Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žádost o unban - Bhuv

#1
Zdravím všechny Epesáky
Po dalších uplynulích měsíců bych chtěl znova zkusit žádost o unban . Jelikož je to má třetí žádost, kterou si podávám, budu se snažit, aby žádost vypadala co nejvíc ideálně . Od mého banu uplynula delší doba a proto bych chtěl požádat o další šanci si na serveru zahrát . I když mi předchozí žádosti nevyšli, vůbec mě to neodradilo a proto bych chtěl požádat hráče Epesu i samotný A-team o šanci si zahrát na Epesu. Doufám, že se ti žádost bude líbit a že jí dočteš celou a zvážíš mojí žádost o unban .

Nyní se pustíme k samotné žádosti.

1) Za co jsi ban dostal?
Obcházení banu a za Kokkse podvodné jednání
2) Popis situace
Zkráceně dostal jsem ban za podvodné jednání a nechtěl jsem skončit s hráním Epesu III, tak jsem si založil acc Bhuv.
3) Datum a čas banu
April 01, 2020, 07:49
4) Druh banu
Permanentni Ban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Vážení hráči epesu, chtěl bych se omluvit za svoje činy a jednání, co jsem provedl, jak za Bhuva, tak za Kokkse. Epes hraji strašně dlouho, strávil jsem na něm nespočet dobrodružství a času, vůbec mi to nevadilo, byl jsem rád, že jsem mohl strávit mé děctví na Epesu . Umřímně mrzí mě, co jsem v minulosti provedl a stydím se za to a chtěl bych slíbit, že už nikdy neudělám nějaký přestupek, který by poškodil hráče a nebo Epes. Co se týkalo hraní Epesu III, nikdy jsem nepoužíval nějaké zbytečné hacky nebo autofish, vždycky jsem si hru užíval takovou jaká je. Uvědomuji si své chyby i to, co jsem provedl a lituji toho, co jsem udělal . Nemohu sice vrátit čas zpět, ale můžu vám přísahat, že budu poctivý hráč a nebudu páchat neplechy, jako v minulosti . Na Epesu jsem strávil spoustu času a jak jsem psal, vůbec toho nelituji, spíš jsem byl rád, že jsem měl tu šanci si zahrát na tak dokonalém serveru jako je server Epes .Epes byl jediný minecraft server, který jsem hrál pravidelně a moc mi chybí ty časy, kdy jsem na něm hrál. Vím, že jsem nepatřil mezi ty dobráky a jsem si vědom, že jsem se choval jako aragotní blbec, ale jak jsem psal myslím si, že se to u mě lepší a že jsem se poučil ze svých chyb . Rád bych se znovu dostal na Epes III, abych zažil ten pocit, kdy jsme s kamarádem skugem prozkoumávali nové update a snažili se získat co nejvíc zbraní . Ale chtěl bych se ještě jednou omluvit všem hráčům, kterým jsem nějak uškodil jak za Bhuva, tak i za Kokkse .

Něco na závěr: Vím, že jsem byl zbytečně moc agrasevní a za toto chování bych se chtěl upřímně omluvit .Touto žádostí bych chtěl dokázat, že k menší změně došlo a že nebudu na serveru páchat kraviny jako v minulosti . Myslím si, že uběhla delší doba a proto si podávám žádost o unban a proto budu rád, když mi dáte poslední šanci . Jestli se ti žádost líbila, budu moc rád za každé PRO i PROTI, užívej hezký zbytek dne s podravem Kokks/Bhuv .

Re: Žádost o unban - Bhuv

#2
No..

+ Už je to nějaká ta doba co jsi ban dostal
+ Každý má právo na druhou šanci
- Založil sis druhý účet k obcházení banu
- Ban za podvodné jednání což je jeden z největších hnusů co člověk může udělat
- krátká žádost. Vím že né každý se umí dobře vyjadřovat ale tohle je prostě slabé...
============================
Dávám ti proti. Avšak tak za 2 měsíce bych ti možná dal pro.

Re: Žádost o unban - Bhuv

#3
Ahoj,
Můj názor je PRO, sice za Kokkse jsem tě neznal, ale za bhuva (čistě mé zkušenosti) jsi byl pohodovej, navíc zachoval si se lépe než většina Epesáku a na to nezapomenu ;)
Věřím, že pokud dostaneš Unban, tak se k těm temným stránkám Kokkse nevrátíš. (za dobu E3 tu byli i horší případy, co nakonec dostali unban)
Držím ti Palce ;D
Samu

Re: Žádost o unban - Bhuv

#4
Už si nezasloužíš na serveru hrát, už ne, prosím, stačilo to...
Ještě bych doplnil to, že většina hráčů tvrdí, jak se změnili, že by už nikdy nic podobného neudělali, ale x lidí na serveru ukazuje či už ukázalo jasný OPAK, a u tebe nevěřím, že by si se dokázal změnit.

Re: Žádost o unban - Bhuv

#5
Matykralik píše:
16 říj 2020 19:25
No..

+ Už je to nějaká ta doba co jsi ban dostal
+ Každý má právo na druhou šanci
- Založil sis druhý účet k obcházení banu
- Ban za podvodné jednání což je jeden z největších hnusů co člověk může udělat
- krátká žádost. Vím že né každý se umí dobře vyjadřovat ale tohle je prostě slabé...
============================
Dávám ti proti. Avšak tak za 2 měsíce bych ti možná dal pro.
Na jednu stranu pravda, na druhou koho zajímá Oniwolf. Takže jsem pro
Jelikož jsem s tebou hrál nejmenovaným server, dochází k závěru, že jsi se naučil, alespoň předstírat změnu, což je vlastně prakticky maximum toho, čeho tady většina odbanovaných dosáhla.
Jdu radši spát, čau a hodně štěstí. ;)

Re: Žádost o unban - Bhuv

#9
Jako vždy když člověku nevěřím napíšu to samé co teď.. Je tu spousta lidí co čekají na unban i roky.. A ty jsi ten případ který by si měl ještě počkat.. Žádost je hezká neříkám nic a pokud jsi ji sám psal proč ne.. Snaha se cení.. Ale tvé chování opět server trošku sníží a lidi kvůli takovým lidem co jednají povodně hrát nechtějí. Ještě si počkej pár měsíců nevěřím že by ses takhle rychle změnil.. Zatím dávám Proti. Ale přeji hodně štěstí třeba ti to vyjde :)
cron