Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

stefan568 ziadost o unban/unblacklist?

#1
Hey hey hey

1) Za co jsi ban dostal? Za vsetko mozne , clovek uz ani nevie :D Ale hlavne kvoli spravaniu

2) Popis situace: Tak co ja viem.. bolo to uz davno ale vtedy som nebol na ceste Buddhu a bol som strasne toxic aa vsetky tieto veci ako kazdy spravny kompetitivny hrac tohto serveru :D

3) Datum a čas banu: August 18 2016 ale potom som tu este hral za nejake ucty asi v 2018 lebo dobra zlava bola na vpnku tak som kupil a som sa tu napajal z Budapesta a bohvie este odkial :D

4) Druh banu: Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: Ak mam pravdu povedat neviem preco si zasluzim unban a ani tomu nejaku sancu nedavam ale sak ako sa hovori , ked neskusis nevies . Pomali som aj zabudol, ze tento server existuje ale niekto mi to spominal tak sa divam ze sak skusim napisat :D Je mozne ze aj keby unban dostanem tak tu hrat nebudem pridem len pozdravit niekoho a zabit chvilku nudy a pokecat ale tak preco nie aj to sa hodi , mozno by ma to zase chytilo ja fakt neviem.. :D Nejsom uz toxic , to obdobie uz ma preslo davno a skor chcem taky klud vecer alebo vnoci si prist zahrat kus ked je cas a pochillovat :D Akoze hej ja moc dobre viem ze som bol retard a cringelord kedysi a robil tu problemy a rozbroje ale tak uz nejaky cas presiel a pff.. uz som celkom ok podla mna :D mozno hh


Nechcel som tu vypisovat svoj zivotny pribeh lebo si myslim ze ludia ma poznaju a ak nie tak isto poznaju niekoho kto ma pozna :D a budme uprimny koho zaujima moj pribeh ako som pred 4mi rokmi niekomu povedal , ze je … v nejakom dungeone alebo co :D samozrejme budem rad za kazde pro alebo proti a ked sa nevies rozhodnut tak mi posli tvoj paypal a mozeme sa dohodnut :D
cron