Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][LinnyY1] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
- Ban jsem dostal za podvodné obchody

2) Popis situace
- Tak situaci bych popsal tak, že šlo o obchody typu věci z Epesu ---> za věci do jiných her (WoT).
Těchto obchodu jsem na serveru udělal více (v dobu kdy nebyly zakázané ani povolené) byli s hráči MrUlrich, Jack Ounes, TheDarkness, YouAreDEAD a nick dalšího hráče na serveru jsi již nepamatuji, s hráčem MrUlrich jsem udělal obchody v částce kolem 750Kč, s hráčem Jack Ounes jsem měl obchody v částce kolem 1000Kč, s hráčem TheDarkness kolem 1200Kč, s hráčem YouAreDEAD kolem 150Kč a s hráčem jehož nick si nepamatuji tak to byli obchody kolem 3613kč, všechny tyto obchody se všemi hráči proběhli v pořádku. Podvodný obchod jsem udělal až později, tím stylem že jsem se dohodl s hráčem na obchodu, že já mu dám tyhle a tyhle věci z Epesu, a on mi za to dá tohle a tohle do jiné hry (WoT), když pak hráč mi ty věci (do WoT) dal, tak já jsem mu ty věci z Epesu dal jiné a jen něco, v jaké částce pak byl tento obchod udělaný si již nepamatuji a ani si nepamatuji s jakým hráčem to bylo, ale z daleka se nepohyboval ani v sumě jako byli ty legit trady.

3) Datum a čas banu
- August 12, 2019, 19:18

4) Druh banu
- Permanentní ban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
- Tak na Epesu hraji už od začátku E.2, kde jsem byl naprosto bezproblémový hráč, nekonfliktní a nijak nevýrazný a už vůbec jsem nedělal žádné podvody natož abych měl nějaký ban, hrál jsem tam jen na sbírání itemů a stavění residencí. Pak jsem začal hrát na E.3 s tím, že ze začátku jsem byl též nijak nekonfliktní a nevýrazný hráč, stavěl jsem si svoje residence a snažil jsem se vydělat nějaký in-game cash, postupem času když jsem si vydělal na nějaký lepší gear a zakoupil ho tak jsem se přidal do frakce Salamandra ---> DarkGods, kde už jsem začal chodit PvP a WB. Postupem času jsem si řekl že nijak zakázané ani povolené vyměňování věcí z Epesu za věci do jiných her či serverů není, tak jsem se na to zeptal pár lidí z AT a ty mi to potvrdili, začal jsem tedy s tímto vyměňováním, měl jsem dost obchodů co byly bez potíží, oba jsme dostali co jsme chtěli, avšak později jsem si řekl, že bych mohl udělal podvodný obchod za účelem většího zisku. Dotyčným hráčům se omlouvám a už bych tuhle chybu neudělal.
- Od datumu kdy jsem ban dostal utekla dlouhá doba, tak jsem si řekl, že bych mohl zkusit podat znovu žádost o unban, nějaké závažné tresty nebo tak jsem předtím neměl, až potom ten podvodný obchod, tak doufám že tahle žádost o unban se už povede. Ještě bych rád podotkl že nějaké schopnosti "rozepsat se" nemám a tak jsem rád že jsem sestrojil alespoň takovouhle žádost.
Naposledy upravil(a) LinnyY1 dne 05 srp 2020 21:56, celkem upraveno 1 x.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#4
Srnka píše:
05 srp 2020 20:02
Proč se mi zdá, že ty žádosti jsou kratší a kratší ?..
Ale stejně Proti
Ještě bych rád podotkl že nějaké schopnosti "rozepsat se" nemám a tak jsem rád že jsem sestrojil alespoň takovouhle žádost.
cron