Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]vavr1221 Žádost o Unban

#1
1. Za co jsi dostal ban:
Ban na cheaty

2. Popis situace:
Je to velice dlouhá doba zpátky, ale chtěl jsem si ulehčit cestování k pokladů a dungeonům, abych byl lepší a dokázal se vyrovnat kamaradovy. Už je to velice dlouhá doba zpátky, byla to ode mě chyba, protože váš server mě velice bavil a vím že jsem se chtěl kolikrát přihlásit zpátky, bohužel to nešlo. Lituju toho do teďka proto, znova zkouším žádost o Unban

3. Datum a čas banu:
9.1. 2015 19:57

4. Druh banu:
Perma ban

5. Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Hrál jsem na vašem serveru nějakou dobu, bohužel jsem byl v té době mladý a neuvědomoval si následky co by se mohlo stát, když jsem je používal. Od doby vašeho serveru a té chyby, které jsem se dopustil, jsem si spoustu věcí uvědomil a proto žádám o druhou šanci. Váš server byl asi jedinej kterej mě opravdu bavil (jako jeden z mála) a vydržel jsem na něm. Teďka k tomu proč bych měl žádat o Unban.
Věřím, že ze své chyby jsem se poučil a pět let je velice dlouhá doba. Kdybych mohl vrátil bych tu chybu zpět a nikdy bych to neudělal. Moje slíbení může být takové, že se takového přestupku se už nikdy nedopustim a doufam že dostanu tu možnost vás o tom přesvědčit. Doufám, že nějak odlehčíte srdce a dáte mi druhou šanci ve které vás o sob+ budu moct přesvědčit.
S pozdravem a brzským odepsáním

Vavr1221

Re: vavr1221 Žádost o Unban

#2
Za hacky unban obvykle nedáváme, ale jelikož se jedná o historický ban z epesu 2.0 unban ti udělím. Platit ho nemusíš.
Doufám, že svou šanci vyuzžiješ dobře:)
cron