Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Doeg žádost o unban

#1
1. ban jsem dostal za autofish, a taky jsem obcházel ban o kterým tu ted píšu
2. chtěl jsem co nejrychleji dostat co nejvyšší level v rybaření, tak jsem to rybaření tryhardil od rána do asi 2 ráno, Ale byl jsem líný, tím pádem mně napadlo že si stáhnu autofish aby se to moje levelovani zrychlilo. Ale, napadl mně autofish mod, jeden den mi to vyšlo, získal jsem pár levelu a řekl jsem si že by se mi to možná povedlo znova, tak jsem to další noc zkusil. Ale ten mod mi nějak nefungoval, tak mně napadla ta nejhorší věc... Stáhnout si Hack klienta, věděl jsem že z toho budu mít velký malér, tak jsem radši žádný z těch cheatu kromě autofish, co tam bylo nepoužíval, takže jsem si zapnul autofish, a šel spát. Druhý den ráno jsem dostal ban na Epes serveru ... Ale samozřejmě jsem chtěl dál hrát na Epesu, takže jsem si vytvořil nové účty a přetvařoval jsem se...
3. 3.3 2020 00:51
4. Permaban
5. Asi před 2 roky jsem poprvé zapnul Epes 3, když jsem ho viděl, tak to byl úžasně propracovaný server, hlavně mně nejvíce pobavily hlasy nepřátel, chvíli jsem tam hrál zkoušel jsem si to a potom jsem to na nějakou dobu přestal hrát protože mně to moc nebralo. A za rok jsem si na něho vzpomněl když jsem byl na youtube, kouknul jsem se na stránky Epesu, a bylo tam hodně přidaných věcí, tak jsem si řekl že to musím hned zapnout a jít hrát. Vytvořil jsem si účet Doeg a hrál, rybařil jsem, plnil jsem úkoly, byl na pár eventech. A za tu dobu co jsem hrál, jsem neměl žádný důvod podvádět, věděl jsem že když budu hackovat tak už se na ten server nedostanu samozřejmě... Ale když jsem viděl jak ostatní mněly velký level na rybaření a já jen 9, samozřejmě že mněly větší level, hrají Epes už dlouho. Tak mně napadlo si stáhnou autofish, ale za to že jsem hackoval, jsem byl také potrestán... Tím jsem se asi poučil z mých chyb, doufám že jsem tu napsal vše co jsem napsat chtěl. S pozdravem Doeg :)

Re: Doeg žádost o unban

#2
V případě Fandy66 se stalo také podobné nedorozumění a dostal Permaban za hack client, ale využíval pouze autofish, takže zde nevidím důvod nedat pro. A jelikož v poslední době dostalo celkem dost lidí unban za podobné tresty, tak si myslím, že dat unban i zde, nebude mimo mísu...

Re: Doeg žádost o unban

#3
Žádost odbytá, celkově působí dojmem sepsání na koleni, jak po gramatické, tak po obsahové stránce. Nenabývám dojmu, že bys toho nějak extrémně litoval, spíš ti je to celkem jedno... Nemluvě o tom, že si žádost píšeš hlavně kvůli tomu, že ti nešlo vytvořit více obcházecích účtů. :D
Absolutně jsi se dle mého názoru nepoučil a žádost neobsahuje ani pořádný důvod k unbanu (tvé domnělé poučení nepočítám).
Takže za mě aktuálně PROTI, počkej si ještě chvíli a příště, prosím, lepší žádost bez "mněl" a jiných podobných paskvilů, děkuji.

Re: Doeg žádost o unban

#4
Pokoslav píše:
29 zář 2020 18:48
Žádost odbytá, celkově působí dojmem sepsání na koleni, jak po gramatické, tak po obsahové stránce. Nenabývám dojmu, že bys toho nějak extrémně litoval, spíš ti je to celkem jedno... Nemluvě o tom, že si žádost píšeš hlavně kvůli tomu, že ti nešlo vytvořit více obcházecích účtů. :D
Absolutně jsi se dle mého názoru nepoučil a žádost neobsahuje ani pořádný důvod k unbanu (tvé domnělé poučení nepočítám).
Takže za mě aktuálně PROTI, počkej si ještě chvíli a příště, prosím, lepší žádost bez "mněl" a jiných podobných paskvilů, děkuji.
Děkuji že si se vyjádřil k mé žádosti o unban, ano vím moje gramatika je hodně špatná i když za těch 7 let učení bych jí měl už dávno umět. Taky mi je jasné že ti ta žádost přijde odbytá, snažil jsem se jí napsat lépe než to co jsem naposledy napsal asi před 6 měsíci viewtopic.php?f=20&t=1907 , takže tím pádem podle tvého příspěvku jsem se teda nepoučil, beru to na vědomí a přejí hezký zbytek večera :)
cron