Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: sedr žádost o unban

#31
Miras píše:
22 zář 2020 16:14
Takže když už tady mistr Arken píše, že má problémy s nervama apod. tak bych si radši uvědomil kdo mu vždy nadával a kdo ho vždy dissoval...
Napříkal Arkenova reklama na shop, bohužel si nepamatuji jak to přesně bylo, ale vím, že ta reklama zněla nějak takhle-: Jsi slabý a zabije tě i sedr? kupuj healky na ARShop ! Nebyl to jenom Arken, ale spousta dalších hráčů.. takže se potom nedivte, že na vás sedr byl agresivní !!!!
Když už se tedy snažíš obhajovat dissováním mě, tak se k tomu tedy vyjádřím.

1. Nepopírám to, že jsem se se sedrem hádal a to poměrně často. Nemyslím si, že jsem ty hádky vyvolával já, ale když už se to v chatu rozjelo, do ohně jsem určitě přilejval hodně, než to někdo začal klidnit (což se moc často nestávalo). Tady jde ale o to, že tyhle hádky jsem neměl jen s ním. Normálně se hádáme s borisem, Markem, atd., ale tak nějak z toho je sranda a nikdo to dál nehrotí. Sedra provokovat bylo jednodušší kvůli argumentům a ještě když on sám do mě začal kolikrát valit, nějak se mi couvat nechtělo. ALE. Krom sedra jsem zatím nezažil člověka, co by z těch hádek chytal takového rapla jako on.

2. Můj shop bych naprosto vynechal. Ano, tuto zprávu jsem kdysi dávno měl. A tím kdysi dávno bylo v době, kdy byl sedr ještě u mě na resce, bavil jsem se s ním a nevadilo mu to. Od té doby, co sedr odešel z resky a k DG, tak se tahle zpráva v chatu neukázala ani jednou. Pak zas štafetu převzal Bobiko.

Re: sedr žádost o unban

#32
Za mňa pro, za správanie by mal každý dostať druhú šancu, není to tak hrozný prestupok IMO.
Naviac sedra nejaké tie roky poznám a on dokáže byť v pohode, kľudný a sympatický človek s ktorým sa dá baviť, pokiaľ ho niekto nevytočí. Verím v ponaučenie a asi aj dospenie :D gl

Re: sedr žádost o unban

#33
Bionicsabre píše:
23 zář 2020 08:54
PROTI.

Väcsieho neandertalca ako ty v spravani a veciach podobnym tomu som nevidel. Ak ti dojdu argumenty alebo nejake logicke odpovede zacnes vytahovat veci z RL ktore ti niekto povedal alebo si si ich skreslene vymyslel.

Este aj zebranie aby ti niekto dal PRO na unban. Vrchol drzosti. Mal by si byt so sklopenymi usami a cusat za pocitacom a sekat dobrotu aby ludia zmenili na teba nazor.

Pockaj si este a u dalsej ziadosti ti mozno dam aj iny odpoved.

Cy@
Nebudu ti vyvracet to že jsem byl opravdu hovado v mém chování ale věř mi že jsem se změnil.
A to s zebrani o pro není pravda jedinému komu jsem napsal aby mi dal pro byl tvůj bratr a tomu jsem napsal '' cc dej mi pro na unban pls,,
Ale přesto děkuji že jsi si našel čas aby si jsem napsal 🙂

Re: sedr žádost o unban

#34
MarekD píše:
23 zář 2020 09:59
Sedra jsem měl možnost poznat jako absolutně nevychované děcko když do DG přišel na konci ledna... Od té doby si myslím že udělal velkej kus cesty a snažil se dát se tak nějak dokupy a hlídat si to 3* a dost. Přecejen poslední trest od banu dostal v únoru, pak se snažil těch 6 měsícu hlídat. Bohužel se ho snažil furt někdo provokovat, protože každý věděl, jakej sedr je a tak byla jen otázka času kdy ten poslední trest dostane. Pokud dostane 2 šanci tak si na 99% myslím, že se bude snažit hlídat se, jako těch 6 měsíců kdy neměl žádnej trest.
Za mě PRO
Dekuji za opravdu pěkný komentář a pokud dostanu unban tak se opravdu nedopustím žádného trestu jelikož jsem si uvědomil jakej to má následny projev ostatních lidí na mě 😘😘😘
Naposledy upravil(a) sedr dne 23 zář 2020 16:09, celkem upraveno 1 x.

Re: sedr žádost o unban

#35
ArkenThas píše:
23 zář 2020 10:38
Miras píše:
22 zář 2020 16:14
Takže když už tady mistr Arken píše, že má problémy s nervama apod. tak bych si radši uvědomil kdo mu vždy nadával a kdo ho vždy dissoval...
Napříkal Arkenova reklama na shop, bohužel si nepamatuji jak to přesně bylo, ale vím, že ta reklama zněla nějak takhle-: Jsi slabý a zabije tě i sedr? kupuj healky na ARShop ! Nebyl to jenom Arken, ale spousta dalších hráčů.. takže se potom nedivte, že na vás sedr byl agresivní !!!!
Když už se tedy snažíš obhajovat dissováním mě, tak se k tomu tedy vyjádřím.

1. Nepopírám to, že jsem se se sedrem hádal a to poměrně často. Nemyslím si, že jsem ty hádky vyvolával já, ale když už se to v chatu rozjelo, do ohně jsem určitě přilejval hodně, než to někdo začal klidnit (což se moc často nestávalo). Tady jde ale o to, že tyhle hádky jsem neměl jen s ním. Normálně se hádáme s borisem, Markem, atd., ale tak nějak z toho je sranda a nikdo to dál nehrotí. Sedra provokovat bylo jednodušší kvůli argumentům a ještě když on sám do mě začal kolikrát valit, nějak se mi couvat nechtělo. ALE. Krom sedra jsem zatím nezažil člověka, co by z těch hádek chytal takového rapla jako on.

2. Můj shop bych naprosto vynechal. Ano, tuto zprávu jsem kdysi dávno měl. A tím kdysi dávno bylo v době, kdy byl sedr ještě u mě na resce, bavil jsem se s ním a nevadilo mu to. Od té doby, co sedr odešel z resky a k DG, tak se tahle zpráva v chatu neukázala ani jednou. Pak zas štafetu převzal Bobiko.
Jlikož jsi pro mě člověk co se jen neustále pretvařuje tak sám moc dobře víš že jsi dokonce víc než já začínal hádky tím že jsi napsal nějakou urážku na někoho a doufal jsi ze ten někdo ti na to odepiš dost častokrát jsem to byl já a DarkLord.

A chci tě opravit tu reklamu si začal dávat když si mě vyhodil z resky a dal jsi ji používal i když jsem ti kolikrát říkal že mi to vadí a až po tom po několika vyzvach jsi to přepsal na borika

Re: sedr žádost o unban

#36
_GonkManSVK_ píše:
23 zář 2020 11:37
Za mňa pro, za správanie by mal každý dostať druhú šancu, není to tak hrozný prestupok IMO.
Naviac sedra nejaké tie roky poznám a on dokáže byť v pohode, kľudný a sympatický človek s ktorým sa dá baviť, pokiaľ ho niekto nevytočí. Verím v ponaučenie a asi aj dospenie :D gl
Dekuji ti mockrát za tvé pro a věřím že tě ve svém chování nezklamu.

Re: sedr žádost o unban

#37
MarekD píše:
23 zář 2020 09:59
Sedra jsem měl možnost poznat jako absolutně nevychované děcko když do DG přišel na konci ledna... Od té doby si myslím že udělal velkej kus cesty a snažil se dát se tak nějak dokupy a hlídat si to 3* a dost. Přecejen poslední trest od banu dostal v únoru, pak se snažil těch 6 měsícu hlídat. Bohužel se ho snažil furt někdo provokovat, protože každý věděl, jakej sedr je a tak byla jen otázka času kdy ten poslední trest dostane. Pokud dostane 2 šanci tak si na 99% myslím, že se bude snažit hlídat se, jako těch 6 měsíců kdy neměl žádnej trest.
Za mě PRO
PRO

Re: sedr žádost o unban

#38
Jako, nemam na tebe nazor. Byl jsem jeden z lidi co te chtel ven z wc, ale zaroven si mi po unbanu zas tolik nevadil, a kdyz se budes ovladat, tak si myslim, ze budem vpohode. Nebudu ti davat pro ani proti, bylo by to frakcne ovlivneny, ale preju ti gl s ub.

Re: sedr žádost o unban

#39
Po tom všem.. co jsem s tebou zažil.. a co jsi mi nasekal za lži do mé žádosti.. ti dávám PROTI

Názor ostatních mě nezajímá ;)

Re: sedr žádost o unban

#40
Srnka píše:
23 zář 2020 17:55
Po tom všem.. co jsem s tebou zažil.. a co jsi mi nasekal za lži do mé žádosti.. ti dávám PROTI

Názor ostatních mě nezajímá ;)
Pokud tě nezajímá názor ostatních tak by si sem neměl ani psát 😐 Ale pokud si myslíš že jsem tak špatnej aby si to takhle odseknul že tě nic nezajímá tak dobrá tedy.
Naposledy upravil(a) sedr dne 24 zář 2020 05:51, celkem upraveno 1 x.
cron