Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]sCaepD Žádost o unban

#1
Chvíli mi to trvalo ale už je na čase. ;)

1) Za co jsi ban dostal:

Nelegální obchodování, přesněji prodej Ničitelky Noci II hráči SooTCB.

2) Popis situace:

Byl jsem osloven hráčem SooTCB, jestli mu neprodám Ničitelku Noci II. Zhruba týden jsem odmítal, protože to byla moje hlavní pvp zbraň, takže bych bez ní neměl jak hrát. Po tom cca týdnu jsem se mu ji rozhodl prodat. Peníze byly poslány přes portál Paypal. Po pár dnech mi přistál na účtu permaban a dílo bylo dokonáno. :)

3) Datum a čas banu:

11 Března 2020, 12:12

4) Druh banu:

Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban:

Na Epesu už hraju od dob EP1, mám nahráno stovky, neli tisíce hodin. Nikdy jsem neměl žádný prohřešek, vždy jsem si hrál v klidu pro sebe, svojí rychlostí, žádné stresy, stavěl domečky a tak. Troufám si o sobě říct, že jsem na epesu nekonfliktní, žádné problémy či rozepře jsem s jinými hráči nikdy neměl.

S žádostí jsem si počkal docela dlouho, chtěl jsem si vyčistit hlavu a dát si trochu pauzu. Počkat, až zase budu mít náladu na hraní na Epesu a na serverovou komunitu.
Ta nálada na mě přišla právě teď během vánoc, rád bych zase pobíhal po serveru a farmil itemky tu a tam.

Vím, že prodej itemů je těžší prohřešek, ale rád bych tady tomu pokus dal, když se nepovede, třeba si aspoň přečtu nějaké zajímavé, připadně milé komentáře. Pokud se unban povede, rád bych zase v klidu, svojí rychlostí a bez prohřešků, pokračoval ve hraní na Epesu (samozřejmě bez prodávání itemů za reálné peníze).
Rozhodnutí je na Vás.


Budu rád za Vaše názory a rád si je přečtu.
Díky

sCaepD ;)

PS: Sorka za kratší žádost, ale na psaní mě moc neužije
Naposledy upravil(a) sCaepD dne 29 pro 2020 18:25, celkem upraveno 1 x.

Re: sCaepD Žádost o unban

#3
Ahoj,

Prodej itemů za reálné peníze byl, je a vždy bude velkým problém. Tyto itemy ti totiž nepatří, jsou stále součástí serveru a není tedy možné je legálně prodávat. Spousta hráčů před tebou byla za tento prohřešek trestána tresty, spousta z nich stále nedostala unban. Tyhle špinavé obchody narušují chod serveru a ničí herní koncepci, která je na Epesu nastavena (hraješ co nejvíce -> grindíš itemy -> máš výhodu nad soupeřem). VIP je designováno především, aby jsi podpořil chod serveru, zkrátka za peníze si zde příliš nepolepšíš. I přesto jsi do toho šel a jak sám píšeš, cituji:
sCaepD píše: protože pár kaček navíc, se člověku ve finanční tíži hodí
, závažně narušuješ chod serveru.

Do budoucna ti osobně doporučuji, pokud chceš vydělat pár kaček, protože se hodí, využij jiné, účinnější a především legálnější metody. Místo hraní na Epesu, grindění itemů a následnému prodeji za peníze je mnohem lepší najít si brigádu, která ti přihodí více peněz.

Není v mé kompetenci rozhodovat o tvém osudu, nicméně hráče jako ty na Epesu nepotřebuji, a myslím si, že nejsem jedinný.

Re: sCaepD Žádost o unban

#4
V tomto případě se bojím, že dopadneš jako druhý zabanovaný, na server tě admin team pustí, ty do týdne nakoupíš itemy za RM, které se za pár týdnů rozhodneš prodat někomu jinému. To co si udělal, jak obchod probíhal a další podrobnosti zde nejsou radši ani napsané, tím pádem jsem lehce nucen dát PROTI, s tím, že když žádost upravíš na dostačující délku, doplníš ji o to, co by tam mělo být, tak bys dokázal změnit můj názor. ;)
S pozdravem TheDarkLord173.

Re: sCaepD Žádost o unban

#5
NesTriX píše:
29 pro 2020 01:03
Jsem rád, že sis podal žádost.
Na serveru ses ke mě vždy choval slušně a byl jsi férový.

Zasloužíš si 100% druhou šanci.
Nikdy jsem s tebou neměl problém a od banu uběhlo dost času. Pro.

Re: sCaepD Žádost o unban

#6
Za mě jsi jeden z mála lidí, co na serveru fakt nedělali bordel, nic nevyvolávali a chovali se ke všem slušně.

3/4 roku za mě dostačující doba, byla tu hromada lidí, co dostala UB za horší prohřešky a dříve.

Určitě Pro

Re: sCaepD Žádost o unban

#7
NesTriX píše:
29 pro 2020 01:03
Jsem rád, že sis podal žádost.
Na serveru ses ke mě vždy choval slušně a byl jsi férový.

Zasloužíš si 100% druhou šanci.
Rovnaký názor, bol by som veľmi rád, ak by si sa na server znova dostal.

Pro.

Re: sCaepD Žádost o unban

#8
CFINB píše:
29 pro 2020 01:40
Ahoj,

Prodej itemů za reálné peníze byl, je a vždy bude velkým problém. Tyto itemy ti totiž nepatří, jsou stále součástí serveru a není tedy možné je legálně prodávat. Spousta hráčů před tebou byla za tento prohřešek trestána tresty, spousta z nich stále nedostala unban. Tyhle špinavé obchody narušují chod serveru a ničí herní koncepci, která je na Epesu nastavena (hraješ co nejvíce -> grindíš itemy -> máš výhodu nad soupeřem). VIP je designováno především, aby jsi podpořil chod serveru, zkrátka za peníze si zde příliš nepolepšíš. I přesto jsi do toho šel a jak sám píšeš, cituji:
sCaepD píše: protože pár kaček navíc, se člověku ve finanční tíži hodí
, závažně narušuješ chod serveru.

Do budoucna ti osobně doporučuji, pokud chceš vydělat pár kaček, protože se hodí, využij jiné, účinnější a především legálnější metody. Místo hraní na Epesu, grindění itemů a následnému prodeji za peníze je mnohem lepší najít si brigádu, která ti přihodí více peněz.

Není v mé kompetenci rozhodovat o tvém osudu, nicméně hráče jako ty na Epesu nepotřebuji, a myslím si, že nejsem jedinný.
Přesně tak, proto se nějakou dobu na E3 prodej itemů za RM toleroval, začal se řešit a zavedlo se to opět jako pravidlo až potom, co nejmenovaný hráč od nejmenovaného koupil itemy za ne pár stovek, ale za velmi vysokou částku. Tak jak píšeš, tak se k obchodům mimo server naposled koukalo, když se za ně dával blacklist.

Re: sCaepD Žádost o unban

#9
Jelikož máš Ban již dlouhou dobu a neměl jsi proti mě žádný problém ani já proti tobě a prodal jsi jen jeden item tak ti dávám PRO a věřím že se to nebude opakovat 😉👍

Re: sCaepD Žádost o unban

#10
CFINB píše:
29 pro 2020 01:40
Ahoj,

Prodej itemů za reálné peníze byl, je a vždy bude velkým problém. Tyto itemy ti totiž nepatří, jsou stále součástí serveru a není tedy možné je legálně prodávat. Spousta hráčů před tebou byla za tento prohřešek trestána tresty, spousta z nich stále nedostala unban. Tyhle špinavé obchody narušují chod serveru a ničí herní koncepci, která je na Epesu nastavena (hraješ co nejvíce -> grindíš itemy -> máš výhodu nad soupeřem). VIP je designováno především, aby jsi podpořil chod serveru, zkrátka za peníze si zde příliš nepolepšíš. I přesto jsi do toho šel a jak sám píšeš, cituji:
sCaepD píše: protože pár kaček navíc, se člověku ve finanční tíži hodí
, závažně narušuješ chod serveru.

Do budoucna ti osobně doporučuji, pokud chceš vydělat pár kaček, protože se hodí, využij jiné, účinnější a především legálnější metody. Místo hraní na Epesu, grindění itemů a následnému prodeji za peníze je mnohem lepší najít si brigádu, která ti přihodí více peněz.

Není v mé kompetenci rozhodovat o tvém osudu, nicméně hráče jako ty na Epesu nepotřebuji, a myslím si, že nejsem jedinný.
cron