Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žádost o unban č.2 - Crusher

#1
Zdravím všechny hráče a hráčky,
jak jistě někteří z Vás ví, toto je už moje druhá žádost o unban, jelikož minulá mi nevyšla kvůli nedostatečné lhůtě banu, a proto tedy doufám, že aspoň touto žádostí Vás přesvědčím a bude mou poslední.

Minulá žádost: viewtopic.php?f=20&t=2128

1) Za co si dostal ban?
Používání scriptu k ulehčení rybaření - Autofish.

2) Popis situace
Jak bylo již zmíněno v předešlé žádosti, měl jsem hodně moc věcí na práci v reálném životě, a tak jsem hledal alternativy, které by mě dokázali vydělávat nějaké ty peníze i přes to, že bych nemusel nic dělat. Autofish byla hned první možnost která mě napadla, protože rybaření bylo na špičce možností jak vydělávat peníze, a proto jsem si jednoho dne daný program stáhl a hned jsem se vrhl do "rybaření", ale trvalo to jen chvíli (1. chvíle, kdy jsem autofish použil), než si mě všiml _col_ a následoval už jen ban a uvědomování si mého prohřešku.

3) Datum a čas banu
29. března 2020 v 19:11
Viz: http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4869

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
U minulé žádosti se objevily ohlasy ve stylu "Proč si s tím začal, když jistá skupina lidí za to dostávala nedávno ban?" Odpověd je jednoduchá - nerozvážnost a nepočítání s následky. Věřím tomu, že pokud budu mít někdy z nějakého důvodu jenom chuť dělat něco nekalého, vzpomenu si na trápení se při nemožnosti hrát na serveru a ty zdlouhavé chvíle při vymýšlení mých dvou žádostí.

Bohužel i přes veškerá rizika, která používání autofishe přinášelo jsem neodolal a udělal jsem chybu, kterou do této doby lituji a ať už mi věříte nebo ne, doufám, že aspoň pár z Vás, kteří mi předtím dali proti, změní názor a třeba díky Vám, budu moct mít druhou šanci hrát na serveru.

Za dobu mého banu na serveru přibylo mnoho dobře vypadajících updatů, které ve mě probouzí nostalgické vzpomínky na Epes 2, které bych si chtěl velmi rád osvěžit. Také se těším na povečerní odreagování od školy při farmení s lidma na discordu a další hromadu zábavy a kontentu, který server přináší a těším se na další připravované updaty a questové linie.

Dost mě udivuje myšlenka na to, jak můžou někteří hráči dokázat napsat ještě delší žádost jak minulou, jelikož já se s touto žádostí peru už nějakou tu chvíli a stále mažu řádky a odstavce, jelikož mi to příjde strašně podobné minulé žádosti, bohužel proto se může zdát, že jsem si s žádostí nedal takovou práci jako předtím, ale já vůbec netuším, co dalšího bych zde měl zmínit, aniž by to nevypadalo, že jen přetvořuji minulou.

Chtěl bych se ještě jednou všem moc omluvit za neférové jednání vůči Vám hráčům a také Admin teamu za zbytečné vytváření problémů, které vůbec nemusely nastat, doufám tedy, že doba od banu je dostačující a má slova Vám dávají aspoň trochu naději na to, že žádnou další blbost neprovedu.

Děkuji Vám všem za přečtení mé 2. žádosti, doufám, že se v blízké budoucnosti uvidíme na serveru a těším se, až si s Vámi zahraju a pokecám. Crusher

Re: Žádost o unban č.2 - Crusher

#3
Stejně jak žádost předtím.
Sice tě neznám, protože jsi začal hrát až po mém banu, ale nikdy jsem na tebe neslyšel nic negativního a žádost poměrně pěkná.

Pro
Srnka píše: Jak tam dal ty mezery, aby to bylo Dlouhé XD.. Proti
Btw Soote, dát proti jen kvůli tomu, že někdo napsal svoji žádost tak aby byla přehledná mi přjide jako celkem vtip+jsi minule Crusherovi dal pro, takže v tom asi nic víc není.

Re: Žádost o unban č.2 - Crusher

#4
Srnka píše:
24 srp 2020 03:09
Jak tam dal ty mezery, aby to bylo Dlouhé XD.. Proti
?????????????????????????????????????????????????????????????????
Co tu prosím meleš za blbosti? To je čistá úprava textu, aby to nebylo naplácané na sebe, udělal jsem to i já v žádosti s 2k slovama, aby to nevypadalo tak blbě, při minulé žádosti si byl bez problému pro..
Crusher píše: Zdravím všechny hráče a hráčky,
jak jistě někteří z Vás ví, toto je už moje druhá žádost o unban, jelikož minulá mi nevyšla kvůli nedostatečné lhůtě banu, a proto tedy doufám, že aspoň touto žádostí Vás přesvědčím a bude mou poslední.
Minulá žádost: viewtopic.php?f=20&t=2128
1) Za co si dostal ban?
Používání scriptu k ulehčení rybaření - Autofish.
2) Popis situace
Jak bylo již zmíněno v předešlé žádosti, měl jsem hodně moc věcí na práci v reálném životě, a tak jsem hledal alternativy, které by mě dokázali vydělávat nějaké ty peníze i přes to, že bych nemusel nic dělat. Autofish byla hned první možnost která mě napadla, protože rybaření bylo na špičce možností jak vydělávat peníze, a proto jsem si jednoho dne daný program stáhl a hned jsem se vrhl do "rybaření", ale trvalo to jen chvíli (1. chvíle, kdy jsem autofish použil), než si mě všiml _col_ a následoval už jen ban a uvědomování si mého prohřešku.
3) Datum a čas banu
29. března 2020 v 19:11
Viz: http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4869
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban
5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
U minulé žádosti se objevily ohlasy ve stylu "Proč si s tím začal, když jistá skupina lidí za to dostávala nedávno ban?" Odpověd je jednoduchá - nerozvážnost a nepočítání s následky. Věřím tomu, že pokud budu mít někdy z nějakého důvodu jenom chuť dělat něco nekalého, vzpomenu si na trápení se při nemožnosti hrát na serveru a ty zdlouhavé chvíle při vymýšlení mých dvou žádostí.
Bohužel i přes veškerá rizika, která používání autofishe přinášelo jsem neodolal a udělal jsem chybu, kterou do této doby lituji a ať už mi věříte nebo ne, doufám, že aspoň pár z Vás, kteří mi předtím dali proti, změní názor a třeba díky Vám, budu moct mít druhou šanci hrát na serveru.
Za dobu mého banu na serveru přibylo mnoho dobře vypadajících updatů, které ve mě probouzí nostalgické vzpomínky na Epes 2, které bych si chtěl velmi rád osvěžit. Také se těším na povečerní odreagování od školy při farmení s lidma na discordu a další hromadu zábavy a kontentu, který server přináší a těším se na další připravované updaty a questové linie.
Dost mě udivuje myšlenka na to, jak můžou někteří hráči dokázat napsat ještě delší žádost jak minulou, jelikož já se s touto žádostí peru už nějakou tu chvíli a stále mažu řádky a odstavce, jelikož mi to příjde strašně podobné minulé žádosti, bohužel proto se může zdát, že jsem si s žádostí nedal takovou práci jako předtím, ale já vůbec netuším, co dalšího bych zde měl zmínit, aniž by to nevypadalo, že jen přetvořuji minulou.
Chtěl bych se ještě jednou všem moc omluvit za neférové jednání vůči Vám hráčům a také Admin teamu za zbytečné vytváření problémů, které vůbec nemusely nastat, doufám tedy, že doba od banu je dostačující a má slova Vám dávají aspoň trochu naději na to, že žádnou další blbost neprovedu.
Děkuji Vám všem za přečtení mé 2. žádosti, doufám, že se v blízké budoucnosti uvidíme na serveru a těším se, až si s Vámi zahraju a pokecám. Crusher
Tohle je prostě hnus...


K žádosti: Jak minule, jsem jednoznačně pro, vím, že toho lituješ hlavně kvůli tomu, jaké nutkání máš mi furt psát co epes a jak to tam jde.. :D

Re: Žádost o unban č.2 - Crusher

#6
Takže začnu tady:
Srnka píše:
24 srp 2020 03:09
Jak tam dal ty mezery, aby to bylo Dlouhé XD.. Proti
Soote, tvoje žádost o unban nebyla taky nějaká skvělá a dlouhá, takže bych byl rád, aby si se přestal vyjadřovat takhle dementně k žádostem o unban.

A k žádosti, používat to i potom co 8 lidi dostalo permu, to vypadá na to, že ti nedochází, že přijdou i na tebe, ale co už. Doba banu už je přiměřená, ale nevím, jestli se za 4 měsíce, dá hráči věřit, že se poučil a že nebude používat jiné podpůrné programy viz autoclick, skripty, macra a podobně...

Za mě nerozhodně, možná spíše pro?

Re: Žádost o unban č.2 - Crusher

#7
Za mě tedy jisté PRO. Crusher je velmi vstřícný, nekonfliktní a rozumný člověk.
Navíc na serveru jsou lidé, kteří měli horší prohřešky než "jen" autofish a dostali možnost se podívat na server poněkud brzo.

Re: Žádost o unban č.2 - Crusher

#8
Stale zastavam nazor, ze si vedel o 7 pripadech, kde za af byl udelen perma ban. Avsak je to jiz nejaky ten patek, a kdyz vezmu v potaz to, ze jsem dostal unban ja, ktery to tu prakticky rozsiril musim byt pro. Gl

Re: Žádost o unban č.2 - Crusher

#9
CoolMonster667 píše:
24 srp 2020 17:51
Za mě tedy jisté PRO. Crusher je velmi vstřícný, nekonfliktní a rozumný člověk.
Navíc na serveru jsou lidé, kteří měli horší prohřešky než "jen" autofish a dostali možnost se podívat na server poněkud brzo.
+1 Pro 🔥
cron