Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: sedr žádost o unban

#51
Já si Sedra pamatuji jako vcelku normálního, když chtěl, dokázal racionálně a lidsky přemýšlet. Z žádosti na mne působí vcelku ukázněnější, těžko říct, jestli základ psal on, nebo ne, ale to bohužel záleží pouze na něm.
Aktuálně jsem PRO, zkus vydržet a nechovat se tak jako během tvého období nejvíce trestů.. ;)

Re: sedr žádost o unban

#52
Pokoslav píše:
29 zář 2020 18:52
Já si Sedra pamatuji jako vcelku normálního, když chtěl, dokázal racionálně a lidsky přemýšlet. Z žádosti na mne působí vcelku ukázněnější, těžko říct, jestli základ psal on, nebo ne, ale to bohužel záleží pouze na něm.
Aktuálně jsem PRO, zkus vydržet a nechovat se tak jako během tvého období nejvíce trestů.. ;)
Dekuji za pěkný komentář a vážím si toho že mi chceš dát šanci 🤩🤩

Re: sedr žádost o unban

#54
Jack_Ounes píše:
21 zář 2020 22:59
Rozhodně nevěřím tomu, že žádost je napsaná tebou. Nejen, že neumíš gramatiku, ale formulace a skladba vět je taky úplně mimo tvůj vesmír.

Dále si také myslím, že budeš potřebovat daleko víc času k tomu, aby sis něco uvědomil. Jak psal Arken, jsi mentálně ještě dost pozadu a tvůj konflikt s někým se skládal z histerických výkřiků, nadávek ohledně čehokoliv, cos o dané osobě věděl a dalších stupidních nadávek, urážek, apod. Něco jako uklidnění u tebe přišlo nejdříve následující den, nebo po trestu. Ovládat ses nikdy neuměl a nadávkama si taktéž nešetřil.

Celkově si myslím, že pro tvou osobu jsou 2 měsíce silně nedostačující. Nevěřím, že by ses zlepšil, změnil ani uvědomil.

Proti
Jakožto samozvaný kápo epesáckého discordu ho zde reprezentuji ve společném názoru. Z osobní zkušenosti, kterou jsme si asi všichni prošli si opravdu nezasloužíš unban, natož takhle brzo. Souhlasím s Jackem a opravdu je na pováženou, zdali ti žádost vůbec uznávat, protože rozhodně není psána tebou, určitě ne celá. To ale už není na mě, to musí posoudit vyšší vrstvy. Namísto žádání o ub po dvou měsících bych ti doporučil si přečíst nějakou literaturu, například světovou literaturu 20. století, stojí to za to. Popřípadě se věnoval jinému typu umění, třeba kinematografii. Nejenže ti to rozšíří všeobecné obzory, ale dokonce ti to pomůže s českým jazykem, který potřebuješ dosti nutně rozvinout.
Proti. A neočekávej ani u příští žádosti nějakou změnu. To by musel do Země udeřit asteroid, abych změnil názor.

Re: sedr žádost o unban

#55
TangyMonk13 píše:
01 říj 2020 21:29
Jack_Ounes píše:
21 zář 2020 22:59
Rozhodně nevěřím tomu, že žádost je napsaná tebou. Nejen, že neumíš gramatiku, ale formulace a skladba vět je taky úplně mimo tvůj vesmír.

Dále si také myslím, že budeš potřebovat daleko víc času k tomu, aby sis něco uvědomil. Jak psal Arken, jsi mentálně ještě dost pozadu a tvůj konflikt s někým se skládal z histerických výkřiků, nadávek ohledně čehokoliv, cos o dané osobě věděl a dalších stupidních nadávek, urážek, apod. Něco jako uklidnění u tebe přišlo nejdříve následující den, nebo po trestu. Ovládat ses nikdy neuměl a nadávkama si taktéž nešetřil.

Celkově si myslím, že pro tvou osobu jsou 2 měsíce silně nedostačující. Nevěřím, že by ses zlepšil, změnil ani uvědomil.

Proti
Jakožto samozvaný kápo epesáckého discordu ho zde reprezentuji ve společném názoru. Z osobní zkušenosti, kterou jsme si asi všichni prošli si opravdu nezasloužíš unban, natož takhle brzo. Souhlasím s Jackem a opravdu je na pováženou, zdali ti žádost vůbec uznávat, protože rozhodně není psána tebou, určitě ne celá. To ale už není na mě, to musí posoudit vyšší vrstvy. Namísto žádání o ub po dvou měsících bych ti doporučil si přečíst nějakou literaturu, například světovou literaturu 20. století, stojí to za to. Popřípadě se věnoval jinému typu umění, třeba kinematografii. Nejenže ti to rozšíří všeobecné obzory, ale dokonce ti to pomůže s českým jazykem, který potřebuješ dosti nutně rozvinout.
Proti. A neočekávej ani u příští žádosti nějakou změnu. To by musel do Země udeřit asteroid, abych změnil názor.
Žádost je vymyšlená mnou jak jsem několikrát psal bylo tam jen opraveno několik chyb.
Dekuji za doporučení ale tenhle tým umění mě nikdy neklákal.
Pokud nechceš změnit názor tak to už možná nebude problém u mě. 🙂

Re: sedr žádost o unban

#56
MarioL píše:
01 říj 2020 21:19
Sedr je hňup, ale chci ho na server páč tam hraju každý den a už mi tam chýba. :-(
PRO! ! ! !! ! ! !! ! !SDG!DFLKGSDFG
Dekuji za tvé pro 🤩🤩😘 nezklamu tě se svým chováním

Re: sedr žádost o unban

#57
Ahoj,

Že to někdo pomáhal s žádostí nebudeme hodnotit, ač tedy větší pravopisné chyby by opravil i word a v ostatních by to nevyvolávalo pochyby jestli to ze strany té další osoby byla skutečně jen gramatická korekce.

Nicméně je potřeba si uvědomit, že ban za 3x a dost není zas tak jednoduché dostat. Snažíme se na vás jit nejdříve mírným způsobem, teprve potom až rozdáváme tresty.

Vzhledem k důvodu banu a době, která uplynula od jeho udělení to ještě aktuálně nevidíme na udělení unbanu :(
cron