Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][Tyginator] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Ban je již 5 let starý a bohužel ani v rejstříku není pravé odůvodnění, takže za co mi mohl být ban udělen opravdu netuším.
2) Popis situace
Jak jsem již zmínil v prvním bodě, z této sitace si nepamatuji ani nejmejší střípky.
3) Datum a čas banu
9.2.2015 20:10
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Dostal jsem chuť zahrát si na nějakém serveru, který je zaměřen na dungeony a questy. Beru v potaz to, že ban mi byl určitě udělen právem. Ať už se to týkalo čehokoliv, rozhodně to bylo něco, co je v rozporu s pravidly. Při hraní na vašem serveru rozhodně nemám v plánu jakékoliv porušování pravidel, chci si jen užít herní armosféru vašeho kvalitně zpracovaného serveru. Snad přihlídnete na to, že ban už je opravdu hodně starý a výjdete mi vstříc unbanem, byl bych vám vděčný.

S pozdravem Tyginator

Re: [Tyginator] Žádost o unban

#4
Ban je už poměrně starý a sice si již důvod nepamatuješ, ale snad sis uvědomil, že jsi v minulosti nějakou chybu udělal a opakovat se již nebude.

Každopádně Pro
cron