Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Filipes žádost o unban (č.3)

#11
Vůbec tě neznám, takže tě nemůžu úplně objektivně posoudit, ale podle mého názoru je autofish jeden z nejhorších prohřešků a unban bych za něj zrovna moc nerozdával.

Re: Filipes žádost o unban (č.3)

#12
Polokojo píše:
13 lis 2020 14:54
Vůbec tě neznám, takže tě nemůžu úplně objektivně posoudit, ale podle mého názoru je autofish jeden z nejhorších prohřešků a unban bych za něj zrovna moc nerozdával.
Ono to není zas tak hrozné, "akorát" je to ulehčování si hry, podobně jako když část serveru využívá Autoclick a za ten ti dají "jenom" warn, v případě že ti ho najdou. Nebral bych to tak, že to nejhorší prohřešek, ale souhlasím s tím, že když už má hráč za AF permu, tak tam má nějakou dobu zůstat...

Re: Filipes žádost o unban (č.3)

#13
Klimki_ píše:
12 lis 2020 09:26
Darkry píše:
07 lis 2020 19:55
Všichni vědí můj postoj k AF a podobným věcem. Za tyhle věci bych permy vůbec neřešil a někdy se těm lidem ani nedivím, že něco takového použili (nalejme si čistého vína... 400 chycených ryb a dny, prosezené u plnění jediného questu, který se skládá z jediné, stále se opakující věci, nejsou zrovna žádná zábava a to, co by člověk od takového serveru očekával).
Jsem obecně silný odpůrce podvodů, které poškozují ostatní hráče a kompenzují skill, který hráči nemají. Tohle ale nepatří k téhle skupině. Almík je fajn týpek, hodně Epesáků ho zná a dobře s ním vychází. Tudíž je jasné, že komunita s ním nemá problém a neudělal nic, čím by ji poškozoval.

PRO :)
Mám opačný názor. Normální lidé potřebují asi 8 hodin spánku denně, nenormální u toho mají zaplej PC s autofishem a rybaří. Možná to podle tebe nepoškozuje komunitu, ale server, potažmo ekonomiku a ostatní hráče ano.

Že je to nudné? Pokud bys četl jeho žádost o UB s porozuměním, nikde se neobjevilo ani slovo o questech. AF použil čistě za účelem výdělku, což jen podtrhuje má slova v 1. odstavci.
A na závěr. Ano, rybaření mě taky nebaví, stejně tak mě ale nebaví 4 hodiny mlátit mobky v dungeonu.
souhlasím s Klimem

Re: Filipes žádost o unban (č.3)

#14
EmberIsolte píše:
07 lis 2020 22:25
Mám takové smíšené pocity.. Cením to, že si se snažil vše napsat tak, jak to doopravdy bylo a nesnažíš se tu vymýšlet zbytečně nějaké zdlouhavé příběhy. Ale přece jenom si myslím, že ta žádost mohla být klidně o další polovinu delší, jelikož to teď působí trochu odflákle.
Almarko píše: Myslím si však že za hodinu autofishu by sa perma dávať nemala.
Je hezké, že to byla jenom hodina, ale my se zde nebavíme, jak dlouho si to používal, ale proč si to vůbec použil. Když člověk bude prolétat mining svět, taky se ho nebudeme ptát, jak dlouho měl ten fly zaplej.. Bohužel si AF použil a my na to musíme koukat z celkového hlediska.
Almarko píše: 7 mesiacov sa mi zdá ako dostatočný čas trestu za takýto priestupok.
Čas tu sice roli hraje, ale my si musíme být jistí, že si se dokázal za tu dobu poučit a v budoucnu podobnou blbost už neuděláš. K čemu nám bude odbanovávat hackera po 3 rokách, když budeme vědět, že to za chvíli zkusí znovu?
Almarko píše: Mám tam určité investície
To není úplně plnohodnotný důvod, proč ti dát unban, ale je super, že přispíváš na chod serveru..

Díky tomu, že si byl takový nevýrazný hráč a nemyslím si, že by si způsoboval nějaké další problémy jsem lehce pro, ale pokud ti tato žádost nevýjde, příště se trochu více vynasnaž..
žádost jsme se rozhodli nepovolit :/
cron