Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Filipes žádost o unban (č.3)

#1
Tak po okolo 4 mesiacoch som tu zas z dalšou žiadosťou o unban. Od mojej prvej žiadosti prešlo 7 mesiacov a za tú dobu sa vela mojich názorov zmenilo. O unban na Epese sa ale zas pokúsim. Minulé žiadosti som to naťahoval len aby to bolo podobné iným žiadostiam ale mám nutkanie byť stručný a jasný, opakovať sa, mi ub neprinesie. Well here we go

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
1) Za co jsi ban dostal?
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Používanie Autofish
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
2) Popis situace
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
1-2 dni pred banom som začal uvažovať o dobrej metóde na zarábanie ale nebolo to také dlhé a hlboké uvažovanie ako som písal minule. Teraz to poviem stručne tak ako to bolo. Napadol ma autofish a niektorí hráči tvrdili že je to popjulr a ja ako múdry týpek som im na to skočil a začal používať autofish. No a tak som si fishoval a zrazu som počul také divné zvuky. Podvedome mi hlava hovorila že to sú niake testy ale fishoval som si ďalej a neriešil. Potom som sa chystal na nicotu a dostal som ban. Síce som ho používal 1-2 dni ale spolu to bola tak hodina autofishu.
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
3) Datum a čas banu
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
14. 4. 2020 o 11:15
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
4) Druh banu: Tempban/Permaban
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Permaban
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Poznám pravidlá servru a bol som si vedomý že porušujem jeho pravidlá. Myslím si však že za hodinu autofishu by sa perma dávať nemala. Viem že dostalo už vela hráčov ban za autofish ale 7 mesiacov sa mi zdá ako dostatočný čas trestu za takýto priestupok. Môj jediný sľub ktorý môžem naozaj zaručene dať je že už nemám plán to opakovať po 7 mesiacoch nehrania na epese. Do hrania na Epese som dal 7 rokov a hrám tam už od Epes I. Mám tam určité investície a bol by som rád keby som sa mohol vrátiť k plneniu questov a grindovaniu. Ako milovník RPG hier už od mojich 5 rokov by ma to nesmierne tešilo.
Táto žiadosť o unban bola omnoho kratšia než moje predošlé ale toto sú moje stručné myšlienky a nemá význam to naťahovať a opakovať sa. Toto je teda moja žiadosť o unban a ja sa lúčim.
S pozdravom Filipes

Re: Filipes žádost o unban (č.3)

#2
Všichni vědí můj postoj k AF a podobným věcem. Za tyhle věci bych permy vůbec neřešil a někdy se těm lidem ani nedivím, že něco takového použili (nalejme si čistého vína... 400 chycených ryb a dny, prosezené u plnění jediného questu, který se skládá z jediné, stále se opakující věci, nejsou zrovna žádná zábava a to, co by člověk od takového serveru očekával).
Jsem obecně silný odpůrce podvodů, které poškozují ostatní hráče a kompenzují skill, který hráči nemají. Tohle ale nepatří k téhle skupině. Almík je fajn týpek, hodně Epesáků ho zná a dobře s ním vychází. Tudíž je jasné, že komunita s ním nemá problém a neudělal nic, čím by ji poškozoval.

PRO :)

Re: Filipes žádost o unban (č.3)

#6
Mám takové smíšené pocity.. Cením to, že si se snažil vše napsat tak, jak to doopravdy bylo a nesnažíš se tu vymýšlet zbytečně nějaké zdlouhavé příběhy. Ale přece jenom si myslím, že ta žádost mohla být klidně o další polovinu delší, jelikož to teď působí trochu odflákle.
Almarko píše: Myslím si však že za hodinu autofishu by sa perma dávať nemala.
Je hezké, že to byla jenom hodina, ale my se zde nebavíme, jak dlouho si to používal, ale proč si to vůbec použil. Když člověk bude prolétat mining svět, taky se ho nebudeme ptát, jak dlouho měl ten fly zaplej.. Bohužel si AF použil a my na to musíme koukat z celkového hlediska.
Almarko píše: 7 mesiacov sa mi zdá ako dostatočný čas trestu za takýto priestupok.
Čas tu sice roli hraje, ale my si musíme být jistí, že si se dokázal za tu dobu poučit a v budoucnu podobnou blbost už neuděláš. K čemu nám bude odbanovávat hackera po 3 rokách, když budeme vědět, že to za chvíli zkusí znovu?
Almarko píše: Mám tam určité investície
To není úplně plnohodnotný důvod, proč ti dát unban, ale je super, že přispíváš na chod serveru..

Díky tomu, že si byl takový nevýrazný hráč a nemyslím si, že by si způsoboval nějaké další problémy jsem lehce pro, ale pokud ti tato žádost nevýjde, příště se trochu více vynasnaž..

Re: Filipes žádost o unban (č.3)

#8
Darkry píše:
07 lis 2020 19:55
Všichni vědí můj postoj k AF a podobným věcem. Za tyhle věci bych permy vůbec neřešil a někdy se těm lidem ani nedivím, že něco takového použili (nalejme si čistého vína... 400 chycených ryb a dny, prosezené u plnění jediného questu, který se skládá z jediné, stále se opakující věci, nejsou zrovna žádná zábava a to, co by člověk od takového serveru očekával).
Jsem obecně silný odpůrce podvodů, které poškozují ostatní hráče a kompenzují skill, který hráči nemají. Tohle ale nepatří k téhle skupině. Almík je fajn týpek, hodně Epesáků ho zná a dobře s ním vychází. Tudíž je jasné, že komunita s ním nemá problém a neudělal nic, čím by ji poškozoval.

PRO :)
Mám na to stejný názor.

Re: Filipes žádost o unban (č.3)

#10
Darkry píše:
07 lis 2020 19:55
Všichni vědí můj postoj k AF a podobným věcem. Za tyhle věci bych permy vůbec neřešil a někdy se těm lidem ani nedivím, že něco takového použili (nalejme si čistého vína... 400 chycených ryb a dny, prosezené u plnění jediného questu, který se skládá z jediné, stále se opakující věci, nejsou zrovna žádná zábava a to, co by člověk od takového serveru očekával).
Jsem obecně silný odpůrce podvodů, které poškozují ostatní hráče a kompenzují skill, který hráči nemají. Tohle ale nepatří k téhle skupině. Almík je fajn týpek, hodně Epesáků ho zná a dobře s ním vychází. Tudíž je jasné, že komunita s ním nemá problém a neudělal nic, čím by ji poškozoval.

PRO :)
Mám opačný názor. Normální lidé potřebují asi 8 hodin spánku denně, nenormální u toho mají zaplej PC s autofishem a rybaří. Možná to podle tebe nepoškozuje komunitu, ale server, potažmo ekonomiku a ostatní hráče ano.

Že je to nudné? Pokud bys četl jeho žádost o UB s porozuměním, nikde se neobjevilo ani slovo o questech. AF použil čistě za účelem výdělku, což jen podtrhuje má slova v 1. odstavci.
A na závěr. Ano, rybaření mě taky nebaví, stejně tak mě ale nebaví 4 hodiny mlátit mobky v dungeonu.