se mi nezdá, že by ses nějak změnil, za těch pár týdnů co si byl v bl jsem si zapamatoval tvojí osobnost a dokážu si představit tvoje chování po té, co se vrátíš na server. momentálně PROTI
Nemusel jsem být v BL, abych poznal, že manoit je opravdu člověk, kterýmu chybí pořádná facka (tak 10 takových).

Po banu jsi tu předváděl brikule na fóru a choval ses jak vypatlaná egoistická mrcha.
Z odpovědí tady mi vůbec nepřijde, že by sis jen minimálně uvědomoval cokoliv, cos provedl. Podle mě na tom serveru ještě opravdu dlouho nemáš co dělat.

Proti.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#15
Jack_Ounes píše:
24 čer 2020 20:14
Fufen píše:
24 čer 2020 18:52
Podle odpovědí se mi nezdá, že by ses nějak změnil, za těch pár týdnů co si byl v bl jsem si zapamatoval tvojí osobnost a dokážu si představit tvoje chování po té, co se vrátíš na server. momentálně PROTI
Nemusel jsem být v BL, abych poznal, že manoit je opravdu člověk, kterýmu chybí pořádná facka (tak 10 takových).

Po banu jsi tu předváděl brikule na fóru a choval ses jak vypatlaná egoistická mrcha.
Z odpovědí tady mi vůbec nepřijde, že by sis jen minimálně uvědomoval cokoliv, cos provedl. Podle mě na tom serveru ještě opravdu dlouho nemáš co dělat.

Proti.
Souhlas

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#16
TangyMonk13 píše:
23 čer 2020 15:47
YouAreDEAD píše:
22 čer 2020 21:15
manoit píše:
22 čer 2020 14:28
Je to 9 měsíců a ty si pořád píšeš že ty křídla měli být tvoje a že ta smlouva byla jinak ale fakt je ten že ty si o té smlouvě věděl a chtěl si je prachsprostě ukrást jinak tu nic psát nebudu ať si každej udělá názor sám mě to je fuk. jo snad jen ještě že sem moc dobře věděl co si za člověka už předtím ses mě pokoušel oscammovat třeba o Parley II proto sem taky tu smlouvu dělal a v ničem ti nevěřil už jen to jak tu lžeš je dost funny.
Souhlas. Je mi úplně fuk, že to je X měsíců, ale dokud se neprobereš a neuznáš chybu, ode mě pro neuvidíš. Proti.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#17
Jack_Ounes píše:
24 čer 2020 20:14
Fufen píše:
24 čer 2020 18:52
Podle odpovědí se mi nezdá, že by ses nějak změnil, za těch pár týdnů co si byl v bl jsem si zapamatoval tvojí osobnost a dokážu si představit tvoje chování po té, co se vrátíš na server. momentálně PROTI
Nemusel jsem být v BL, abych poznal, že manoit je opravdu člověk, kterýmu chybí pořádná facka (tak 10 takových).

Po banu jsi tu předváděl brikule na fóru a choval ses jak vypatlaná egoistická mrcha.
Z odpovědí tady mi vůbec nepřijde, že by sis jen minimálně uvědomoval cokoliv, cos provedl. Podle mě na tom serveru ještě opravdu dlouho nemáš co dělat.

Proti.
Ahoj, zdá se mi, že sis nepřečetl asi všechny moje žádosti jelikož jsem se omlouval snad minimálně 3x. Omlouval jsem se sad_chickenovi, Chrisovi, phiwingsovi99 a nevím komu ještě. Nemohu nijak změnit co jsem udělal ačkoli bych chtěl je mi to líto to jediné mohu udělat nebo říct.
Přečti si Žádost č.3 kde mám zeleně vyznačené jak se jim omlouvám.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#18
manoit píše:
25 čer 2020 07:44
Ahoj, zdá se mi, že sis nepřečetl asi všechny moje žádosti jelikož jsem se omlouval snad minimálně 3x. Omlouval jsem se sad_chickenovi, Chrisovi, phiwingsovi99 a nevím komu ještě. Nemohu nijak změnit co jsem udělal ačkoli bych chtěl je mi to líto to jediné mohu udělat nebo říct.
Přečti si Žádost č.3 kde mám zeleně vyznačené jak se jim omlouvám.
Co přesně mě má zajímat na nějakých pár slovech, kde se falešně snažíš vyjádřit svou lístot nad tím, co jsi provedl? Nějaká omluva je mi fakt ukradená. Je to hezký, ale hlavní je si to uvědomit a tím předejít tomu, aby ses musel omlouvat. Omlouvat se můžeš do nekonečna a ještě dál to fakt nikoho nezajímá. Hlavní je uvědomění a to u tebe rozhodně nepřichází.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#19
Jack_Ounes píše:
27 čer 2020 19:55
manoit píše:
25 čer 2020 07:44
Ahoj, zdá se mi, že sis nepřečetl asi všechny moje žádosti jelikož jsem se omlouval snad minimálně 3x. Omlouval jsem se sad_chickenovi, Chrisovi, phiwingsovi99 a nevím komu ještě. Nemohu nijak změnit co jsem udělal ačkoli bych chtěl je mi to líto to jediné mohu udělat nebo říct.
Přečti si Žádost č.3 kde mám zeleně vyznačené jak se jim omlouvám.
Co přesně mě má zajímat na nějakých pár slovech, kde se falešně snažíš vyjádřit svou lístot nad tím, co jsi provedl? Nějaká omluva je mi fakt ukradená. Je to hezký, ale hlavní je si to uvědomit a tím předejít tomu, aby ses musel omlouvat. Omlouvat se můžeš do nekonečna a ještě dál to fakt nikoho nezajímá. Hlavní je uvědomění a to u tebe rozhodně nepřichází.
Je mi opravdu líto, že jsi myslíš, že má omluva je jen pár falešných slov.Ano máš pravdu v tohle, že je nejdůležitější uvědomení a s tím také souhlasím, ale jak můžeš vědět, že si neuvědomuji věc kterou jsem udělal? Já si ji dost dobře uvědomuji, ale když si ji člověk právě uvědomí a uzná chybu tak co má udělat jediného než se přece omluvit. Nic jiného také udělat nemohu v tuhle chvíli. Díky a pěkný zbytek dne.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#20
manoit píše:
28 čer 2020 13:06


Je mi opravdu líto, že jsi myslíš, že má omluva je jen pár falešných slov.Ano máš pravdu v tohle, že je nejdůležitější uvědomení a s tím také souhlasím, ale jak můžeš vědět, že si neuvědomuji věc kterou jsem udělal? Já si ji dost dobře uvědomuji, ale když si ji člověk právě uvědomí a uzná chybu tak co má udělat jediného než se přece omluvit. Nic jiného také udělat nemohu v tuhle chvíli. Díky a pěkný zbytek dne.
Takže ty si uvědomuješ co si udělal ale píšeš tu že ty křídla měli být po právě tvoje. :lol: :lol: :lol:
cron