Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban Kokks

#1
Tak po nějaké době bych chtěl znova zkusit žádost o UnBan, akorát teď za Kokkse, aby to dávalo aspoň trochu smysl, co se týče žádosti za Bhuva, vím že ta žádost nebyla na úrovni a byla nedostatečná, ale může za to má zbrklost a netrpělivost, za což bych se chtěl omluvit . I když nejsem moc na to psaní, budu se snažit aby žádost vypadala co nejlépe . Doufám že se vám žádost bude líbit víc jak ta předchozí. Než se vrhneme na samotnou žádost, chtěl bych se omluvit hráčům které jsem podvedl a to hráče : PEFAZU , LordLait a GamerCZE.

Nyní se pustíme k samotné žádosti

1)Za co jsi ban dostal?
Za podvodné jednaní a za druhý acc Obcházení banu.

2)Popis situace
Pujčil jsem si od LordLaita věci, přesněji řečeno chimer set a Silverion na 4 dny s tím, že mu nechám vodní živel set. Co jsem věci dostal, měl jsem v plánu si je nechat. Den potom, co jsem věci dostal, tak jsem se pochlubil hráči skung4 a řekl jsem mu že to nevrátím. Pak jsem věci ukryl k mému bratrovi na residenci gonzalez. Po nějaké době mě Epes přestal bavit, tak jsem kradené věci dal hráči skung4 a řekl jsem mu, že si je může nechat nebo prodat, až na chimer chestplate, ten jsem si chtěl uschovat, kdybych začal hrát znova Epes. Co jsem začal po nějaké době hrát zase Epes, hráč LordLait se mě snažil zkontaktovat, ale já ho pořád ignoroval. Jednoho dne si mě LordLait odchytil a chtěl zpět své věci, ale já dělal hloupého a napsal jsem mu, že věci jsem mu vrátil. Co si LordLait uvědomil, že nemám vzájmu mu věci vrátit, dal mi ještě poslední šanci věci vrátit, jinak to začne řešit přes forum. Následně co to začal LordLait řešit přes forum, tak se mi naskytla další příležitost okrást další hráče a to GamerCZE a hráče PEFAZU. Jako druhého jsem okradl hráče PEFAZU o Parley a Sighterovo přilbu, ve které byl drahokam vody a to tak, že jsem chtěl půjčit Parley nachvíli do pekla, co mi PEFAZU půjčil Parley, rozhodl jsem se, že se ho zeptám i o přilbu (Sighterovu). Následně co mi to hodil, jsem se rozhodl ještě okrást hráče GamerCZE o Ledova kridla +1 s drahokamem vody a kladivo Silvirg a to tak, že jsem ho nalákal na Prorokovu čepel tudíž dohoda byla, že když mi půjčí dané věci, tak mu dám Prorokovu čepel. Když chtěl PEFAZU a GamerCZE věci vrátit, tak jsem se odpojil.

3) Datum a čas banu
June 10, 2019, 16:23

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permanentní ban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Vážení hráči Epesu a členové A-teamu, chtěl bych se omluvit za škody co jsem spáchal, jak za Kokkse, tak i za Bhuva. Chtěl bych se zde znova omluvit hráčům, kterým jsem uškodil v hraní Epesu a to hráčům : PEFAZU , LordLait a GamerCZE. Jestli to čtete, tak se vám ještě jednou omlouvám a jestli se dostanu na server, tak slibuji, že vám to nějak vynahradím. Epes hraji hodně dlouho, zažil jsem nespočet dobrodržství a zábavy, rozhodně toho nelituji proto budu rád, když žádost dočteš celou a zvážíž to. Vím, že jsem na serveru neučinkoval vždy ochotně a korektně a za to bych se chtěl omluvit a slíbit, že se začnu chovat normálně a s úctou. Dost rád bych si zopakoval ty pocity, které jsem prožíval při hraní Epesu s kamarády. Jeden z důvodů proč se chci zpátky na server vrátit je dokázat, že jsem se změnil ,že už nejsem závistivý člověk, co byl na většinu lidí toxik. Co se týče hraní na Epesu III, nikdy jsem nepoužíval nějaké cheaty, hacky a nebo autofish, hru jsem si chtěl užívat taková jaká je a proto bych, poprosil o šanci si znova na serveru zahrát. Sám dobře vím, že jsem udělal blbosti a uvědomuji si své chyby, ale jsem taky jenom člověk a člověk se chybami učí. Strašně moc mi chybí ten adrenalin, co jsem měl vždy na wbčka nebo pevnosti. Co jsem dostal ban za Kokkse za podvodné jednání, bylo mi líto, že si nemůžu na serveru zahrát poctivě . Epes je jediný server u kterého jsem strávil hromadu času a jak jsem psal vůbec mi to nevadilo, spíš jsem byl rád, že hraji něco co mě opravdu baví. Epes III mě velice bavil, i když vím, že jsem nepatřil mezi ty spravedlivé a dobré hráče a uvědomuji si své chování .
Na závěr bych chtěl poděkovat, jestli jsi dočetl žádost až jsem a ještě jednou se omlouvám hráčům kteří byli mnou okradeni a to PEFAZU , LordLait a GamerCZE.
PS : Budu rád za každé PRO i PROTI
Přeji hezky zbytek dne s podravem Kokks

Re: Žádost o unban Kokks

#3
To co jsi udělal je fakt hnus. Nicméně dle mého je furt horší to, že například Gamer okradl hned po ub další lidi. Ty jsi to udělal dejme tomu v jeden moment. Já sám jsem udělal jednou chybu, která byla fakt dost vážná a už bych to nikdy neudělal. Ban už máš dost dlouho PRO

Re: Žádost o unban Kokks

#4
Idk no žádost není tak špatná ale přijde mi že se nám jenom omlouváš. K tomu si moc nepamatuju že bych ti pučoval +1 vodní ledová křídla spíš +1 ohen ledová křídla. Jinak zatím nerozhodně.

Re: Žádost o unban Kokks

#5
Nevěřím že si se poučil ze svých chyb, ale jelikož dostali unban i větší ignoranti a hňupové, za větší prohřešky (vykrádání residencí, bugování), tak si dokážu domyslet, že se v příštím týdnu objevíš na serveru, z čehož vyplývá to, že ti zde zkusím alespoň promluvit do duše.
Tvoje chování bylo v 80% případů a žádostí o unban příšerné, zkus na sobě alespoň trochu zapracovat a změnit se zevnitř.
Přestaň si myslet že se svět točí jenom kolem tvé maličkosti a přemýšlej, jestli je dobrý nápad dělat cokoliv, čím by si kazil hru druhým.
Nesnaž se si hrát na frajera, protože dopadneš jako sedr, budeš všem pro smích a jenom uslyší tvé jméno a už budou přemýšlet, čím tě vyprovokují tentokrát.
A jako poslední bod bych ti zde chtěl prokázat laskavost a říct ti, že tvá žádost je plná lží a věcí, kterým ani ty sám nevěříš a jestli tomu věříš, že si se změnil a kdesi cosi, a jestli tomu tak není, omluv mou upřímnost, která vznikla po přečtení žádosti.
S přáním hezkého večera DLord :)

Re: Žádost o unban Kokks

#7
TheDarkLord173 píše:
04 srp 2020 21:39
Nevěřím že si se poučil ze svých chyb, ale jelikož dostali unban i větší ignoranti a hňupové, za větší prohřešky (vykrádání residencí, bugování), tak si dokážu domyslet, že se v příštím týdnu objevíš na serveru, z čehož vyplývá to, že ti zde zkusím alespoň promluvit do duše.
Tvoje chování bylo v 80% případů a žádostí o unban příšerné, zkus na sobě alespoň trochu zapracovat a změnit se zevnitř.
Přestaň si myslet že se svět točí jenom kolem tvé maličkosti a přemýšlej, jestli je dobrý nápad dělat cokoliv, čím by si kazil hru druhým.
Nesnaž se si hrát na frajera, protože dopadneš jako sedr, budeš všem pro smích a jenom uslyší tvé jméno a už budou přemýšlet, čím tě vyprovokují tentokrát.
A jako poslední bod bych ti zde chtěl prokázat laskavost a říct ti, že tvá žádost je plná lží a věcí, kterým ani ty sám nevěříš a jestli tomu věříš, že si se změnil a kdesi cosi, a jestli tomu tak není, omluv mou upřímnost, která vznikla po přečtení žádosti.
S přáním hezkého večera DLord :)
+1
cron