Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][manoit] - Žádost o unban.

#1
Zdravím všechny epesáky.
Nyní si píšu svoji 4. žádost o unban.
Jelikož AT vždy vyžaduje změnit žádosti když vám nevyjde tak jsem to vzal nyní úplně z nové stránky.
A doufám, že se vám moje 4. verze žádosti bude líbit. dávám do toho kus sebe.

1) Za co jsi ban dostal?
Dostal jsem ban za ukradnutí křídel +4 dmg křídel hráče sad_chicken.

2) Popis situace.
Chci jen dodat popis situace nejde nijak přepsat ano přeměnil jsem pár slov možná, ale pravdu jinak napsat nemohu jen ji mohu trochu přiblížit.

1.YouAreDead - půjčil jsem mu účet pod pár podmínkami nebude brát nic hráči W4TER, který semnou sdílel resku a nebude brát ani nic z mých beden a prodávat to pouze jsem mu vlastně dovolil si brát healky a RK na boje.
Jenže se stalo nejdřív to, že hráči W4TEROVI ukradl elíky, který jsem mu musel kvůli jeho škodám zaplatit, ale zaplatil jsem to. Následně se omluvil, nevěděl že jsou to jeho tak jsem to tak vážně nebral jelikož jsem v té době chodil na brigádu tak jsem moc nevěděl co tam dělal měl jsem málo času zjišťovat co se za tu dobu stalo apod...
Však potom když byl víkend a měl jsem volno tak jsem se podíval a zjistil jsem, že mi chybí něco v bednách chyběli suroviny a věci z shopu, který jsem mu také zakázal brát. Bral bych kdyby to prodal nějak a peníze si nechal, ale on všechny peníze použil na hlasovací bedny. A také mi W4TER řekl, že mu chybí další elíky v tu dobu jsem se naštval a změnil jsem heslo a řekl mu, že to byla poslední kapka.

2.Sad_chicken a dohoda o křídlech - jelikož YouAreDEAD hrál za můj účet měl se sad_chicknem dohodu a on sám věděl dost dobře, že na mém účtu už není on jelikož to věděli celé DG, že za mě hraje kuli tak to věděl i on jelikož jsem nebyl já ten co uzavřel dohodu o těch křídlech a mně se tedy dohoda netýkala tak jsem ho vyzkoušel jestli mi hodí křídla napsal jsem mu přesně tohle (hej hodíš mi +4dmg křídla)
a sad_chicken mi je hodil v tu dobu podstatě měli být po právu moje navíc smlouva jeho nebyla určená na nějakou dobu takže podstatě po prvé půjčce co měl za mě YouAreDEAD tak už dohoda dávno platit nemusela. Chci jenom dodat nechtěl jsem nijak danému hráči ublížit a nic proti němu osobně nemám jen jsem věděl, že jsou to kuliho křídla tak jsem se chtěl pomstít za vykradení obchodu, elíků W4TERA a mých surovin.

3) Datum a čas banu

September 09, 2019, 14:23 (téměř 9 měsíců)

4) Druh banu: Tempban/Permaban

Permanentní ban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Tady jsem se dost zapřemýšlel AT by tohle nemuselo vůbec tyhle případy řešit je jen v jejich zájmu, že to dělají, a že nám dovolí hrát na tak dobrém RPG serveru.
Nevím jestli si vůbec zasloužím další šanci já si stojím za tím, že ačkoli kdokoliv udělal sebemenší špatnou věc by si zasloužil druhou šanci ale bohužel já o tom nerozhoduji.
A jak jsem již napsal už AT se musí rozhodnout jestli si zasloužím druhou šanci.

Můj důvod proč by jsem si zasloužil unban je takový, že jsem se podle mě za tu dobu dost změnil a vím, že moje nové já by nic takového už neudělalo a ještě to byl můj první prohřešek. Bohužel je dost blbé to zjišťovat jen podle žádosti o unban jaká je kdo osobnost jelikož takhle nepoznáte jaká jsem osobnost.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#5
manoit píše:
22 čer 2020 14:28
Je to 9 měsíců a ty si pořád píšeš že ty křídla měli být tvoje a že ta smlouva byla jinak ale fakt je ten že ty si o té smlouvě věděl a chtěl si je prachsprostě ukrást jinak tu nic psát nebudu ať si každej udělá názor sám mě to je fuk. jo snad jen ještě že sem moc dobře věděl co si za člověka už předtím ses mě pokoušel oscammovat třeba o Parley II proto sem taky tu smlouvu dělal a v ničem ti nevěřil už jen to jak tu lžeš je dost funny.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#7
YouAreDEAD píše:
22 čer 2020 21:15
manoit píše:
22 čer 2020 14:28
Je to 9 měsíců a ty si pořád píšeš že ty křídla měli být tvoje a že ta smlouva byla jinak ale fakt je ten že ty si o té smlouvě věděl a chtěl si je prachsprostě ukrást jinak tu nic psát nebudu ať si každej udělá názor sám mě to je fuk. jo snad jen ještě že sem moc dobře věděl co si za člověka už předtím ses mě pokoušel oscammovat třeba o Parley II proto sem taky tu smlouvu dělal a v ničem ti nevěřil už jen to jak tu lžeš je dost funny.
Ahoj, jsem potěšen, že si mi taky k mé žádosti o unban přidal příspěvek, oba jak už dost dobře víme, je ti jasné jak to bylo ale nevadí.
A dále by jsem se chtěl obhájit za lež co si řekl ohledně Parley II.
1. Jsem nechtěl ti ji nijak scamnout sám dost dobře víš, že si ji zahodil na zem a vzal jsem ji do inventáře a nevěděl jsem od koho padla, jelikož se zrovna bojovalo v chiméře a nesleduji, kdo co vyhodil. Poté co si zjistil, že ji nemáš si mě sháněl, jestli ji nemám a pokud mám tak ať ji vrátím. V tu dobu jsem byl, ale pryč když jsi mi psal. Byl jsem zrovna na týden na chatě. Poté si začal psát hráči W4TER, který mě zná IRL, ať mě sežene a ať ti ji vrátí kvůli tvojí neschopnosti, jsem musel poté co mi W4TER zavolal na mobilu mu dát moje heslo, což nebylo tolik příjemné jelikož jsem měl být na 4 dny ještě na chatě, nemohl jsem kontrolovat svůj účet, jestli mi něco nechybělo čirou náhodou. Takže přestaň laskavě vykládat lži, jenom kvůli tvojí neschopnosti si mi mohl uškodit.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#8
manoit píše:
22 čer 2020 23:08
YouAreDEAD píše:
22 čer 2020 21:15
manoit píše:
22 čer 2020 14:28


Ahoj, jsem potěšen, že si mi taky k mé žádosti o unban přidal příspěvek, oba jak už dost dobře víme, je ti jasné jak to bylo ale nevadí.
A dále by jsem se chtěl obhájit za lež co si řekl ohledně Parley II.
1. Jsem nechtěl ti ji nijak scamnout sám dost dobře víš, že si ji zahodil na zem a vzal jsem ji do inventáře a nevěděl jsem od koho padla, jelikož se zrovna bojovalo v chiméře a nesleduji, kdo co vyhodil. Poté co si zjistil, že ji nemáš si mě sháněl, jestli ji nemám a pokud mám tak ať ji vrátím. V tu dobu jsem byl, ale pryč když jsi mi psal. Byl jsem zrovna na týden na chatě. Poté si začal psát hráči W4TER, který mě zná IRL, ať mě sežene a ať ti ji vrátí kvůli tvojí neschopnosti, jsem musel poté co mi W4TER zavolal na mobilu mu dát moje heslo, což nebylo tolik příjemné jelikož jsem měl být na 4 dny ještě na chatě, nemohl jsem kontrolovat svůj účet, jestli mi něco nechybělo čirou náhodou. Takže přestaň laskavě vykládat lži, jenom kvůli tvojí neschopnosti si mi mohl uškodit.
Jo zahodil sem jí na zem přímo pod tebe a psal sem ti do chatu že ti hodim parley a moc dobře sem věděl že jí máš ty potom si mi 2 týdny neodpovídal a říkal že tu parley nemáš pak přišel w4ter se kterým sem volal na discordu a říkal mu ať otevře EC což mu taky trvalo rok no nakonec ji otevřel a dal mi ji a pak říkal že si mi jí vrátit nechtěl jestli chceš dám si ten čas a najdu ty rok starý logy abych to sem poslal.

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#10
YouAreDEAD píše:
22 čer 2020 21:15
manoit píše:
22 čer 2020 14:28
Je to 9 měsíců a ty si pořád píšeš že ty křídla měli být tvoje a že ta smlouva byla jinak ale fakt je ten že ty si o té smlouvě věděl a chtěl si je prachsprostě ukrást jinak tu nic psát nebudu ať si každej udělá názor sám mě to je fuk. jo snad jen ještě že sem moc dobře věděl co si za člověka už předtím ses mě pokoušel oscammovat třeba o Parley II proto sem taky tu smlouvu dělal a v ničem ti nevěřil už jen to jak tu lžeš je dost funny.
Souhlas. Je mi úplně fuk, že to je X měsíců, ale dokud se neprobereš a neuznáš chybu, ode mě pro neuvidíš. Proti.
cron