Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]sedr žádost o unban

#1
Ahoj,
rozhodl jsem se napsat mojí první žádost o unban po dvou měsících, jelikož si myslím a doufám, že tohle je správná doba se vrátit na server a dokázat, že mi opravdu záleží na tom, abych mohl na serveru znovu hrát. Asi bych chtěl předem říct, že si možná pár z Vás řekne, že tato žádost není moje. Žádost jsem si napsal sám, ale požádal jsem pár lidí o zkontrolování gramatických chyb, aby to nevypadalo tak hloupě a odfláknutě. Proto doufám, že na Vás aspoň tato žádost udělá nějaký dojem a uvidíte, že hraní na serveru už neberu na lehkou váhu.

1) Za co si dostal ban?

3x a dost - (Nevhodné chování 3x a 1x porušení pravidel eventu)

2) Popis situace:

Svůj první mute jsem dostal dne 16.10. 2019 od helpera Lemodile, jelikož to byla zrovna doba kdy jsem opět začínal hrát na serveru, tak jsem se chtěl projevit a stát se středem pozornosti, a proto jsem psal věci, které nebyly úplně vhodné a helper Lemodile mi udělil půlhodinový mute za nevhodné chování.

Druhý mute jsem dostal 27.11. 2019 od bývalého helpera PAVLiTKO z důvodu opakované ignorace varování healperů, abych ukončil svojí hádku s hráčem TheDarklord173, ale bohužel jsem nepřestal a po chvíli hádání jsem obdržel svůj druhý trest a to mute na 24h.

Třetí mute mi byl přidělen 16.2. 2020 za další hádku s hráčem TheDarklord173, se kterým, jak jde poznat z předešlého trestu, nemám dlouhodobě přátelské vztahy a je to asi hlavní příčina, proč vůbec tuto žádost píšu, jelikož kdybych nebyl hloupý a dokázal bych snést kritiku a lehké pošťuchování a hodit člověku ignore místo toho, abych se zapojil do hádky a přiléval akorát do ohně.

Poslední trest mi byl udělen v 17.7. 2020 tudíž ve stejný den mého banu. Jednoduše jsme si povídali s pár lidmi na DarkGods discordu a akorát začínal rybářský event u moře a jeden z členů frakce řekl, že tam jde hráč _eskaron_, kterého jsme dlouhodobě neměli jako frakce v lásce, tak ten člen řekl, že ho půjde "trollit" a mě nenapadlo nic chytřejšího, než se jako ovečka přidat a získat díky své hlouposti další a poslední trest.

3) Datum a čas banu

17.7. 2020 08:45
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4925

4) Druh banu: Tempban/Permaban

Permaban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Na Epesu hraji již 3 roky a ze zkušenosti vím jak moc kvalitní a propracovaný server to vlastně je, zainvestoval jsem do něho již přes 110 herních dní a v průběhu těchto dnů jsem získal mnoho vzpomínek a doufám, že budu mít možnost jich získat ještě více.
Dnes již nemám tolik času z důvodu školy, ale i tak věřím, že pokud dostanu další šanci, moje aktivita bude minimálně podobná jako dříve. Rád bych si zase zašel za lidma z frakce na discord nebo bych se nejlépe s nimi potkal i na serveru. Sice mi to nějakou dobu trvalo, ale uvědomil jsem si to, že mé vyjadřování in-game nebylo vůbec vhodné, jelikož jsem udělal jsem více problémů než užitku. Proto se budu snažit ze všech sil, aby se v případě unbanu nic takového nestalo a já se stal doufejme klidným hráčem, který nadále nebude dělat problémy.

Můj ban tvoří hlavně tresty za nevhodné chování v chatu, což je dle mého lehce vyřešitelný problém, který jsem si ale bohužel dříve nedokázal uvědomit a místo příkazu ignore jsem ukázal mojí stranu nerváka a cholerika a při menším pošťuchování jsem vyjel jak ve hře tak na discordu a nadávky létaly ze strany na stranu. Proto slibuji, že pokud se na serveru ještě někdy objevím, nebudu nadále vyhledávat hádky a vždy se to budu snažit řešit s klidem nebo ignorací.

Nakonec bych se chtěl omluvit všem, na které jsem v minulosti nadával a urážel je a to zejména Darklorda a eskarona, kteří to schytali asi nejvíce. Samozřejmě nebyli jediní dva, na které jsem nadával, ale pokud bych tu měl jmenovat každého, koho jsem někdy urazil, dost možná by to bylo dlouhé jako polovina této žádosti. Omlouvám se.

Děkuji všem za dočtení žádosti a popřípadě zanechání nějakého komentáře, budu se snažit odpověděd na všechny názory a otázky.

Děkuji, sedr.

Re: sedr žádost o unban

#2
Jako, žádost asi na tvoje schopnosti docela dobrá, ale pořád bych si jí představoval delší. Hlavním problémem byla tvoje šílená agrese. Z vlastních zkušeností vím, že pokud ses s někým hádal delší dobu jak 5 minut, tak jsi nebyl schopen argumentovat dál a místo ukončení hádky jsi začal na druhého vytahovat jakékoliv věci z reálného života, které jsi o daném člověku věděl (příkladů k tomu bylo dost, Já, Reed, Darklord a další).

Sice jsi se mohl změnit, ale už jsem to uváděl v jiných žádostech. Jsi stále dítě a u těch se vždy po první schválené žádosti ukázalo, že jsou pořád naprosto stejní.. Minimálně pro teď Proti. Za mě si počkej aspoň do konce roku.

Re: sedr žádost o unban

#3
Rozhodně nevěřím tomu, že žádost je napsaná tebou. Nejen, že neumíš gramatiku, ale formulace a skladba vět je taky úplně mimo tvůj vesmír.

Dále si také myslím, že budeš potřebovat daleko víc času k tomu, aby sis něco uvědomil. Jak psal Arken, jsi mentálně ještě dost pozadu a tvůj konflikt s někým se skládal z histerických výkřiků, nadávek ohledně čehokoliv, cos o dané osobě věděl a dalších stupidních nadávek, urážek, apod. Něco jako uklidnění u tebe přišlo nejdříve následující den, nebo po trestu. Ovládat ses nikdy neuměl a nadávkama si taktéž nešetřil.

Celkově si myslím, že pro tvou osobu jsou 2 měsíce silně nedostačující. Nevěřím, že by ses zlepšil, změnil ani uvědomil.

Proti

Re: sedr žádost o unban

#4
ArkenThas píše:
21 zář 2020 22:47
Jako, žádost asi na tvoje schopnosti docela dobrá, ale pořád bych si jí představoval delší. Hlavním problémem byla tvoje šílená agrese. Z vlastních zkušeností vím, že pokud ses s někým hádal delší dobu jak 5 minut, tak jsi nebyl schopen argumentovat dál a místo ukončení hádky jsi začal na druhého vytahovat jakékoliv věci z reálného života, které jsi o daném člověku věděl (příkladů k tomu bylo dost, Já, Reed, Darklord a další).

Sice jsi se mohl změnit, ale už jsem to uváděl v jiných žádostech. Jsi stále dítě a u těch se vždy po první schválené žádosti ukázalo, že jsou pořád naprosto stejní.. Minimálně pro teď Proti. Za mě si počkej aspoň do konce roku.
Děkuji za tvůj příspěvek chápu že mě asi nemáš úplně v lásce a proto chápu tvé proti.
Ale chci vážně ukázat že jsem se změnil.

Re: sedr žádost o unban

#5
Můj problém se sedrem vznikl už přes rok dozadu, jelikož když jsem odcházel z frakce warchiefs, tak se mě snažila frakce potopit, do toho někteří začli posílat moje fotky na dc a psát moje reálné jméno do chatu. A jelikož byl sedr jeden z těch aktivnějších hráčů z enemy, tak mezi námi byly nesmyslné hádky o strašně banální věci jako třeba: “Haha sebral jsem ti tutulaha” a následné reakce jak už jedné či druhé strany. Ale narozdíl od sedra jsem se to snažil řešit klidnější cestou a proto většinou dostával tresty pouze on. Ale pár týdnu před jeho banem jsem se s ním začal bavit jaké jsou na serveru hovada a neustále nás někdo banhuntí. Ale také mě vždy zarážela konverzace s WarChiefy, kteří se neskutečně snažili sedra vyprovokovat a zajistit mu tak 3x dost, jelikož věděli, že je hloupý a nenechá si hádku ujít...

Takže bych se chtěl sedrovi omluvit, za všechny potíže, co jsem mu způsobil a věřím v to, že mu žádost vyjde.

Re: sedr žádost o unban

#6
Dobrý deň , sedr je podľa mňa nezrelý a nevie ovládať svoje nervy, nevie sa správať na svoj vek a v neposlednom rade je podľa mňa dosť krátky čas na žádaní ub môžem súhlasiť s Arkenom po novom roku môže mať šancu .Za mňa zatiaľ PROTI.

Dekuji .

Re: sedr žádost o unban

#8
Hele jako já nevím.... z toho co jsem vždy slyšel od ostatních lidí tak jsi prý prostě divný člověk. Jsem ale jeden z lidí kteří zastávají názoru: Každý má právo na druhou šanci

Proto ti dávám maličké PRO

Re: sedr žádost o unban

#9
Jack_Ounes píše:
21 zář 2020 22:59
Rozhodně nevěřím tomu, že žádost je napsaná tebou. Nejen, že neumíš gramatiku, ale formulace a skladba vět je taky úplně mimo tvůj vesmír.

Dále si také myslím, že budeš potřebovat daleko víc času k tomu, aby sis něco uvědomil. Jak psal Arken, jsi mentálně ještě dost pozadu a tvůj konflikt s někým se skládal z histerických výkřiků, nadávek ohledně čehokoliv, cos o dané osobě věděl a dalších stupidních nadávek, urážek, apod. Něco jako uklidnění u tebe přišlo nejdříve následující den, nebo po trestu. Ovládat ses nikdy neuměl a nadávkama si taktéž nešetřil.

Celkově si myslím, že pro tvou osobu jsou 2 měsíce silně nedostačující. Nevěřím, že by ses zlepšil, změnil ani uvědomil.

Proti
Děkuji že jsi se jacku vyjádřil to s tou gramatikou máš pravdu neumím jí moc dobře ani ty čárky proto jsem do té žádosti napsal že mi sní pomáhalo pár lidí opravit gramatické chyby atd.
Jelikož jsi člověk kterej mě to na serveru ukázal jak se všechno změnilo za těch 10mesicu co jsem nehrál tak jsem vážně rád že jsi se vyjádřil. Chápu tvé proti ke konci jsem spolu moc nevycházeli nejen z mé strany ale i z té tvojí kdy si úmyslně posílal mě fotky a údaje po discordu ale to teď řešit nechcu děkuji že jsi se zde vyjádřil 🙂

Re: sedr žádost o unban

#10
TheDarkLord173 píše:
22 zář 2020 07:08
Můj problém se sedrem vznikl už přes rok dozadu, jelikož když jsem odcházel z frakce warchiefs, tak se mě snažila frakce potopit, do toho někteří začli posílat moje fotky na dc a psát moje reálné jméno do chatu. A jelikož byl sedr jeden z těch aktivnějších hráčů z enemy, tak mezi námi byly nesmyslné hádky o strašně banální věci jako třeba: “Haha sebral jsem ti tutulaha” a následné reakce jak už jedné či druhé strany. Ale narozdíl od sedra jsem se to snažil řešit klidnější cestou a proto většinou dostával tresty pouze on. Ale pár týdnu před jeho banem jsem se s ním začal bavit jaké jsou na serveru hovada a neustále nás někdo banhuntí. Ale také mě vždy zarážela konverzace s WarChiefy, kteří se neskutečně snažili sedra vyprovokovat a zajistit mu tak 3x dost, jelikož věděli, že je hloupý a nenechá si hádku ujít...

Takže bych se chtěl sedrovi omluvit, za všechny potíže, co jsem mu způsobil a věřím v to, že mu žádost vyjde.
Vážím si toho že jsi se také vyjádřil jelikož sme se dříve vůbec nemuseli tak jsem opravdu rád že jsou z nás kamarádi a tvého pro si převelice cením 😊 a také se ti chci omluvit za potíže které jsem ti způsobil svým dřívějším chováním.
cron