Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#11
TheDarkLord173 píše:
26 srp 2020 07:41
Pro jsem dal i u žádosti před tím, dám ho i dnes. Na serveru jsme se s YADem nikdy neměli v lásce, ale potom co dostal ban jsem s ním začal hrát csgo, mohu potvrdit, že se změnil trochu k lepšímu.
Nevím jestli zrovna ty jsi osoba co by měla posuzovat změnu chování. Ty sám si pokrytec a hroznej kamarád když ti o něco jde, ale ve chvíli kdy člověka nepotřebuješ
Jsi neuvěřitelně toxick vulgární a když ti dojdou argumenty což bývá po 10 vteřinách rozhovoru tak dokážeš jen nadávat. A i v případě že by se "trochu zlepšilo" tak trochu je u někoho jako YAD hodně málo k tomu aby nezhnusl server dalším hráčům.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#12
Fufen píše:
26 srp 2020 01:22
...
Souhlasím s tím, co zde napsala kolega Pupen. Jen bych vyjmul tu část, kde nechce být negativní. Já bych byl jen negativní.

Tvoje chování je odlišně na jiných hrách, jako třeba CS:GO, a poté je tedy možné, že si někteří hráči myslí, že se tvé chování zlepšilo, ale podle mě po návratu na Epes by to chování bylo úplně stejný jako předtím. Jsi od přírody dement a to nám stále úctyhodně dokazuješ, i když máš ban. A to je podle mě umění.

Proti

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#14
CzechMinerCZ píše:
26 srp 2020 10:08
Pořád si stojím za svým. Hacky, bugování, otřesný chování, hlasování za urážlivé nicky, nabízení itemů lidem kteří ti dají pro. Myslím, že tě znám dostatečně dobře na to abych poznal přetvářku a lži. Každej UB sis zkazil chováním - nedávno tu bylo i nějaký video.

Jedno velký PROTI a doufám že AT dojde, že lidi jako ty patří na Blacklist.
Takže, hacky mu nikdo nedokázal (stejně jako fufenovi), to je stejné, jako bych všude začal řvát, že helpeři zneužívají pravomoce. Chování měl otřesné, ale změnil se alespoň trochu. O nabízení věcí za pro já nic nevím, takže se k tomu nebudu vyjadřovat, ale jestli je to pravda tak to je celkem ubohost. BlackList je pouhá zastávka, ze které stačí trochu snahy a jde se z něj dostat také viz. Walrock, Bio, boris, telefon. Takže první by to chtělo blacklist udělat takový, že se lidem kteří tam jsou nebude dávat další šance. Jako druhé by to chtělo vyřešit to, že se na serveru permanentně něco buguje a 50% hráčů mají koule to zneužívat a nenahlásit. Jako třetí vyřešit vynášení věcí/updatů z testu či návrhů, které se rozšiřují většinou jenom v jedné frakci, či je testuje pouze jedna strana. A potom by to chtělo přestat pouštět na server lidi, co nemají rozum a nejsou schopni pochopit, co se dělat smí a co ne. :)

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#15
Fary48 píše:
26 srp 2020 01:57
Rok je dlouhá doba, ale slyšel jsem o tobě hodně nehezkých věci. A bylo tu hodně hráčů co nám dokázalo že ani po ročním trestu se chování hrače nemusí zlepsit.
A myslíš si, že důvod proč si zasloužíš ub je ten že server upadá ? No... já si myslím, že jde spíš o to že jsou letní prázdniny a spousta lidí má lepší věci na práci než sedět doma a hrát Epes. I přes to že je žádost hezký napsaná a bylo hezké že jsem jsi se omluvil ale bohužel kvůli tvé pověsti dávám PROTI.
Takže, když tady budu běhat po serveru a všude tvrdit jaký jsi banhunter a že nemáš na serveru sám co hledat, tak ti půjdou po tvém banu všichni, co o tobě nikdy před tím nic nevěděli, nepotkali se s tebou, ani tě pořádně neznají, dát proti na tvou žádost o unban? Já nevím, ale přijde mi, že si hraješ na drsňáka a potom píšeš PROTI k věcem, na které nemáš ani pádný argument napsat to proti.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#16
Rozhodně se poučil a změnil se k dobrému.Jestli s ním nehrajete nebo se s ním nebavíte tak tu změnu nemůžete poznat ani ucítit a já věřím v to, že se za poslední půl rok vzpamatoval a začal se chovat dospěle. Jinak doufám, že ti to konečně po tom roce vyjde PRO.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#18
Fary48 píše:
26 srp 2020 14:39
TheDarkLord173 píše:
26 srp 2020 07:41
A i v případě že by se "trochu zlepšilo" tak trochu je u někoho jako YAD hodně málo k tomu aby nezhnusl server dalším hráčům.
Třeba vůbec nevím kdo seš a jestli jsme se na serveru někdy viděli ale tak asi toho o mě víš dost já si třeba nemyslím že moje chování bylo nějak extra odlišný od ostatních třeba už jen to že sem nikdy nedostal mute vypovídá dost? Pravda je taky taková že posledních cca 5 měsíců sem epes vůbec neřešil a nikdo neví jak se po tom roce chovám jedinej kdo by mohl možná trochu o tomhle mluvit je darklord pavel a manoit ale přijde mi to naprosto pointless protože si nemyslím že sem ten chat hnal nějak do extremů jako určitě sem si z něhoho sem tam srandu udělal ale to na epesu není nic zvláštního

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#19
Fufen píše:
26 srp 2020 01:22
Čistej vtip a arogance, člověk ti může nespočetněkrát říct, abys nedělal blbosti, abys prostě na ty 2 měsíce držel hubu a ty si to vždy něčím zkazíš, jednou si se přiznal k okrádání domči, pak si vytvářel discord účet s fotkama a jménem k zesměšnění hráče, další měsíc si mi hned po zamítnutí žádosti nadával a udělal další urážlivý účet na watera a neustále vykládáš lidem ve voicu, že zaplatíš itemama za napsání žádosti a stále se v textu chováš jak odpad, nevím, jestli je takhle žádost tvoje nebo ne, protože chvíli se zdálo, že to vypadá na žádost, kterou ti někdo napsal, pak ti začali mizet písmena a ta žádost skončila dřív, než jsme se vůbec dozvěděli o dalších věcech, které si prováděl a kvůli kterým nejsi na serveru jako miras, který měl stejný trest jak ty.. Takže fakt nevím, jestli to je taková tvoje normální žádost, nebo tomu komu si zaplatil neměl ani chuť si to po sobě přečíst.
Chvíli to i vypadalo, že bys třeba mohl A-team oblbnout, protože chápu, že když tě nikdo z vyššího AT nezná, do nekonečna tě v banlistu držet nejde. Ale pak se snažíš dostat na server tímhle argumentem?
YouAreDEAD píše: Vím, že je Epes momentálně ve stavu úpadku a myslím si, že pokud bych dostal UnBan, začalo by tam pár lidí opět hrát a dokázali by jsme server oživit.
Já ti někdy nevím, jestli ti konečně někdy v té hlavě začne ta část s rozumem pracovat a dokážeš trochu dospět, protože doteď se chováš jak přerostlé dítě s nějakýma nevyléčitelnýma komplexama z reálného života, u kterých máš nutkání si je vybíjet svojí demencí na počítačových hrách.
Abych nebyl čistě negativní, ikdyž bych asi měl, dříve před více jak rokem si se choval někdy i normálně a dalo se s tebou bavit, aniž bys potřeboval někoho urážet nebo se někomu/něčemu vysmívat, stačilo by se tak chovat i normálně a na serveru už dávno hraješ a nemusel by si lidem nabízet drahokamy vzduchu za napsání žádosti.
Ušetřím ti trápení a nemusíš na tohle nijak reagovat, protože upřímně asi bych taky nevěděl co stále psát, když jsou proti tobě čirá fakta, spíš to tu ponechávám jako poznámku pro lidi, kteří tě neznají a neměli "štěstí" tě poznat.
Nevím proč bych někomu měl platit za žádost na serveru sem se bavil z dost lidma kteří tam pořád hrajou a kdybych je poprosil napsali by ji klidně zdarma. To co tu extremně hrotíš že nabízel věci za pro bla bla bla byl jakože vtip z mojí strany protože když přijdu na dc za 10 lidma a vyhodim tam ze sebe že dejte mi pro dám vam drahokamy tak to fakt nemyslim vážně. Jinak ostatní sem okomentoval v předchozích žádostech takže víc času z tebou ztrácet nebudu nejsem totiž tak mimo abych nechával x hodin na žádosti jako ty na každým komentáři u mojí žádosti.
cron