Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]sedr Druhá žádost o unban

#1
Zdravím, předem bych chtěl poděkovat každému hráči, který si přečte moji žádost a napíše mi ať už pozitivní, či negativní názor na moji žádost o unban. Je to již moje druhá žádost o unban a doufám že poslední :D při mé první žádosti dost lidí nadávalo na to že mi pomohl jeden člověk tak snad oceníte to že jsem si nechal poradit jen od strejdy googla

1) Za co jsi ban dostal?
3X a dost

2) Popis situace:
Můj první trest jsem dostal za nevhodné chování od bývalého člena AT Lemodila kdy jsme po své půl roční prestávce kdy mě epes moc nebral jsme se rozhodl si znova zahrát a chtěl jsme na sebe ztrhnout pozornost a začal jsem se hádat s hrači v chatu a za to mi byl udělen mute na 30 minut.

Druhý mute jsem dostal zhruba o měsíc později a to od helpera PAVLiTKO, kdy jsem se hádal s hráčem TheDarkLord a i po několika výzvách od helperů jsem neuposlechl a dostal jsem mute na 24 hodin který jsem i přes několik varování že se blížím k 3x a dost nebral moc vážně.

Třetít mute mi byl udělen zhruba po 3 týdnech od druhého trestu. Již potřetí za nevhodné chování v chatu kdy jsem se opět hádal s hráčem TheDarkLord se kterým jsme opravdu dřív neměl dobré vztahy. V tuhle chvíli mi tak nějak došlo, že už se mám krotit a mé chování v chatu se lehce zlepšilo.

Poslední trest mi byl udělen téměř o půl roku později. Trest byl udělen za porušení pravidel rybářského eventu. Společně jsme se s hráčem TroOoky jsme se rozhodli, že půjdeme blokovat hráče Eskaron na mořské rybárně, nějak mi nedocházelo, že za to mohu dostat trest a že mi zbývá 1 trest na permanentní ban.

3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php):
Ban mi byl udělen 17. července, 2020 v 8:45

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban:
Ano, patřil jsem mezi hráče, co se nechali velmi rychle vyprovokovat a někteří toho zneužívali, bohužel jsem byl hlupák a nedocházelo mi to I přes upozornění členů frakce.
Se všemi tresty plně souhlasím, byl jsem hloupý a vždy jsem měl nutkání psát do chatu hlouposti a nedokázal jsem se udržet. Téměř 5 měsíců v banlistu mi bohatě stačilo jako ponaučení, že už nemám hráčům nadávat, urážet je, natož jim škodit.

Budu zcela upřímný. Epes je podle mého nejoriginálnější český server. Zasloužil by si více hráčů, kteří by si vážili dlouholeté práce AT. A ne aby AT ještě práci přidělávalo jako například já. Byl jsem velice výbušný hráč, který se nedokázal kontrolovat a přes upozornění členů AT jsem pokračoval v urážení/nadávání/škodění hráčům. Epes mi strašně moc chybí a všichni ví, že jsem na Epesu trávil klidně celé dny. Kdyby mi AT dalo druhou šanci, věřím, že bych je nezklamal a svojí šanci bych nepromarnil. Moji nejhorší vlastností bylo, že když mě, nebo mým přátelům z frakce někdo nadával/urážel, musel jsem mu to ihned vrátit v 2x větším měřítku. Byla to opravdu chyba a vždy jsem prvně jednal, než přemýšlel.

Na Epesu hraji již 3 roky mam nahráno přes 110 dní ze serveru jsem si za tu dobu získal hodně ale opravdu hodně vzpomínek a byl bych rád kdybych si mohl jich udělat ještě víc nejen s ostatními hráči ale i sám kdy jsi jen tak půjdu třeba na 3 hodiny farmit jako dřív

vím že jsem na epesu nebyl uplně oblíbený ale i tak doufám že mi dáte druhou šanci si znovu zahrát na epesu.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#2
Za mě hezky napsaná žádost... Názor na tebe mám furt stejný jak jsem ti psal na tu první žádost a byl bych rád kdyby si dostal UB docela chybíš neříkám nic :D
Každý si zaslouží druhou šanci a tak doufám, že i ty jí dostaneš a budeš se podle toho i chovat....
PRO

Re: sedr Druhá žádost o unban

#3
Celá žádost mi zní ve stylu, že si byl výbušný a jen toho ostatní zneužívali aby si dostal trest nebo že si bránil kamarády. Z vlastní zkušenosti když sem byl s tebou v DG můžu říci, že to tak rozhodně nebylo. Vztekal si se kvůli jakékoli kravině (a ani nebudu mluvit o cedulce), a i když sem se ti já nebo i ostatní lidi snažili pomoct, a říct ti vklidu co je špatně, tak si zareagoval jen hromadou nadávek jaká nepadne na epesu ani za týden. A hádky si provokoval ty, ne ostatní.
A nehledě na to, že na té rybárně troooky u mě víceméně jen spawnoval mobky a jen zřídkakdy mě přímo blokoval, to ty ses mi držel před kurzorem jak klíště a dostal si co sis zasloužil !
PROTI

Re: sedr Druhá žádost o unban

#4
Ahoj, jelikož se mě takhle žádost týká trochu víc než ostatních, tak zde napíšu nějakou tu zprávu...
Žádost se mi celkově nezdá na nějaké úžasné úrovni, ať už skládáním vět či délkou celkového textu. Nemyslím si, že uplynula dost dlouhá od tvého banu, na to aby si dokázal své chování změnit natolik, aby vyhovovalo ideálům zažitým na Epesu. To co si předváděl vůči mě a některým jiným (např. ArkenThas) bylo doslova příšerné a to byly i věci, které nikdo z AT naštěstí neřešil, za co můžeš být vceklu rád.
Rozesílání osobních fotek hráčům, psaní jejich reálných jmen, násedné utahování si z těchto jmen neustále v chatu a poukazování na to, že ty jsi dokonalý, prosím už ne. :roll:
Spousta lidí tvrdí, že si tvé chování změnil, když s tebou hráli Among us, ale nejsem si tím jistý, jestli chování v jiné hře odpovídá chování má znamenat tvou změnu chování na Epesu, nebo to byla pouhá přetvářka a v blízké době se znovu hodláš uchvátit do nesmyslných sporů, hádek a nadávek.
Ano, musím se zde přiznat, že někdy jsem byl ten, který tě provokoval a pak se smál nad tvými častými morálními výlevy, čehož lituji doteď, ale ty případy, kdy si ty začínal provokovat či urážet ty, převažovaly nad všemi, kteří kdy na serveru hráli.
Z mého pohledu by sis mohl počkat ještě takové dva až čtyči měsíce, napsat propracovanější žádost, ve které uvedeš i nějaké kladné body tvého počínání na serveru či rozvedeš jednotlivé případy, za co jsi dostal tresty, jelikož napsání:
sedr píše: Druhý mute jsem dostal zhruba o měsíc později a to od helpera PAVLiTKO, kdy jsem se hádal s hráčem TheDarkLord a i po několika výzvách od helperů jsem neuposlechl a dostal jsem mute na 24 hodin který jsem i přes několik varování že se blížím k 3x a dost nebral moc vážně.
k přesvědčení mé maličkosti abych ti nedal proti, nestačí. S přáním hezkého dne TheDarkLord173.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#5
TheDarkLord173 píše: Spousta lidí tvrdí, že si tvé chování změnil, když s tebou hráli Among us, ale nejsem si tím jistý, jestli chování v jiné hře odpovídá chování má znamenat tvou změnu chování na Epesu, nebo to byla pouhá přetvářka a v blízké době se znovu hodláš uchvátit do nesmyslných sporů, hádek a nadávek.
TheDarkLord173 píše:
26 srp 2020 07:41
Pro jsem dal i u žádosti před tím, dám ho i dnes. Na serveru jsme se s YADem nikdy neměli v lásce, ale potom co dostal ban jsem s ním začal hrát csgo, mohu potvrdit, že se změnil trochu k lepšímu.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#6
Eskaron píše:
16 pro 2020 14:11
Celá žádost mi zní ve stylu, že si byl výbušný a jen toho ostatní zneužívali aby si dostal trest nebo že si bránil kamarády. Z vlastní zkušenosti když sem byl s tebou v DG můžu říci, že to tak rozhodně nebylo. Vztekal si se kvůli jakékoli kravině (a ani nebudu mluvit o cedulce), a i když sem se ti já nebo i ostatní lidi snažili pomoct, a říct ti vklidu co je špatně, tak si zareagoval jen hromadou nadávek jaká nepadne na epesu ani za týden. A hádky si provokoval ty, ne ostatní.
A nehledě na to, že na té rybárně troooky u mě víceméně jen spawnoval mobky a jen zřídkakdy mě přímo blokoval, to ty ses mi držel před kurzorem jak klíště a dostal si co sis zasloužil !
PROTI
Pokud dobře vím tak do dg jsi přišel až po mém banu, dále nijak jsi mi neříkal ať nejsem tak agresivní atd ale sám jsi mě provokal 😉 ale tvé proti chápu ani ti ho nebudu vyvracet děkuji že jsi se rozhodl sem něco napsat.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#8
Určitě pro,
šanci si zasloužíš jako každý druhý, žádost na tebe velmi dobrá, hold ne každý vyniká v psaní slohu.
Při nejhorším pokud ses nezměnil tak se do banlistu vrátíš znova.

+Bych rád upozornil na Darklorda, který Sedrovi v první žádosti dal pro a najednou z ničeho nic je proti.
TheDarkLord173 píše:Můj problém se sedrem vznikl už přes rok dozadu, jelikož když jsem odcházel z frakce warchiefs, tak se mě snažila frakce potopit, do toho někteří začli posílat moje fotky na dc a psát moje reálné jméno do chatu. A jelikož byl sedr jeden z těch aktivnějších hráčů z enemy, tak mezi námi byly nesmyslné hádky o strašně banální věci jako třeba: “Haha sebral jsem ti tutulaha” a následné reakce jak už jedné či druhé strany. Ale narozdíl od sedra jsem se to snažil řešit klidnější cestou a proto většinou dostával tresty pouze on. Ale pár týdnu před jeho banem jsem se s ním začal bavit jaké jsou na serveru hovada a neustále nás někdo banhuntí. Ale také mě vždy zarážela konverzace s WarChiefy, kteří se neskutečně snažili sedra vyprovokovat a zajistit mu tak 3x dost, jelikož věděli, že je hloupý a nenechá si hádku ujít...

Takže bych se chtěl sedrovi omluvit, za všechny potíže, co jsem mu způsobil a věřím v to, že mu žádost vyjde.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#9
TheDarkLord173 píše:
16 pro 2020 14:12
Ahoj, jelikož se mě takhle žádost týká trochu víc než ostatních, tak zde napíšu nějakou tu zprávu...
Žádost se mi celkově nezdá na nějaké úžasné úrovni, ať už skládáním vět či délkou celkového textu. Nemyslím si, že uplynula dost dlouhá od tvého banu, na to aby si dokázal své chování změnit natolik, aby vyhovovalo ideálům zažitým na Epesu. To co si předváděl vůči mě a některým jiným (např. ArkenThas) bylo doslova příšerné a to byly i věci, které nikdo z AT naštěstí neřešil, za co můžeš být vceklu rád.
Rozesílání osobních fotek hráčům, psaní jejich reálných jmen, násedné utahování si z těchto jmen neustále v chatu a poukazování na to, že ty jsi dokonalý, prosím už ne. :roll:
Spousta lidí tvrdí, že si tvé chování změnil, když s tebou hráli Among us, ale nejsem si tím jistý, jestli chování v jiné hře odpovídá chování má znamenat tvou změnu chování na Epesu, nebo to byla pouhá přetvářka a v blízké době se znovu hodláš uchvátit do nesmyslných sporů, hádek a nadávek.
Ano, musím se zde přiznat, že někdy jsem byl ten, který tě provokoval a pak se smál nad tvými častými morálními výlevy, čehož lituji doteď, ale ty případy, kdy si ty začínal provokovat či urážet ty, převažovaly nad všemi, kteří kdy na serveru hráli.
Z mého pohledu by sis mohl počkat ještě takové dva až čtyči měsíce, napsat propracovanější žádost, ve které uvedeš i nějaké kladné body tvého počínání na serveru či rozvedeš jednotlivé případy, za co jsi dostal tresty, jelikož napsání:
sedr píše: Druhý mute jsem dostal zhruba o měsíc později a to od helpera PAVLiTKO, kdy jsem se hádal s hráčem TheDarkLord a i po několika výzvách od helperů jsem neuposlechl a dostal jsem mute na 24 hodin který jsem i přes několik varování že se blížím k 3x a dost nebral moc vážně.
k přesvědčení mé maličkosti abych ti nedal proti, nestačí. S přáním hezkého dne TheDarkLord173.
Jsem rád že zrovna ty jsi se sem vyjádřil, jelikož jsem viděl co pod tvé proti poslal Klim tak jsem ti nechtěl vůbec odpovídat protože to bylo opravdu směšné že něco takovéhle někdo dělá ale kdybych to přehlédl tak tvé proti celkem chápu dělal jsem ti dřív opravdu zle a trest jsem si zasloužil ale jak dost lidí ví tak jsem se změnil.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#10
NesTriX píše:
16 pro 2020 15:33

Při nejhorším pokud ses nezměnil tak se do banlistu vrátíš znova.
S touhle větou nemohu zcela souhlasit.. viz. někteří členové vaší frakce.

Dříve jsem si myslel, že si každej opravdu zaslouží 2 šance, někdy i 3. Poslední dobou si však uvědomuji jak moc jsem se spletl.
Sedrovo chování na serveru bylo otřesné, to stejné na discordu a kdekoliv jinde.
Rozesílal jsi soukromé informace a fotky hráčů. To je něco, co už nikdy nemůžeš vrátit zpět. Někteří si chtěli uchovat svoje soukromí, "skrytou identitu" a tys poslal jejich fotku za účelem posměšku, zesměšnění.

Na tvým místě bych se styděl podávat si jakoukoliv žádost o UB. Idealně, kdyby ses na serveru už nikdy neukázal. Lidi jako ty zde nejsou potřeba.
Žádost samotnou (To jak je sepsaná a jak vypadá) hodnotit nebudu, ne každý je spisovatel.

Za mě máš proti.

(Pro Darkgods) Pokud mi chcete tvrdit, že nejsem nestrannej, první se zamyslete nad sebou.
cron