Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#21
Pavlitko píše:
Pavlitko píše: Souhlasím... Tady k tomu není co říct. To tvoje chování na forum u minulé žádosti ti to zkazilo a doufám, že se to už opakovat nebude... Díky tomuhle bych ti dal ještě čas a až budeš příště psát žádost dej si s ní více práce. Přece jen je to vaše vizitka se kterou k nám přistupujete a my se pak od toho "odrážíme".

Tohle bylo moje vyjádření k tvé minulé žádosti a líbí se mi, že sis to vzal k srdci a tvoje žádost už je alespoň o trošku delší a je na lepší úrovni.

Já to vidím tak, že se na server snažíš dostat a tvá snaha se mi líbí... Tvoje žádost je na lepší úrovni a také se tu vyjadřuješ a nenecháváš to na náhodě, ale tu bych tě chtěl upozornit, že pokud se na server dostaneš zkus si to ještě trošku v hlavě urovnat, protože pár tvých odpovědí je poměrně arogantních... Jinak za tvůj trest sis už odpykal poměrně dlouho. Hráčům, kterým si nadával ses tu krásně omluvil, takže doufám, že se to už v budoucnu nebude opakovat... Je to tvůj první a zároveň snad i poslední větší trest, takže doufám, že nebudu litovat pokud ti tu to pro zanechám :roll: Takže u mně máš pro a doufám, že mě nezklameš a svoji druhou šanci využiješ naplno.
Opět ti tu cituji to, co jsem ti psal již v minulé žádosti, protože se můj názor nezměnil.

Takže ode mně máš opět pro a snad ti to už vyjde 8-)

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#22
manoit píše:
24 čer 2020 10:46
TangyMonk13 píše:
23 čer 2020 15:47
YouAreDEAD píše:
22 čer 2020 21:15

Je to 9 měsíců a ty si pořád píšeš že ty křídla měli být tvoje a že ta smlouva byla jinak ale fakt je ten že ty si o té smlouvě věděl a chtěl si je prachsprostě ukrást jinak tu nic psát nebudu ať si každej udělá názor sám mě to je fuk. jo snad jen ještě že sem moc dobře věděl co si za člověka už předtím ses mě pokoušel oscammovat třeba o Parley II proto sem taky tu smlouvu dělal a v ničem ti nevěřil už jen to jak tu lžeš je dost funny.
Souhlas. Je mi úplně fuk, že to je X měsíců, ale dokud se neprobereš a neuznáš chybu, ode mě pro neuvidíš. Proti.
Ahoj, děkuji ti za tvůj příspěvek, jen by mě zajímalo zda o tomhle případu něco málo víš, jelikož si nepamatuji že by jsme se někdy na serveru potkali.
Ano, o tom případu vím. Řešil jsem to se sadchicknem a jsem plně v obraze ;).

Re: [manoit] - Žádost o unban.

#23
manoit píše:
28 čer 2020 13:06
Je mi opravdu líto, že jsi myslíš, že má omluva je jen pár falešných slov.Ano máš pravdu v tohle, že je nejdůležitější uvědomení a s tím také souhlasím, ale jak můžeš vědět, že si neuvědomuji věc kterou jsem udělal? Já si ji dost dobře uvědomuji, ale když si ji člověk právě uvědomí a uzná chybu tak co má udělat jediného než se přece omluvit. Nic jiného také udělat nemohu v tuhle chvíli. Díky a pěkný zbytek dne.
Ja jsi myslím, že kdyby sis dost dobře uvědomoval věc, kterou jsi udělal a svoji chybu, nebudeš se zde vyjadřovat tímto způsobem. Jednoduše mě tvoje žádost ani vyjadřování naprosto vůbec nepřesvědčilo, že by ses jen trochu změnil, či si vůbec uvědomoval a přijal svou chybu.
cron