[✔]Žádost o unban - Bhuv
Napsal: 16 říj 2020 19:02
Zdravím všechny Epesáky
Po dalších uplynulích měsíců bych chtěl znova zkusit žádost o unban . Jelikož je to má třetí žádost, kterou si podávám, budu se snažit, aby žádost vypadala co nejvíc ideálně . Od mého banu uplynula delší doba a proto bych chtěl požádat o další šanci si na serveru zahrát . I když mi předchozí žádosti nevyšli, vůbec mě to neodradilo a proto bych chtěl požádat hráče Epesu i samotný A-team o šanci si zahrát na Epesu. Doufám, že se ti žádost bude líbit a že jí dočteš celou a zvážíš mojí žádost o unban .
Nyní se pustíme k samotné žádosti.
1) Za co jsi ban dostal?
Obcházení banu a za Kokkse podvodné jednání
2) Popis situace
Zkráceně dostal jsem ban za podvodné jednání a nechtěl jsem skončit s hráním Epesu III, tak jsem si založil acc Bhuv.
3) Datum a čas banu
April 01, 2020, 07:49
4) Druh banu
Permanentni Ban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Vážení hráči epesu, chtěl bych se omluvit za svoje činy a jednání, co jsem provedl, jak za Bhuva, tak za Kokkse. Epes hraji strašně dlouho, strávil jsem na něm nespočet dobrodružství a času, vůbec mi to nevadilo, byl jsem rád, že jsem mohl strávit mé děctví na Epesu . Umřímně mrzí mě, co jsem v minulosti provedl a stydím se za to a chtěl bych slíbit, že už nikdy neudělám nějaký přestupek, který by poškodil hráče a nebo Epes. Co se týkalo hraní Epesu III, nikdy jsem nepoužíval nějaké zbytečné hacky nebo autofish, vždycky jsem si hru užíval takovou jaká je. Uvědomuji si své chyby i to, co jsem provedl a lituji toho, co jsem udělal . Nemohu sice vrátit čas zpět, ale můžu vám přísahat, že budu poctivý hráč a nebudu páchat neplechy, jako v minulosti . Na Epesu jsem strávil spoustu času a jak jsem psal, vůbec toho nelituji, spíš jsem byl rád, že jsem měl tu šanci si zahrát na tak dokonalém serveru jako je server Epes .Epes byl jediný minecraft server, který jsem hrál pravidelně a moc mi chybí ty časy, kdy jsem na něm hrál. Vím, že jsem nepatřil mezi ty dobráky a jsem si vědom, že jsem se choval jako aragotní blbec, ale jak jsem psal myslím si, že se to u mě lepší a že jsem se poučil ze svých chyb . Rád bych se znovu dostal na Epes III, abych zažil ten pocit, kdy jsme s kamarádem skugem prozkoumávali nové update a snažili se získat co nejvíc zbraní . Ale chtěl bych se ještě jednou omluvit všem hráčům, kterým jsem nějak uškodil jak za Bhuva, tak i za Kokkse .
Něco na závěr: Vím, že jsem byl zbytečně moc agrasevní a za toto chování bych se chtěl upřímně omluvit .Touto žádostí bych chtěl dokázat, že k menší změně došlo a že nebudu na serveru páchat kraviny jako v minulosti . Myslím si, že uběhla delší doba a proto si podávám žádost o unban a proto budu rád, když mi dáte poslední šanci . Jestli se ti žádost líbila, budu moc rád za každé PRO i PROTI, užívej hezký zbytek dne s podravem Kokks/Bhuv .
Po dalších uplynulích měsíců bych chtěl znova zkusit žádost o unban . Jelikož je to má třetí žádost, kterou si podávám, budu se snažit, aby žádost vypadala co nejvíc ideálně . Od mého banu uplynula delší doba a proto bych chtěl požádat o další šanci si na serveru zahrát . I když mi předchozí žádosti nevyšli, vůbec mě to neodradilo a proto bych chtěl požádat hráče Epesu i samotný A-team o šanci si zahrát na Epesu. Doufám, že se ti žádost bude líbit a že jí dočteš celou a zvážíš mojí žádost o unban .
Nyní se pustíme k samotné žádosti.
1) Za co jsi ban dostal?
Obcházení banu a za Kokkse podvodné jednání
2) Popis situace
Zkráceně dostal jsem ban za podvodné jednání a nechtěl jsem skončit s hráním Epesu III, tak jsem si založil acc Bhuv.
3) Datum a čas banu
April 01, 2020, 07:49
4) Druh banu
Permanentni Ban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Vážení hráči epesu, chtěl bych se omluvit za svoje činy a jednání, co jsem provedl, jak za Bhuva, tak za Kokkse. Epes hraji strašně dlouho, strávil jsem na něm nespočet dobrodružství a času, vůbec mi to nevadilo, byl jsem rád, že jsem mohl strávit mé děctví na Epesu . Umřímně mrzí mě, co jsem v minulosti provedl a stydím se za to a chtěl bych slíbit, že už nikdy neudělám nějaký přestupek, který by poškodil hráče a nebo Epes. Co se týkalo hraní Epesu III, nikdy jsem nepoužíval nějaké zbytečné hacky nebo autofish, vždycky jsem si hru užíval takovou jaká je. Uvědomuji si své chyby i to, co jsem provedl a lituji toho, co jsem udělal . Nemohu sice vrátit čas zpět, ale můžu vám přísahat, že budu poctivý hráč a nebudu páchat neplechy, jako v minulosti . Na Epesu jsem strávil spoustu času a jak jsem psal, vůbec toho nelituji, spíš jsem byl rád, že jsem měl tu šanci si zahrát na tak dokonalém serveru jako je server Epes .Epes byl jediný minecraft server, který jsem hrál pravidelně a moc mi chybí ty časy, kdy jsem na něm hrál. Vím, že jsem nepatřil mezi ty dobráky a jsem si vědom, že jsem se choval jako aragotní blbec, ale jak jsem psal myslím si, že se to u mě lepší a že jsem se poučil ze svých chyb . Rád bych se znovu dostal na Epes III, abych zažil ten pocit, kdy jsme s kamarádem skugem prozkoumávali nové update a snažili se získat co nejvíc zbraní . Ale chtěl bych se ještě jednou omluvit všem hráčům, kterým jsem nějak uškodil jak za Bhuva, tak i za Kokkse .
Něco na závěr: Vím, že jsem byl zbytečně moc agrasevní a za toto chování bych se chtěl upřímně omluvit .Touto žádostí bych chtěl dokázat, že k menší změně došlo a že nebudu na serveru páchat kraviny jako v minulosti . Myslím si, že uběhla delší doba a proto si podávám žádost o unban a proto budu rád, když mi dáte poslední šanci . Jestli se ti žádost líbila, budu moc rád za každé PRO i PROTI, užívej hezký zbytek dne s podravem Kokks/Bhuv .