Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#21
Fary48 píše:
26 srp 2020 14:39
TheDarkLord173 píše:
26 srp 2020 07:41
Pro jsem dal i u žádosti před tím, dám ho i dnes. Na serveru jsme se s YADem nikdy neměli v lásce, ale potom co dostal ban jsem s ním začal hrát csgo, mohu potvrdit, že se změnil trochu k lepšímu.
Nevím jestli zrovna ty jsi osoba co by měla posuzovat změnu chování. Ty sám si pokrytec a hroznej kamarád když ti o něco jde, ale ve chvíli kdy člověka nepotřebuješ
Jsi neuvěřitelně toxick vulgární a když ti dojdou argumenty což bývá po 10 vteřinách rozhovoru tak dokážeš jen nadávat. A i v případě že by se "trochu zlepšilo" tak trochu je u někoho jako YAD hodně málo k tomu aby nezhnusl server dalším hráčům.
Takže, chování tvých kamarádů nerešíš, ale v žádosti o unban mého kamaráda si do mě šťouchneš, dobrá...
Takže zaprvé, většinou když něco chceš, tak si na člověka milý a snažíš se ho přesvědčit o tom, že ti to má dát, či prodat. Tohle je záležitost, co se praktikuje i v reálném životě.
Zadruhé toxický a vulgární? Myslíš to, když ti napíšu, potom co se snažíš vydírat mirase, že ho nahlásíš, jestli ti nedá silverii II? Tak jak jsem ti na to ukončil debatu tím, že bych ti flusnul do ksichtu, ano to je pravda, nelituji této věty a stojím si za ní. Napsal jsem ti co si o tobě myslím a pochybuju že rozeznáš toxicitu od netoxicity...
Zatřetí o Kulim (YAD) nevíš doslova nic, znáš ho akorát z vyprávění tvých kamarádů, kteří jak se nepletu, dávají pro na žádosti lidem, kteří jdou do jejich frakce a do té enemy proti.
Začtvrté, polovina tvých kamarádů dělá věci 3x horší, než já, takže by si se první měl podívat na svoje chyby a poté začít rýpat do ostatních okolo a upozorňovat na přešlapy těch, které nemáš zrovna v lásce. (Kdyby ti to nedošlo, tak mluvím o Pelleasovi, Borikovi a Struagovi -posílání nepravdivých informaci při nahlasovani hráčů, leakování informací z testu pouze jedné straně a streamovaní konverzací s Epesem jedné residenci a zakončil bych to chováním tvým zvláště u Mirase)

A ukončil bych to tím, že se snažím v žádostech dávat aspoň trochu pro a proti podle toho, jak se mi to zdá nebo když si myslím, že se člověk změnil.

Děkuji, že jste si to přečetli, s přáním hezkého dne DLord.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#23
Ja úplně nevím, jestli dobře vidím a čtu, je tohle nějaká placená zábava?

YAD - to že jsi nikdy nedostal mute opravdu neznamená, že ses choval dobře. Kdybys dostal jeden mute za pár přehnaných slov, je to všem úplně ukradený. Ty ses choval dost dlouho jako naprostej pablb a i přes několik přátelských varování a upozornění ses jen vysmíval a nadále choval jako pablb. Byl jsi maximálně na facku a jsem si jistej, že v hloubi duše si to uvědomuješ, jen ti to přijde úplně normální. To s tím uplácením za pro určitě nebylo jen pro srandu, psal jsi i mně a několika dalším. Buď jsi idiot, nebo lžeš sám sobě, je dost těžký to určit.

No každopádně, tim arogantním a nadřazeným způsobem, kterým ses vyjádřil k Emberovi si asi moc nepomůžeš. Všechno co jsi napsal mě plně přesvědčuje o tom, že jsi pořád stejnej pablb.

DLord - To co dělá Darklord nechápu už vůbec, člověk kterej se sám choval jako naprostej pablb, i když v poslední době je to o trošičku lepší, tu obhajuje někoho na bázi toho, že s ním hraje cska. Naprosto zbytečně hájíš někoho, kdo by se na epesu choval stejně jako blb. Nejhorší je, že tady akorát vytahuješ naprostý blbosti, hádáte se jak smradi na písku, ale reálně jsi nepřidal nic pozitivního k jeho žádosti. Ty znáš YADa z cska a to je asi stejný jak ho zná eFary. Nehraj si na nestrannýho.

Ty kecy s vyprávěním od kamarádů jsi sám pohřbil tím, že s YADem hraješ cska a logicky jste kamarádi, takže mu dáš pro na UB. A předem říkám, že na cskách jsi opravdu nepoznal, jestli se změnilo jeho chování na Epesu. On má pořád tu náturu blbečka, co si musí na něco hrát a to se fakt jen tak nezmění. Rozhodně ne dřív, než si sám uvědomí, že se choval jako idiot a přizná si to. Což z jeho příspěvku vidím, že se neděje. Takže tě prosím, netahej sem nějaký blbosti s eFarym, které nemají vůbec nic společného s YADovou žádosti o unban.

Chtěl bych všechny poprosit, aby nechali svoje mindráky a stupidní konflikty s dětma z ostatních frakcí a věnovali se pouze žádosti.

DĚKUJU

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#25
Fary48 píše:
26 srp 2020 14:39
TheDarkLord173 píše:
26 srp 2020 07:41
Pro jsem dal i u žádosti před tím, dám ho i dnes. Na serveru jsme se s YADem nikdy neměli v lásce, ale potom co dostal ban jsem s ním začal hrát csgo, mohu potvrdit, že se změnil trochu k lepšímu.
Nevím jestli zrovna ty jsi osoba co by měla posuzovat změnu chování. Ty sám si pokrytec a hroznej kamarád když ti o něco jde, ale ve chvíli kdy člověka nepotřebuješ
Jsi neuvěřitelně toxick vulgární a když ti dojdou argumenty což bývá po 10 vteřinách rozhovoru tak dokážeš jen nadávat. A i v případě že by se "trochu zlepšilo" tak trochu je u někoho jako YAD hodně málo k tomu aby nezhnusl server dalším hráčům.
Dark je složitá osoba. Někdy se dokáže chovat normálně a další den se začne chovat jako dement. :D
Můžu potvrdít IRL. Ale soudit změnu YAD podle přetvářky u CSka... Bohužel vidím, co dělá i po banu, takže nemůžu souhlasit s unbanem. Viz má předešlá zpráva.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#26
Jakože všichni tu hrotíte co dělám a co nedělám a epes bla bla ale já už sem se třeba půl roku epesu nedotknul a vy tu pořád vytahujete že moje chování je extrém proboha už je to rok a k tomudle
Jack_Ounes píše:
26 srp 2020 22:05
No každopádně, tim arogantním a nadřazeným způsobem, kterým ses vyjádřil k Emberovi si asi moc nepomůžeš. Všechno co jsi napsal mě plně přesvědčuje o tom, že jsi pořád stejnej pablb.
Napsal sem to protože ten člověk je očividně úplně mimo podívej se co mi píše pod každou žádost mě už nebaví na to odpovídat furt dokola když ani většina není pravda ale tak to chytrákům z epesu asi jen tak nevysvětlím.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#29
Fufen píše:
26 srp 2020 01:22
Čistej vtip a arogance, člověk ti může nespočetněkrát říct, abys nedělal blbosti, abys prostě na ty 2 měsíce držel hubu a ty si to vždy něčím zkazíš, jednou si se přiznal k okrádání domči, pak si vytvářel discord účet s fotkama a jménem k zesměšnění hráče, další měsíc si mi hned po zamítnutí žádosti nadával a udělal další urážlivý účet na watera a neustále vykládáš lidem ve voicu, že zaplatíš itemama za napsání žádosti a stále se v textu chováš jak odpad, nevím, jestli je takhle žádost tvoje nebo ne, protože chvíli se zdálo, že to vypadá na žádost, kterou ti někdo napsal, pak ti začali mizet písmena a ta žádost skončila dřív, než jsme se vůbec dozvěděli o dalších věcech, které si prováděl a kvůli kterým nejsi na serveru jako miras, který měl stejný trest jak ty.. Takže fakt nevím, jestli to je taková tvoje normální žádost, nebo tomu komu si zaplatil neměl ani chuť si to po sobě přečíst.
Chvíli to i vypadalo, že bys třeba mohl A-team oblbnout, protože chápu, že když tě nikdo z vyššího AT nezná, do nekonečna tě v banlistu držet nejde. Ale pak se snažíš dostat na server tímhle argumentem?
YouAreDEAD píše: Vím, že je Epes momentálně ve stavu úpadku a myslím si, že pokud bych dostal UnBan, začalo by tam pár lidí opět hrát a dokázali by jsme server oživit.
Já ti někdy nevím, jestli ti konečně někdy v té hlavě začne ta část s rozumem pracovat a dokážeš trochu dospět, protože doteď se chováš jak přerostlé dítě s nějakýma nevyléčitelnýma komplexama z reálného života, u kterých máš nutkání si je vybíjet svojí demencí na počítačových hrách.
Abych nebyl čistě negativní, ikdyž bych asi měl, dříve před více jak rokem si se choval někdy i normálně a dalo se s tebou bavit, aniž bys potřeboval někoho urážet nebo se někomu/něčemu vysmívat, stačilo by se tak chovat i normálně a na serveru už dávno hraješ a nemusel by si lidem nabízet drahokamy vzduchu za napsání žádosti.
Ušetřím ti trápení a nemusíš na tohle nijak reagovat, protože upřímně asi bych taky nevěděl co stále psát, když jsou proti tobě čirá fakta, spíš to tu ponechávám jako poznámku pro lidi, kteří tě neznají a neměli "štěstí" tě poznat.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#30
YouAreDEAD píše:
27 srp 2020 02:56
Jakože všichni tu hrotíte co dělám a co nedělám a epes bla bla ale já už sem se třeba půl roku epesu nedotknul a vy tu pořád vytahujete že moje chování je extrém proboha už je to rok a k tomudle
Jack_Ounes píše:
26 srp 2020 22:05
No každopádně, tim arogantním a nadřazeným způsobem, kterým ses vyjádřil k Emberovi si asi moc nepomůžeš. Všechno co jsi napsal mě plně přesvědčuje o tom, že jsi pořád stejnej pablb.
Napsal sem to protože ten člověk je očividně úplně mimo podívej se co mi píše pod každou žádost mě už nebaví na to odpovídat furt dokola když ani většina není pravda ale tak to chytrákům z epesu asi jen tak nevysvětlím.
Tohle ti moc nepomuze.. je to jeho nazor co mu nemuzes brat a ani mu zakazovat ho vyjadrovat.
cron