Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: sedr Druhá žádost o unban

#11
Miras píše:
16 pro 2020 13:20
Za mě hezky napsaná žádost... Názor na tebe mám furt stejný jak jsem ti psal na tu první žádost a byl bych rád kdyby si dostal UB docela chybíš neříkám nic :D
Každý si zaslouží druhou šanci a tak doufám, že i ty jí dostaneš a budeš se podle toho i chovat....
PRO

Re: sedr Druhá žádost o unban

#12
sedr píše:
16 pro 2020 15:22
Eskaron píše:
16 pro 2020 14:11
Celá žádost mi zní ve stylu, že si byl výbušný a jen toho ostatní zneužívali aby si dostal trest nebo že si bránil kamarády. Z vlastní zkušenosti když sem byl s tebou v DG můžu říci, že to tak rozhodně nebylo. Vztekal si se kvůli jakékoli kravině (a ani nebudu mluvit o cedulce), a i když sem se ti já nebo i ostatní lidi snažili pomoct, a říct ti vklidu co je špatně, tak si zareagoval jen hromadou nadávek jaká nepadne na epesu ani za týden. A hádky si provokoval ty, ne ostatní.
A nehledě na to, že na té rybárně troooky u mě víceméně jen spawnoval mobky a jen zřídkakdy mě přímo blokoval, to ty ses mi držel před kurzorem jak klíště a dostal si co sis zasloužil !
PROTI
Pokud dobře vím tak do dg jsi přišel až po mém banu, dále nijak jsi mi neříkal ať nejsem tak agresivní atd ale sám jsi mě provokal 😉 ale tvé proti chápu ani ti ho nebudu vyvracet děkuji že jsi se rozhodl sem něco napsat.
Co lžeš ? Šak sem šel do DG ještě před pokusem o reborn Fallacy, tehdy jsme tam byli spolu, a já sem slyšel moc dobře na vlastní uši tvojí toxicitu. A pokoušel sem se ti pomoct a vysvětlit ti co je špatně, neprovokoval sem tě dokud ses ke mě nezačal chovat jako.... no prostě jako sedr.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#13
Vím sám, že jsem odpadem Epesu, ale udělal jsem si na tebe jiný názor od té doby, jak jsme hráli Among.. Sranda byla a chování při Amongu bylo na dobré úrovni, také odpouštím vše, jak jsem se choval já k tobě. Hodně štěstí k unbanu.
Určitě PRO



SooT

Re: sedr Druhá žádost o unban

#14
Slovo epes a změna nejde k sobě.. jak víme sedr se posledních pár týdnů před unbanem celkem i držel a nebýt jednoho arkena co do něj furt ryl, tak by byl celkem i fajn klučina. Ale k věci, každý si řekne, že se změnil.. a ano možná to tak může působit, ale věř mi když se vrátí do stejného toxického kolektivu a zapadneš zpátky na epes a uvědomíš si, kdo vlastně si, tak se začneš pomalu a jistě chovat stejně a stejně jako před banem. Sedr je člověk co je dle mě ovlivňován tlakem okolí(což darkgods je nejlepší místo na to nechat se řídit ostatníma). Nemyslím si, že by se sedr neuměl držet a chovat dobře.. ono, ale ruku na srdíčko kdo se na epesu dobře chová, ale když se odtrhne od svojí frakce a nebude se přidávat do těchto dospělých a dobře argumentovaných debat s názvem "frakční hádky" tak bude v klídečku. Sedr by měl určitě dostat druhou šanci (i vzhledem k době od banu a jeho snaze docílit hraní na epesu). Na amongu se choval dobře, na dc působí uklidněně(asi bere xan nebo huli cbdo) a vypadá jako opravdu reformed pepega. Můžeme si říct, že je zádost krátká, ale mě dostačuje a navíc sedr nikdy nebyl vrcholový dramatik a básnické střevo. Nechám se překvapit a stejně jako u minulé žádosti jsem pro.

Klimki_ píše:
TheDarkLord173 píše: Spousta lidí tvrdí, že si tvé chování změnil, když s tebou hráli Among us, ale nejsem si tím jistý, jestli chování v jiné hře odpovídá chování má znamenat tvou změnu chování na Epesu, nebo to byla pouhá přetvářka a v blízké době se znovu hodláš uchvátit do nesmyslných sporů, hádek a nadávek.
TheDarkLord173 píše:
26 srp 2020 07:41
Pro jsem dal i u žádosti před tím, dám ho i dnes. Na serveru jsme se s YADem nikdy neměli v lásce, ale potom co dostal ban jsem s ním začal hrát csgo, mohu potvrdit, že se změnil trochu k lepšímu.

Jinak darklord opět poukazuje na svou snahu působit jako chytrý člen AT co má přehled o světě a pak si krásně protiřečí.. ale to tu nebudu řešit. 🤦‍♀️

CzechMinerCZ píše: Dříve jsem si myslel, že si každej opravdu zaslouží 2 šance, někdy i 3. Poslední dobou si však uvědomuji jak moc jsem se spletl.
Lidé se nemění, ale přizpůsobují okolí.. já jsem si myslel, že se zvládnu taky chovat jinak a budu končně někdo jiný a lepší - 2 dny na epesu a zapadl jsem opět do nadávání každé druhé osobě co mi přisla pod ruku. Vidím to i na sobě, čím míň na epesu hraju, tím víc mám tendenci být v klidu a neřešit věci výbušně.. začarovaný kruh asi no 🤷‍♀️

Re: sedr Druhá žádost o unban

#15
peta57 píše: No, je sice pravda, že v chatu jsi se choval občas dost nevhodně, ale já osobně jsem s tebou nikdy žádný problém neměl. Necháš se strašně lehce vyprovokovat a pak už to nezvládáš. Upřímně, nevím, jestli jsi se za ty 2 (teď už 5) měsíce poučil nebo nějak změnil, rád bych tomu věřil. My dva jsme spolu vždycky vycházeli dost dobře a to i po tom, co jsi přešel do jiné frakce. Já ti to pro dám, gl a pokud ti žádost vyjde, používej /ignore a nenechávej se tak lehce vyprovokovat.
Můj názor se od minulé žádosti nezměnil, PRO.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#16
peta57 píše:
17 pro 2020 21:37
peta57 píše: No, je sice pravda, že v chatu jsi se choval občas dost nevhodně, ale já osobně jsem s tebou nikdy žádný problém neměl. Necháš se strašně lehce vyprovokovat a pak už to nezvládáš. Upřímně, nevím, jestli jsi se za ty 2 (teď už 5) měsíce poučil nebo nějak změnil, rád bych tomu věřil. My dva jsme spolu vždycky vycházeli dost dobře a to i po tom, co jsi přešel do jiné frakce. Já ti to pro dám, gl a pokud ti žádost vyjde, používej /ignore a nenechávej se tak lehce vyprovokovat.
Můj názor se od minulé žádosti nezměnil, PRO.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#17
TheDarkLord173 píše:
16 pro 2020 14:12
Spousta lidí tvrdí, že si tvé chování změnil, když s tebou hráli Among us, ale nejsem si tím jistý, jestli chování v jiné hře odpovídá chování má znamenat tvou změnu chování na Epesu, nebo to byla pouhá přetvářka a v blízké době se znovu hodláš uchvátit do nesmyslných sporů, hádek a nadávek.
Vážně Darku? Argumentuješ tady, že chování v jiné hře neodpovídá chování na Epesu? Něco si tady odložím:
Re: Žádost o unban - YouAreDEAD#7
od TheDarkLord173
Pro jsem dal i u žádosti před tím, dám ho i dnes. Na serveru jsme se s YADem nikdy neměli v lásce, ale potom co dostal ban jsem s ním začal hrát csgo, mohu potvrdit, že se změnil trochu k lepšímu.
Ohlásit tento příspěvek
26 srp 2020 07:41

Ke zbytku se vyjádřím později, mé Epes lásky.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#18
Pokoslav píše:
18 pro 2020 01:24
Vážně Darku? Argumentuješ tady, že chování v jiné hře neodpovídá chování na Epesu? Něco si tady odložím:
Re: Žádost o unban - YouAreDEAD#7
od TheDarkLord173
Pro jsem dal i u žádosti před tím, dám ho i dnes. Na serveru jsme se s YADem nikdy neměli v lásce, ale potom co dostal ban jsem s ním začal hrát csgo, mohu potvrdit, že se změnil trochu k lepšímu.
Ohlásit tento příspěvek
26 srp 2020 07:41

Ke zbytku se vyjádřím později, mé Epes lásky.
Také že jsem za toho kuliho dostal slušný hate od hráčů, že je pořád stejný a že to s ním nemá co společného? Nemůžu napsat svůj názor na to, že jsem s ním pár her hrál a stačilo? Prostě na serveru nechci vidět hráče, kteří si hrajou na to že jsou změnění a potom to dopadne tak, že za 2 týdny je na banlistu znovu. :)

Re: sedr Druhá žádost o unban

#19
TheDarkLord173 píše:
18 pro 2020 07:14
Pokoslav píše:
18 pro 2020 01:24
Vážně Darku? Argumentuješ tady, že chování v jiné hře neodpovídá chování na Epesu? Něco si tady odložím:
Re: Žádost o unban - YouAreDEAD#7
od TheDarkLord173
Pro jsem dal i u žádosti před tím, dám ho i dnes. Na serveru jsme se s YADem nikdy neměli v lásce, ale potom co dostal ban jsem s ním začal hrát csgo, mohu potvrdit, že se změnil trochu k lepšímu.
Ohlásit tento příspěvek
26 srp 2020 07:41

Ke zbytku se vyjádřím později, mé Epes lásky.
Také že jsem za toho kuliho dostal slušný hate od hráčů, že je pořád stejný a že to s ním nemá co společného? Nemůžu napsat svůj názor na to, že jsem s ním pár her hrál a stačilo? Prostě na serveru nechci vidět hráče, kteří si hrajou na to že jsou změnění a potom to dopadne tak, že za 2 týdny je na banlistu znovu. :)
Tak pokud si stojíš za svým názorem na Kuliho, tak jak můžeš napsat, že to nemá s chováním na serveru nic společného? :D Takže jestli to správně chápu, tak podle tvojí logiky dáš příští žádost Kuliho PROTI, jelikož se chování v jiných hrách nemůže odrážet v chování na Epesu a stejně by skončil nejspíše zpět na banlistu?
cron