Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: sedr Druhá žádost o unban

#31
ArkenThas píše:
31 pro 2020 00:37
Ačkoliv některé to možná překvapí, když jsem viděl tvou žádost první den, šel jsem sem s tím, že ti dám Pro. Párkrát jsem s tebou mluvil, hráli jsme jinou hru a byl jsi dosti v klidu. Ano, je to něco jiného jak Epes, kde jsi ovlivněn situací a komunitou, ale i přesto. Potom jsem si začal číst obsah a musím říct, že žádost mě velmi zklamala. Od posledně jsem v ní neobjevil nic nového, některé tvé prohřešky v ní nejsou a celkově na mě působí fakt slabě.

Řekl jsem si teda, že s vyjádřením počkám a rozhodnu se na základě toho, jak budeš reagovat na komentáře ostatních, vyjadřovat se k nim, apod. Pro tebe bohužel se tu nevyjádřilo tolik lidí, tudíž jsem neměl možnost moc vybírat, ale asi nejvíce mě přesvědčily tyto reakce:
sedr píše:
16 pro 2020 15:22
Eskaron píše:
16 pro 2020 14:11
Pokud dobře vím tak do dg jsi přišel až po mém banu, dále nijak jsi mi neříkal ať nejsem tak agresivní atd ale sám jsi mě provokal 😉
sedr píše:
16 pro 2020 15:41
TheDarkLord173 píše:
16 pro 2020 14:12
Jsem rád že zrovna ty jsi se sem vyjádřil, jelikož jsem viděl co pod tvé proti poslal Klim tak jsem ti nechtěl vůbec odpovídat protože to bylo opravdu směšné že něco takovéhle někdo dělá
Na základě těchto dvou reakcí jsem se rozhodl asi nejvíce. Ano, jsou utržené a za každou z nich je ještě úplně normální zpráva, která by jako reakce na ty hráče bohatě stačila a já bych pak v tom neviděl ironii a potřebu se opět hádat. Chápu, že s těmi názory nějakým stylem třeba nemusíš souhlasit, ale když začneš okamžitě útočit zpátky, jak to bude vypadat na serveru? Pokud vidím tuhle potřebu, znamená to pro mě, že bys byl v klidu měsíc a pak bych tvé jméno opět viděl při hádkách.
Promiň, ale miniálně pro tentokrát ještě Proti
Nevím co bych zde měl dávat nového když už jsem všechno vypsal u první žádosti zde jsem to jen trošku předělal a upravil, opravdu se nesnažím vyvolávat hádky když usiluji o unban a ani o ně nestojím chci jen aby zde lidi nepsali něco co není pravda, ohledně toho co jsem napsal darklordovi na jeho vyjádření dle mého není nic špatně ani co by mělo vyvolávat konflikt. Děkuji že jsi se vyjádřil
cron