Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: sCaepD Žádost o unban

#12
TheDarkLord173 píše:
29 pro 2020 07:58
V tomto případě se bojím, že dopadneš jako druhý zabanovaný, na server tě admin team pustí, ty do týdne nakoupíš itemy za RM, které se za pár týdnů rozhodneš prodat někomu jinému. To co si udělal, jak obchod probíhal a další podrobnosti zde nejsou radši ani napsané...
Rozhodně nemám v plánu nějaké itemy prodávat, natož nakupovat. Nevím co myslíš tím "To co si udělal", obchod probíhal přes paypal a bohužel nevím co myslíš tím "další podrobnosti". Případně si přečtěte SooTovu žádost, s polovinou věcí tam nesouhlasím ale základní fakta má správně. Ohledně délky, řekl bych, že k takovému jednoduchému obchodu item->peníze není moc co víc dodat.
CFINB píše:
29 pro 2020 01:40
Ahoj,

Prodej itemů za reálné peníze byl, je a vždy bude velkým problém...
Spousta lidí mě na serveru nepotřebuje, není taky proč. Pokud chceš abych zůstal zabanován, budiž, to je tvoje věc. Každopádně já si osobně myslím, že i přesto, že jsem prodal item za RM, což je těžší prohřešek, tak byl to pouze jeden item za "pár stovek"(jak píše NesTrix), jsem bez dalších prohřešků a z toho důvodu si myslím, že si zasloužím druhou šanci, proto jsem taky napsal tuto žádost.
A abych se vyjádřil k tomu "závažnému narušování chodu serveru", na můj nick připadá dost VIP i PP transakcí, troufnu si říct, že to co jsem vydělal tady prodejem sekery, jsem serveru mnohonásobně splatil. V tomhle je tedy moje svědomí čisté.

Díky všem co dali Pro nebo řekli svůj názor

sCaepD ;)

Re: sCaepD Žádost o unban

#15
Som pro.
Si bezkonfliktny hráč a nevydim dôvod ti nedať unban. Myslím si že nie si jediný kto tu niečo predával za Real money a myslím si aj to že si za ten čas oľutoval túto chybu a ďalsiu podobnú chybu už nespravis.

Re: sCaepD Žádost o unban

#17
Tebe jsem na serveru snad nikdy neviděl dělat nějaké rozepře, problémy s tebou nebyly a nějakou chvíli sis počkal.

Za mě bych ti šanci dal.
Pro

Re: sCaepD Žádost o unban

#18
Ahoj,

Unban jsme se rozhodli povolit.

Chtěl bych však upozornit, že se jedná o prohřešek, který nebereme na lehkou váhu.
Je tam celá řada ať už primárních, nebo sekundárních efektů, které při takových činnostech vznikají. Ať už to způsobuje drolení komunity - v prostředí, kde se jedou takové obchody asi nikdy nevznikne nic pozitivního, nebo další věci, jako krádeže atd.

Proto věřím, že druhé šance využiješ moudře a nebudeme muset již takovouto aktivitu řešit.
cron