Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban - YouAreDEAD

#1
Takže ahoj, předem se vám všem chci zcela upřímně omluvit, že jsem vás nějak scamnul, měli jsme spolu neshody nebo cokoliv jiného, s odstupem času si uvědomuji, že to bylo z mé strany hloupost. Hlavně bych se chtěl omluvit hráči czechminer, bylo to z mé strany dětinské a neprofesionální. Snad mojí veřejnou omluvu přijmeš. Myslím si, že je právě teď ta ideální doba si zažádat o unban, jelikož na serveru už nehraje moc lidí a já bych chtěl, aby to nedopadlo nejhůř jak to jde... hraní na Epesu mě fakt hodně bavilo a chtěl bych dostat druhou šanci... Ke konci mé předmluvy doufám, že si celou mojí žádost přečtete a budu rád za PRO a taky za to PROTI ovšem s rozumným argumentem.

Za co jsi dostal ban?
Ban jsem dostal za bugování armoru.

Popis situace
Poprvé jsem na to, že mám buglý armor přišel někdy kolem června (nejsem si tím ale moc jistej) a vůbec jsem nevěděl co to je, jak se to dělá ani výhody tohoto bugu. Po pár dnech jsem se s tím svěřil par hráčům s kterými jsme to začli zkoumat a zjistili jsme, že nám to dává určitý resist vůči hitům od moba. Hity od hráčů mi přišly furt stejný. No a tak šel čas a zjišťoval to čím dál tím víc lidí a tento bud se "zpopularizoval" až to začal řešit ám Epes. Když to skoro polovině serveru zrušil, tak jsem si ho chtěl bugnout znovu s tím, že opět nedostanu žádný trest, jako tomu bylo minule. A ono to vyěšlo, a pak opět a opět. Jednoho dne byl PvP event který pořádal helper col a tam sem měl taky ten buglej armor společně s adamusem a když proběhl "test" tak jsem neprošel a tohle si myslím že byl ten zlomovej bod kdy Epesovi došla trpělivost a začal to trestat. Chci říct, že s odstupem času se mu absolutně nedivím, na druhou stranu se divím že měl s námi (s hráči co měli buglej armor) tolik trpělivost

Datum a čas banu
8. srpna 2019

Druh banu
Permanentní ban

Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban
Tohle je těžké, hodně lidí si myslí, že jsem někdo, kdo mrvil komunitu server během hraní. Tohle je z části pravda. Musím z mé strany přiznat, že jsem se na začátku svého hraní zde pokoušel scammovat a přijít si na bohatství nelegálními praktikami, protože jsem Epes nějak nehrotil. Později jsem se dostal mezi určitou partu lidí (DarkGods) s kterými se mi otevřela úplně nová kapitola na Epes a rázem mě začalo hraní celkem bavit. Trávil jsem na Epesu desítky hodin, dal jsem do Epesu nemálo peněz a taky jsem tam potkal nové kamarády, s kterými bych si opět zahrál. Vím, že je Epes momentálně ve stavu úpadku a myslím si, že pokud bych dostal UnBan, začalo by tam pár lidí opět hrát a dokázali by jsme server oživit. Na Epesu mi velmi záleží a nechci, aby skončil tak, že po Vánocích už tam bude cca 15 lidí denně.
Tak tohle je asi vše. Doufám že se Vám tato žádost líbila, je trošku jiná než moje minulé žádosti, aby šlo poznat, že mi na tom velmi záleží. Doufám že vás to přesvedčí, že jsem se změnil a dáte mi Pro. S Žádosti jsem si dal opravdu práci, jelikož nejsem moc dobrý v češtině a gramatice. Snažil jsem se žádost napsat co nejvíce upřímně a tak doufám, že to ohodnotíte mým Unbane.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#4
Čistej vtip a arogance, člověk ti může nespočetněkrát říct, abys nedělal blbosti, abys prostě na ty 2 měsíce držel hubu a ty si to vždy něčím zkazíš, jednou si se přiznal k okrádání domči, pak si vytvářel discord účet s fotkama a jménem k zesměšnění hráče, další měsíc si mi hned po zamítnutí žádosti nadával a udělal další urážlivý účet na watera a neustále vykládáš lidem ve voicu, že zaplatíš itemama za napsání žádosti a stále se v textu chováš jak odpad, nevím, jestli je takhle žádost tvoje nebo ne, protože chvíli se zdálo, že to vypadá na žádost, kterou ti někdo napsal, pak ti začali mizet písmena a ta žádost skončila dřív, než jsme se vůbec dozvěděli o dalších věcech, které si prováděl a kvůli kterým nejsi na serveru jako miras, který měl stejný trest jak ty.. Takže fakt nevím, jestli to je taková tvoje normální žádost, nebo tomu komu si zaplatil neměl ani chuť si to po sobě přečíst.
Chvíli to i vypadalo, že bys třeba mohl A-team oblbnout, protože chápu, že když tě nikdo z vyššího AT nezná, do nekonečna tě v banlistu držet nejde. Ale pak se snažíš dostat na server tímhle argumentem?
YouAreDEAD píše: Vím, že je Epes momentálně ve stavu úpadku a myslím si, že pokud bych dostal UnBan, začalo by tam pár lidí opět hrát a dokázali by jsme server oživit.
Já ti někdy nevím, jestli ti konečně někdy v té hlavě začne ta část s rozumem pracovat a dokážeš trochu dospět, protože doteď se chováš jak přerostlé dítě s nějakýma nevyléčitelnýma komplexama z reálného života, u kterých máš nutkání si je vybíjet svojí demencí na počítačových hrách.
Abych nebyl čistě negativní, ikdyž bych asi měl, dříve před více jak rokem si se choval někdy i normálně a dalo se s tebou bavit, aniž bys potřeboval někoho urážet nebo se někomu/něčemu vysmívat, stačilo by se tak chovat i normálně a na serveru už dávno hraješ a nemusel by si lidem nabízet drahokamy vzduchu za napsání žádosti.
Ušetřím ti trápení a nemusíš na tohle nijak reagovat, protože upřímně asi bych taky nevěděl co stále psát, když jsou proti tobě čirá fakta, spíš to tu ponechávám jako poznámku pro lidi, kteří tě neznají a neměli "štěstí" tě poznat.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#5
Rok je dlouhá doba, ale slyšel jsem o tobě hodně nehezkých věci. A bylo tu hodně hráčů co nám dokázalo že ani po ročním trestu se chování hrače nemusí zlepsit.
A myslíš si, že důvod proč si zasloužíš ub je ten že server upadá ? No... já si myslím, že jde spíš o to že jsou letní prázdniny a spousta lidí má lepší věci na práci než sedět doma a hrát Epes. I přes to že je žádost hezký napsaná a bylo hezké že jsem jsi se omluvil ale bohužel kvůli tvé pověsti dávám PROTI.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#7
Pro jsem dal i u žádosti před tím, dám ho i dnes. Na serveru jsme se s YADem nikdy neměli v lásce, ale potom co dostal ban jsem s ním začal hrát csgo, mohu potvrdit, že se změnil trochu k lepšímu.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#8
Pořád si stojím za svým. Hacky, bugování, otřesný chování, hlasování za urážlivé nicky, nabízení itemů lidem kteří ti dají pro. Myslím, že tě znám dostatečně dobře na to abych poznal přetvářku a lži. Každej UB sis zkazil chováním - nedávno tu bylo i nějaký video.

Jedno velký PROTI a doufám že AT dojde, že lidi jako ty patří na Blacklist.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#10
borko369 píše: Určite lepšia žiadosť od minulých. Ban máš oproti človeku, ktorý mal ban za tú istú vec 6x dlhšiu dobu. PRO ❤️
Sice nevím o jakém hráči mluvíš, ale hádám že on měl ban kratší jelikož nebyl tak problémový hráč. A v době kdy měl ban nevytvářel úcty k zesměšnění jiných hráčů a nenabízel itemy za pro na žádosti. Navíc ban má jen za budování ok ten si odpykal ale teď by si měl dát ještě jednou ten samý za scamovaní, zesměšňování hráčů, úplatky a chování. Jinak mi to tu trošku smrdí výhrůžkou WB- protože zatím jediné pro co jsou jsou od DG. Alespoň fufen je dost chytrej aby se nedal zmanipulovat a má svojí hlavu. stále si stojím za PROTI a doufám že teď si ještě odpyká svoje chování.
cron