Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: sedr Druhá žádost o unban

#21
Žádost mě nepřesvědčila, chybí mi zde všechny pasáže o vynášení osobních údajů, jmen, fotografii atp.. Které jsem s tebou párkrát řešil.. Nevím proč, ale z celé žádosti nemám dobrý pocit..

PROTI

Re: sedr Druhá žádost o unban

#22
Col píše:
21 pro 2020 16:39
Žádost mě nepřesvědčila, chybí mi zde všechny pasáže o vynášení osobních údajů, jmen, fotografii atp.. Které jsem s tebou párkrát řešil.. Nevím proč, ale z celé žádosti nemám dobrý pocit..

PROTI
Nepřišlo mi úplně vhodné tam psát toho více ohledně fotek a jmen jelikož mi pak pár lidí u předchozí žádosti začalo psát na DC ať jim pošlu fotky a jak jse jmenuje ten a tam ten. Tvé proti ti nehodlám nijak vyvracet pokud jsem tě nepřesvědčil a unban nedostanu tak se pokusím tě přesvědčit u další žádosti 😉.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#23
Col píše:
21 pro 2020 16:39
Žádost mě nepřesvědčila, chybí mi zde všechny pasáže o vynášení osobních údajů, jmen, fotografii atp.. Které jsem s tebou párkrát řešil.. Nevím proč, ale z celé žádosti nemám dobrý pocit..

PROTI

Re: sedr Druhá žádost o unban

#24
Napalm píše:
27 pro 2020 08:22
Col píše:
21 pro 2020 16:39
Žádost mě nepřesvědčila, chybí mi zde všechny pasáže o vynášení osobních údajů, jmen, fotografii atp.. Které jsem s tebou párkrát řešil.. Nevím proč, ale z celé žádosti nemám dobrý pocit..

PROTI
tvé proti chápu dával jsem ti na tvé žádosti o unban také proti , vím že jsme se dřív úplně moc nemusely a asi ani teď ale chci momentálně na epesu hrát jako neutrální osoba tak bych chtěl s každým vycházet a ohledně těch fotek to sem nebudu psát znovu přečti si zprávu předtím dekuji.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#25
TheDarkness píše:
17 pro 2020 01:15
Slovo epes a změna nejde k sobě..
Tahle myšlenka se mi líbí. Je pravda, že člověk se může změnit normálně, ale pokud se chce vrátit na Epes a hrát znovu jako předtím, tak zpátky zapadne do starých kolejí a bude se chovat jako předtím. Sedr je zatím rozhodně nedospělej člověk, kterej neni schopnej zvládat jak gramatiku, tak svoje chování. Je dost výbušnej a sám ani neví proč. Pouštět ho na server se slovy "Změnil se, je hodnější, je lepší, už to dělat nebude" je nesmysl. Nic takovýho se nestalo a ještě dlouho nestane, ale čekat, než se něco takovýho stane, to je taky nesmysl. Dřív nebo později ho na server stejně pustí, protože "Už má ban dlouho", ale žádná změna se konat nebude. Akorát si bude dávat větší pozor na svoje tresty a možná se stihne zarazit dřív. I když ani to neni jistý. Kdo dostane ban za 3x a dost je dle mého názoru fakt primát. Chápu, že se někdo chová jak hovado, ale když vidim, že mam 3 tresty, kdy za 4. dostanu ban a stejně si ho nechám dát, tak jsem prostě retard.

Za mě osobně si nezaslouží dostat ub, ale zároveň oddalovat to taky nemá smysl, takže malý pro.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#26
Pavlitko píše:
17 pro 2020 22:59
peta57 píše:
17 pro 2020 21:37
peta57 píše: No, je sice pravda, že v chatu jsi se choval občas dost nevhodně, ale já osobně jsem s tebou nikdy žádný problém neměl. Necháš se strašně lehce vyprovokovat a pak už to nezvládáš. Upřímně, nevím, jestli jsi se za ty 2 (teď už 5) měsíce poučil nebo nějak změnil, rád bych tomu věřil. My dva jsme spolu vždycky vycházeli dost dobře a to i po tom, co jsi přešel do jiné frakce. Já ti to pro dám, gl a pokud ti žádost vyjde, používej /ignore a nenechávej se tak lehce vyprovokovat.
Můj názor se od minulé žádosti nezměnil, PRO.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#29
peta57 píše:
17 pro 2020 21:37
peta57 píše: No, je sice pravda, že v chatu jsi se choval občas dost nevhodně, ale já osobně jsem s tebou nikdy žádný problém neměl. Necháš se strašně lehce vyprovokovat a pak už to nezvládáš. Upřímně, nevím, jestli jsi se za ty 2 (teď už 5) měsíce poučil nebo nějak změnil, rád bych tomu věřil. My dva jsme spolu vždycky vycházeli dost dobře a to i po tom, co jsi přešel do jiné frakce. Já ti to pro dám, gl a pokud ti žádost vyjde, používej /ignore a nenechávej se tak lehce vyprovokovat.
Můj názor se od minulé žádosti nezměnil, PRO.

Re: sedr Druhá žádost o unban

#30
Ačkoliv některé to možná překvapí, když jsem viděl tvou žádost první den, šel jsem sem s tím, že ti dám Pro. Párkrát jsem s tebou mluvil, hráli jsme jinou hru a byl jsi dosti v klidu. Ano, je to něco jiného jak Epes, kde jsi ovlivněn situací a komunitou, ale i přesto. Potom jsem si začal číst obsah a musím říct, že žádost mě velmi zklamala. Od posledně jsem v ní neobjevil nic nového, některé tvé prohřešky v ní nejsou a celkově na mě působí fakt slabě.

Řekl jsem si teda, že s vyjádřením počkám a rozhodnu se na základě toho, jak budeš reagovat na komentáře ostatních, vyjadřovat se k nim, apod. Pro tebe bohužel se tu nevyjádřilo tolik lidí, tudíž jsem neměl možnost moc vybírat, ale asi nejvíce mě přesvědčily tyto reakce:
sedr píše:
16 pro 2020 15:22
Eskaron píše:
16 pro 2020 14:11
Pokud dobře vím tak do dg jsi přišel až po mém banu, dále nijak jsi mi neříkal ať nejsem tak agresivní atd ale sám jsi mě provokal 😉
sedr píše:
16 pro 2020 15:41
TheDarkLord173 píše:
16 pro 2020 14:12
Jsem rád že zrovna ty jsi se sem vyjádřil, jelikož jsem viděl co pod tvé proti poslal Klim tak jsem ti nechtěl vůbec odpovídat protože to bylo opravdu směšné že něco takovéhle někdo dělá
Na základě těchto dvou reakcí jsem se rozhodl asi nejvíce. Ano, jsou utržené a za každou z nich je ještě úplně normální zpráva, která by jako reakce na ty hráče bohatě stačila a já bych pak v tom neviděl ironii a potřebu se opět hádat. Chápu, že s těmi názory nějakým stylem třeba nemusíš souhlasit, ale když začneš okamžitě útočit zpátky, jak to bude vypadat na serveru? Pokud vidím tuhle potřebu, znamená to pro mě, že bys byl v klidu měsíc a pak bych tvé jméno opět viděl při hádkách.
Promiň, ale miniálně pro tentokrát ještě Proti
cron