Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Emerikn | žiadosť o UB

#1
Chcel by som najskôr všetkých pozdraviť pretože sme sa dlho nevideli, hlavne AT ktorému je tento topic venovaný,
a všetkých hráčov ktorým som svojimi činmi znepríjemnil pôžitok z hry.

1) Za čo som dostal ban ?
Extrémne zasahovanie do serverovej ekonomiky zneužívaním bugu

2) Popis situácie :
Zneužíval som bugu ktorý mi dovolil duplikovať itemy ktoré sa dali otvárať. Teda všetky druhy bední po mušle a tak ďalej.

Kedy som dostal ban ?
Budú to 2 roky

4) Druh banu
Perma + BL

Prečo si myslím že si zaslúžim unban ?


Ako to býva u každého kto dostane ban, po určitom čase to oľutuje. Prišlo to aj na mňa.
Nebudem sa nijako vyhovárať alebo hádzať vinu na druhých ktorí dostali ban za to čo ja.
Bugoval som s plným vedomím a presne som vedel čoho sa dopúšťam.

POHĽAD NA SITUÁCIU V ČASE KEDY SOM DSOTAL BAN

V tej dobe tá možnosť pre mňa znela ako dar z nebies, nadobudnúť majetok takého rozmeru len tým, že sa raz za čas
lognem ráno o 4 na server a za 30 minút si nabugujem 8 dvojbedí RK-čok, možno nejaký ten drahokam a mnoho iných
itemov ktoré sa dajú dobre predať. Týmto som vám chcel zároveň pripomenúť čoho som sa dopustil aj keď tam bolo
toho bugovania viac ako sa možno na prvý pohľad zdá.

Tí ktorí má poznali/poznajú vedia že práve ja som bol ten ktorý dokázal na serveri len nejakú dobu pred tým doslova
grindiť všetko na čo pozrel. Či to boli bossovia, blazovia, niekedy som to robil len kvôli mcmmo a nie kvôli dropom
samotným. Chcel som byť niekto, pred kým majú hráči rešpekt a jediná cesta ktorú som videl bola cez grind ktorý
som bez problémov zvládal a dokázal som si všetko získať poctivo.

Potom vo mne nastal zlom, kedy som si povedal že všetok ten grind nie je dostatočne "rewarding" a teda že nemám
z toho toľko koľko som si myslel že by som mal mať. A v tom prišla možnosť si to celé uľahčiť a nabugovať si pár
itemov nech sa mi aspoň trošku ľahšie pri tom čase strávenom grindením hrá. No po otvorení prvých bedničiek
prišli ďalšie a potom ďalšie a vyšplhalo sa to až do fázy, kedy som mal pre tieto chestky s bugovanými itemami
založenú samostatnú skrytú rezidenciu.

POHĽAD TERAZ

Všetci v živote potrebujú prejsť obdobím kedy dospejú a začnú sa pozerať na svet z iných uhlov pohľadu a prídu
na to že rovnako ako v reálnom živote tak aj v hre musí človek dodržiavať nejaké pravidlá ktoré zabezpečujú
správny chod ako ekonomický tak aj ten morálny a v tomto prípade aj samotný chod serveru.
Za tie 2 roky od kedy som ban dostal som sa o unban nepokúšal ani raz, boli tam len menšie dotazy
na to či to pre mňa zmysel má. S týmto dotazom som sa obrátil na Epesa (bolo to v čase 05/14/2020) a odpísal mi, že
mám založiť topic, no on by tomu dal v mojom prípade ešte čas.

Už vtedy som chcel písať žiadosť s rovnakým mentálnym nastavením aké mám teraz, no rešpektoval som čo mi odpísal
a počkal som ešte pol roka a teraz sem píšem a dúfam že aj za tie najväčšie prečiny dokážu ľudia pozrieť na
človeka a všimnúť si že sa naozaj zmenil. Rozprávam tu teraz o sebe z hľadiska toho, že som si uvedomil
hodnoty nie len svoje aj hodnoty ostatných hráčov, admin tímu a pravidiel servera a som rozhodnutý v prípade
unbanu ich plne rešpektovať, a pomáhať adminteamu nahlasovaním chýb/bugov/exploitov v hre ktoré by sa mi podarilo nájsť.

Myslím si, že 2 roky sú dosť na to aby človek zmenil uhol pohľadu z 18 ročného zbrklého rozhodovania sa bez
uvažovania, na 20 ročného dospelého človeka ktorý má zdravé racionálne uvažovanie a dokáže prechádzať zlým rozhodnutiam.

Opakujem, že som si plne vedomý svojich činov ktorými som už ako je hore uvedené znepríjemnil
čas strávený na serveri hráčom a hlavne admin teamu ktorý mal kopec práce s opravovaním ekonomiky.

Nemám potrebu sa nikomu vtierať, píšem to úprimne tak ako celú situáciu vnímam. Unban za každú
cenu dostať nepotrebujem, len som to chcel skúsiť aby som znova okúsil ten pocit absolútneho
chaosu 5 minút pred tým ako sa spawnujú WB a celá frakcia sa nevie dať dokopy. =)


Chcem teda požiadať AT aby zvážil moju žiadosť. Nebol som problémový hráč, až na posledný týždeň, kedy som dostal
rovno PB+BL. Viem že hráči ako ja by mali čakať na amnestiu, no na tú som nemal nárok tak píšem s malou dušou a dúfam, že
v mojom prípade nastane výnimka a bude mi udelená nejaká skúšobná doba aby som ukázal že som sa naozaj zmenil a viem sa
správať tak ako sa to vyžaduje.

Ďakujem

-Emerikn
Naposledy upravil(a) Emerikn dne 29 říj 2020 08:26, celkem upraveno 2 x.

Re: Emerikn | žiadosť o UB

#4
Po dlouhé době kvalitní žádost o unban. Bugování a hlavně v takovémhle kalibru je dost závažné. Co si budem mohl jsi doj*bat celou ekonomiku. Ovšem když se podívám že třeba boris dostal BL za bugování ( jedno že to byl jantar bugování jako bugování ) tak bych byl pro zmírnění trestu na Permaban s tím že by jsi si pak napsal normální žádost bez BL. Jinak menší pro.

Re: Emerikn | žiadosť o UB

#5
ikdyž si na BL momentálně tak i jiní hráči (taky za bugování ikdyž méně závažných věcí) dostali taky unban a to ho neměli nějak dlouho, navíc žádost o unban je jedna z nejlepších co jsem tady kdy viděl takže za mě PRO
GL

Re: Emerikn | žiadosť o UB

#6
Bol si chábr, bavili sme sa spolu aj keď si bol enemy. Občas sa pobavíme na dc aj teraz. Sice toto duplikovanie co si robil zrovna ty zasiahlo ekonomiku mega moc, ale myslím si ze uz si sa zmenil a podobnú vec si nespravil. Verím v to, že ti dajú 2. šancu, pretože si ju zaslúžiš. PRO

Re: Emerikn | žiadosť o UB

#7
Kamaráde, duplikování itemů, které jsou na serveru nejdůležitější, následné pouštění jich do oběhu. Určitě proti, Blacklist je místo, ze kterého se lidi jako ty nemají šanci mít dostat... (Btw proč si asi nedostal šanci si napsat amnestii?)

Re: Emerikn | žiadosť o UB

#9
TheDarkLord173 píše:
28 říj 2020 20:45
Kamaráde, duplikování itemů, které jsou na serveru nejdůležitější, následné pouštění jich do oběhu. Určitě proti, Blacklist je místo, ze kterého se lidi jako ty nemají šanci mít dostat... (Btw proč si asi nedostal šanci si napsat amnestii?)
Skús sa teraz zahrať na dospeláka a predstaviť si v živote situáciu kedy ťa niekto sklame. Je to v podstate rovnaká situácia. Odsudzuješ ľudí na
základe ich zlých rozhodnutí bez toho aby si im dal priestor na dokázanie že sa v živote niekam posunuli. S takou mentalitou by som pri tebe
do konca života ostal ako "Emerikn, ten --*-- ktorý bugoval".

Práve o tom je celá žiadosť. Človek sa dokáže zmeniť len mu treba dať priestor. Ja som ho mal 2 roky.
cron