Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: sedr žádost o unban

#21
Miras píše:
22 zář 2020 16:14
Serus, taky bych se mile rád vyjádřil na tuto žádost o UB... Všichni vědí, že já jsem se se sedrem neustále hádal a neustále se provokoval, protože občas ty jeho kecy byly na facku, ale na každého tady mohu vytáhnout něco špatného... Na druhou stranu sedr je hodný chlapec a nikdy bezdůvodně nenadával nebo se s někým nehádal... Pokud ho tedy někdo nevyprovokoval a nebo mu neřekl něco co se ho dotklo...
Takže když už tady mistr Arken píše, že má problémy s nervama apod. tak bych si radši uvědomil kdo mu vždy nadával a kdo ho vždy dissoval...
Napříkal Arkenova reklama na shop, bohužel si nepamatuji jak to přesně bylo, ale vím, že ta reklama zněla nějak takhle-: Jsi slabý a zabije tě i sedr? kupuj healky na ARShop ! Nebyl to jenom Arken, ale spousta dalších hráčů.. takže se potom nedivte, že na vás sedr byl agresivní !!!!

Dávam PRO

Momentálně nevím co sem napsat asi jen to že ti děkuji že mi dáváš pro abych mohl ukázat že jsem se vážně změnil 😘

Re: sedr žádost o unban

#22
[*]
Napalm píše:
22 zář 2020 17:45
No pokud je žádost od tebe tak je dobrá ale jsem na lehkých pochybách. Za Napalma jsem tě zezačátku nějak nevnímal i když se známe ještě z Fallacy kde jsi ty stejně jako já několikrát předvedl že se neumíš moc chovat. Dal bych ti i to pro a věřil možné změně kdybych neznal tohle : https://www.youtube.com/watch?v=N5pwEzylCng&t=182s . Tady jsi agresivní tak zvaně kvůli cedulce v kostičkách. Na jedné části to vypadá že skoro brečíš na druhé máš jak bylo zmíněno ve videu velice destruktivní chování. Jak psal Arken počkej do konce roku pak pokud prokážeš změnu bych ti i dal to PRO. Zatím PROTI.
jak sám z vlastní zkušenosti víš že být na tomhle místě u žádosti o unban není úplně příjemné tak tě chci poprosit aby si mě skrz tuto žádost neprovokoval videem kde neznáš kontext děkuji.
Ale i pres to děkuji za tvůj názor

Re: sedr žádost o unban

#23
CoolMonster667 píše:
22 zář 2020 19:32
Upřímně si myslím, že tato žádost na sedrovu úroveň je naprosto v pořádku, protože jak všichni víme sedr nepatří mezi ty nejchytřejší jedince.
Potkal jsem se s tebou na discordu před pár dny a viděl jsem tam nějakou změnu / i když asi nebude zase tak velká / , dokázal jsi se minimálně
v tu dobu ovládat i celkem pod nátlakem / což si dříve nezvládal / . Za mě PRO. Každý člověk si zaslouží druhou šanci, i když je to sedr.
Mockrát ti děkuji že jsi se rozhodl mi dát druhou šanci 🤩

Re: sedr žádost o unban

#24
peta57 píše:
22 zář 2020 21:11
No, je sice pravda, že v chatu jsi se choval občas dost nevhodně, ale já osobně jsem s tebou nikdy žádný problém neměl. Necháš se strašně lehce vyprovokovat a pak už to nezvládáš. Upřímně, nevím, jestli jsi se za ty 2 měsíce poučil nebo nějak změnil, rád bych tomu věřil. My dva jsme spolu vždycky vycházeli dost dobře a to i po tom, co jsi přešel do jiné frakce. Já ti to pro dám, gl a pokud ti žádost vyjde, používej /ignore a nenechávej se tak lehce vyprovokovat.
Za ty 2 měsíce jsem si toho totiž hodně uvědomil nejen to že jsem se choval jako totální blbec ale i to že jsem nebral vpotaz jakej to má dopad na moji reputaci u ostatních.
Dekuji že jsi se rozhodl mě pomoct k tomu abych mohl ukázat že jsem se změnil 😊

Re: sedr žádost o unban

#25
Plejmen píše:
22 zář 2020 21:16
Co se mě osobně týče, mám vlastní názor, že ti co tu píšou "každý si zaslouží 2. šanci", tak si myslím, že těch šancí měl dost na základě tohoto "3x a dost - (Nevhodné chování 3x a 1x porušení pravidel eventu)"

Co se žádosti týče, asi bych více ocenil to, kdyby si to napsal sám. Takto nikdo neví, co si doopravdy psal ty, apd.

Pak bych se rád vyjádřil k Napalm
Napalm píše: Dal bych ti i to pro a věřil možné změně kdybych neznal tohle : https://www.youtube.com/watch?v=N5pwEzylCng&t=182s
Toto mi příjde úplně mimo. Evidentně ho pár lidí trollí a tak tam prostě nervuje, nevidím žádný důvod, proč by toto video, které vlastně neporušuje nic co se Epesu týče, mělo brát v nějaký potaz. Přemýšlel jsem, že ti ten příspěvek smáznu, nicméně si tam projevil svůj názor, tak si to tam nech ... :roll:

Co se sedra týče, nemohu říct pro ani proti.
Ahoj jsem rád že se mi sem vyjádřil někdo tak významnej na epesu jako ty.
Žádost jsem si napsal a vymyslel sám jen jsem nechtěl aby to vypadalo jako od žáka 6 třídy jelikož mám problém s gramatiku již od mládí tak jsem poprosil kamaráda aby mi opravil gramatické chyby.
Doufám že se mi podaří tvůj naroz víc naklonit na stranu pro jelikož se snažím vážně dokázat že jsem se změnil a odpovídat na všechny komentáře i když teď nemám moc času.

Re: sedr žádost o unban

#26
Plejmen píše:
22 zář 2020 21:16
Pak bych se rád vyjádřil k Napalm
Napalm píše: Dal bych ti i to pro a věřil možné změně kdybych neznal tohle : https://www.youtube.com/watch?v=N5pwEzylCng&t=182s
Toto mi příjde úplně mimo. Evidentně ho pár lidí trollí a tak tam prostě nervuje, nevidím žádný důvod, proč by toto video, které vlastně neporušuje nic co se Epesu týče, mělo brát v nějaký potaz. Přemýšlel jsem, že ti ten příspěvek smáznu, nicméně si tam projevil svůj názor, tak si to tam nech ... :roll:
Minimálně to trochu vypovídá o tom, jak se daný jedinej dokáže, či nedokáže ovládat a jak se vyjadřuje. Pokud tě jedna blbá cedulka dokáže takhle vytočit, asi to s tebou nebude úplně v pořádku.

Re: sedr žádost o unban

#27
Napalm píše:
22 zář 2020 17:45
Dal bych ti i to pro a věřil možné změně kdybych neznal tohle : https://www.youtube.com/watch?v=N5pwEzylCng&t=182s . Tady jsi agresivní tak zvaně kvůli cedulce v kostičkách. Na jedné části to vypadá že skoro brečíš na druhé máš jak bylo zmíněno ve videu velice destruktivní chování.
:D :D, vsak to video je totalne z prdele a nikoho to nepohorsuje, jak teba tie vulgarizmy alebo co pohorsuju tak na to neklikaj, a pre svoje dobro odkaz matke nech ti vypne internet na 3 roky aby si trosku dospel a nebral vsetko co vidis na internete tak vazne.

Re: sedr žádost o unban

#28
PROTI.

Väcsieho neandertalca ako ty v spravani a veciach podobnym tomu som nevidel. Ak ti dojdu argumenty alebo nejake logicke odpovede zacnes vytahovat veci z RL ktore ti niekto povedal alebo si si ich skreslene vymyslel.

Este aj zebranie aby ti niekto dal PRO na unban. Vrchol drzosti. Mal by si byt so sklopenymi usami a cusat za pocitacom a sekat dobrotu aby ludia zmenili na teba nazor.

Pockaj si este a u dalsej ziadosti ti mozno dam aj iny odpoved.

Cy@

Re: sedr žádost o unban

#29
Sedra jsem měl možnost poznat jako absolutně nevychované děcko když do DG přišel na konci ledna... Od té doby si myslím že udělal velkej kus cesty a snažil se dát se tak nějak dokupy a hlídat si to 3* a dost. Přecejen poslední trest od banu dostal v únoru, pak se snažil těch 6 měsícu hlídat. Bohužel se ho snažil furt někdo provokovat, protože každý věděl, jakej sedr je a tak byla jen otázka času kdy ten poslední trest dostane. Pokud dostane 2 šanci tak si na 99% myslím, že se bude snažit hlídat se, jako těch 6 měsíců kdy neměl žádnej trest.
Za mě PRO

Re: sedr žádost o unban

#30
sedr píše:
22 zář 2020 21:37
[*]
Napalm píše:
22 zář 2020 17:45
No pokud je žádost od tebe tak je dobrá ale jsem na lehkých pochybách. Za Napalma jsem tě zezačátku nějak nevnímal i když se známe ještě z Fallacy kde jsi ty stejně jako já několikrát předvedl že se neumíš moc chovat. Dal bych ti i to pro a věřil možné změně kdybych neznal tohle : https://www.youtube.com/watch?v=N5pwEzylCng&t=182s . Tady jsi agresivní tak zvaně kvůli cedulce v kostičkách. Na jedné části to vypadá že skoro brečíš na druhé máš jak bylo zmíněno ve videu velice destruktivní chování. Jak psal Arken počkej do konce roku pak pokud prokážeš změnu bych ti i dal to PRO. Zatím PROTI.
jak sám z vlastní zkušenosti víš že být na tomhle místě u žádosti o unban není úplně příjemné tak tě chci poprosit aby si mě skrz tuto žádost neprovokoval videem kde neznáš kontext děkuji.
Ale i pres to děkuji za tvůj názor
Nic co jsem napsal není myšleno jako provokace. To video jsem zmínil protože je tam vidět jak se dokážeš chovat. Ani Miner se takhle když totálně dodrbem wb nechová a to je co říct. Ty jsi se začal takhle chovat kvůli kostičkované cedulce. To něco o tvém stavu vypovídá.
cron