Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: sedr žádost o unban

#11
swageksot píše:
22 zář 2020 08:59
Jestli ses polepšil a uvědomil sis své chyby, tak proč ne se opět vrátit. Druhé šance by se měli dávat. PRO
Dekuji za tvůj komentář a opravdu vám chci ukázat že jsem se změnil 🙂

Re: sedr žádost o unban

#12
Matykralik píše:
22 zář 2020 14:07
Hele jako já nevím.... z toho co jsem vždy slyšel od ostatních lidí tak jsi prý prostě divný člověk. Jsem ale jeden z lidí kteří zastávají názoru: Každý má právo na druhou šanci

Proto ti dávám maličké PRO
Vím že my dva jse moc neznáme a proto jsem rád že i přes to že si od ostatních na mě slyšel špatné věci tak mi chceš dát druhou šanci

Re: sedr žádost o unban

#13
Serus, taky bych se mile rád vyjádřil na tuto žádost o UB... Všichni vědí, že já jsem se se sedrem neustále hádal a neustále se provokoval, protože občas ty jeho kecy byly na facku, ale na každého tady mohu vytáhnout něco špatného... Na druhou stranu sedr je hodný chlapec a nikdy bezdůvodně nenadával nebo se s někým nehádal... Pokud ho tedy někdo nevyprovokoval a nebo mu neřekl něco co se ho dotklo...
Takže když už tady mistr Arken píše, že má problémy s nervama apod. tak bych si radši uvědomil kdo mu vždy nadával a kdo ho vždy dissoval...
Napříkal Arkenova reklama na shop, bohužel si nepamatuji jak to přesně bylo, ale vím, že ta reklama zněla nějak takhle-: Jsi slabý a zabije tě i sedr? kupuj healky na ARShop ! Nebyl to jenom Arken, ale spousta dalších hráčů.. takže se potom nedivte, že na vás sedr byl agresivní !!!!

Dávam PRO

Re: sedr žádost o unban

#14
ReedWex píše:
22 zář 2020 07:13
Dobrý deň , sedr je podľa mňa nezrelý a nevie ovládať svoje nervy, nevie sa správať na svoj vek a v neposlednom rade je podľa mňa dosť krátky čas na žádaní ub môžem súhlasiť s Arkenom po novom roku môže mať šancu .Za mňa zatiaľ PROTI.

Dekuji .
Chápu tvé proti protože jsme se neměli moc v lásce a furt jsme po sobě jen řvali jaký jsme ****** ale i přes to si vážím že jsi jsem napsal 🙂

Re: sedr žádost o unban

#15
Ve tvém vlastním zájmu i lidí kolem tebe bych dal samozřejmě proti, naštěstí pro tebe mi je absolutně ukradený co ostatní dělají, kdo na ně má vliv a na koho mají vliv oni. Nazdar

Re: sedr žádost o unban

#16
Žádost je takový průměr, základní informace jsi vystihnul, ale nic extra dobrého to není. :geek:

Jelikož tě znám delší dobu (e2, e3 a z lolka) tak si tady napíšu takový menší komentář. Za mě si unban 100% nezasloužíš, už jen kvůli tomu co jsi psal mým kamarádům a bráchovi - zprávy typu že jsem autista apod.,i když už jsem v té době na epesu nehrál tak jsi do mě útočil a to si nedokážu vysvětlit, to jen ukazuje na to že jsi pořád dítě, co se z ničeho neponaučí a bude pořád stejné. Dost se mě to dotklo a proto s tebou určitě souhlasit nebudu, dokud nezačneš přemýšlet o tom co děláš, i když to je asi ve tvém případě nemožné. Na epesu jsi pořád na někoho útočil svojí bohatou slovní zásobou, divím se že jsi ban nedostal dříve. Je lehký něco napsat, ale pak to dodržet je těžší a ve tvém případě je mi to jasné, že ses neponaučil.

PROTI, přeji pěkný den :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: sedr žádost o unban

#17
No pokud je žádost od tebe tak je dobrá ale jsem na lehkých pochybách. Za Napalma jsem tě zezačátku nějak nevnímal i když se známe ještě z Fallacy kde jsi ty stejně jako já několikrát předvedl že se neumíš moc chovat. Dal bych ti i to pro a věřil možné změně kdybych neznal tohle : https://www.youtube.com/watch?v=N5pwEzylCng&t=182s . Tady jsi agresivní tak zvaně kvůli cedulce v kostičkách. Na jedné části to vypadá že skoro brečíš na druhé máš jak bylo zmíněno ve videu velice destruktivní chování. Jak psal Arken počkej do konce roku pak pokud prokážeš změnu bych ti i dal to PRO. Zatím PROTI.

Re: sedr žádost o unban

#18
Upřímně si myslím, že tato žádost na sedrovu úroveň je naprosto v pořádku, protože jak všichni víme sedr nepatří mezi ty nejchytřejší jedince.
Potkal jsem se s tebou na discordu před pár dny a viděl jsem tam nějakou změnu / i když asi nebude zase tak velká / , dokázal jsi se minimálně v tu dobu ovládat i celkem pod nátlakem / což si dříve nezvládal / . Za mě PRO. Každý člověk si zaslouží druhou šanci, i když je to sedr.
Naposledy upravil(a) CoolMonster667 dne 23 zář 2020 06:53, celkem upraveno 1 x.

Re: sedr žádost o unban

#19
No, je sice pravda, že v chatu jsi se choval občas dost nevhodně, ale já osobně jsem s tebou nikdy žádný problém neměl. Necháš se strašně lehce vyprovokovat a pak už to nezvládáš. Upřímně, nevím, jestli jsi se za ty 2 měsíce poučil nebo nějak změnil, rád bych tomu věřil. My dva jsme spolu vždycky vycházeli dost dobře a to i po tom, co jsi přešel do jiné frakce. Já ti to pro dám, gl a pokud ti žádost vyjde, používej /ignore a nenechávej se tak lehce vyprovokovat.

Re: sedr žádost o unban

#20
Co se mě osobně týče, mám vlastní názor, že ti co tu píšou "každý si zaslouží 2. šanci", tak si myslím, že těch šancí měl dost na základě tohoto "3x a dost - (Nevhodné chování 3x a 1x porušení pravidel eventu)"

Co se žádosti týče, asi bych více ocenil to, kdyby si to napsal sám. Takto nikdo neví, co si doopravdy psal ty, apd.

Pak bych se rád vyjádřil k Napalm
Napalm píše: Dal bych ti i to pro a věřil možné změně kdybych neznal tohle : https://www.youtube.com/watch?v=N5pwEzylCng&t=182s
Toto mi příjde úplně mimo. Evidentně ho pár lidí trollí a tak tam prostě nervuje, nevidím žádný důvod, proč by se toto video, které vlastně neporušuje nic co se Epesu týče, mělo brát v nějaký potaz. Přemýšlel jsem, že ti ten příspěvek smáznu, nicméně si tam projevil svůj názor, tak si to tam nech ... :roll:

Co se sedra týče, nemohu říct pro ani proti.
cron