Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Třetí žádost o unban spesny_cz

#1
1. Za autofish
2. Ahoj vidíme se zase po dlouhý době od minulí žádosti o unban a upřímně nevím co tady mám napsat protože všechno jsem popsal do minulí žádosti, a upřímně by mě zajímalo proč jsem nedostal důvod kvůli čemu jsem nedostal unban Chris mi napsal "že se rozhodli nepovolit žádost", ale mě by zajímal důvod, abych to třeba příště napravil i když si myslím že ta minulá žádost není nějak špatná možná to bylo to že jsem nebyl dlouho potrestán.
3. 26.12.2019
4. Permaban
5. Ze začátku mi to nechybělo, že jsem dostal permu, ale až po 9 měsících jsem si začal uvědomovat že to byla strašně zbytečná chyba. Momentálně mi je 14 a myslím si že mám už nějaký rozum a umím rozeznat co je špatné a co správné. Už je to cca rok co jsem dostal permu a myslím si že je to docela už dlouhá doba na tento trest samozřejmě že to je velká chyba kterou jsem se dopustil ale myslím si že by měl každý dostat druhou šanci.

Děkuji všem co věnovali svůj volný čas na to aby si přečetl tuhle žádost :)

Re: Třetí žádost o unban spesny_cz

#2
Abych ušetřil práci ostatním a i tobě (tím, že ti to nezamítnu a nenechám tě to dělat znovu) ->

2) Popis situace
Byl krásný měsíc a já od jednoho člena na serveru Epesuj jsem dostal Autofish od té doby jsem ho používal a uvědomoval jsem si že je to špatný nápad to dále používat ale po čase jsem si na to zvyknul až jednoho dne po vánocích jsem zjistil je mám Permaban byl to takový na půl dárek byl jsem naštvaný že to nějakým lidem co živí Epesuj nedostali ale to už je svět to už nezměníme kdo má peníze může si tu dělat co chce ale tak by to nemělo být třeba od koho jsem dostal tuto aplikaci tak ten nedostal ban uvědomuju si že to bylo špatný ale kluk jako já chce prozkoumávat všechny lehčí možnosti zkratky atd...


2. Pamatuji si ten moment jak jsem na Epes narazil bylo to když jsem byl u bŕachy v pokoji a hrál na Epes 2 se svým kamarádem záviděl jsem mu že hrál na Epes 2 protože když jsem si vzpoměl na Epes, tak už bylo docela pozdě už byl Epes 3 a tím pádem jsem neměl možnost zažít s kamarádama něco jako můj brácha. Ale když jsem zavítal na web epesuj viděl jsem že je nový epes tak jsme s kamarádama na něm začali hrát ale kamarády to nebavilo takže jsem na serveru zůstal sám mezi neznámými lidmi, ale potom se objevil sverrir a nabídl mi místo ve frakci ani jsem moc neváhal a pádil do frakce upřímně bylo to dobrý rozhodnutí ale nejsou bohužel jen dobrý rozhodnutí ale i špatný a ty změnit bohužel nejdou. Bohužel chyby většinou změní budoucnost života. Jednoho dne když jsem šel na Epes tak jsem začal bydlet se spolubydlícím a on chtěl zlatý ryby, jelikož jsem byl líný prase a říkalo se o jednom hráči že má autofish tak jsem pár dní strávil rybařením ale nebavilo mě to a nudil jsem se při tom tak jsem si stáhl autofish a několik měsíců jsem rybařil s autofishem do té doby než jsem dostal ban.

Re: Třetí žádost o unban spesny_cz

#5
Ahoj chci jen napsat že jsem to opravdu psal já a nemám za potřebí aby to někdo psal za mě. Myslím si že co jsem chtěl k tomu napsat tak jsem napsal v minulé žádosti o unban. Chápu že to není žádná sláva, ale nejsem zrovna ten typ který píše dlouhé ESEE.

Re: Třetí žádost o unban spesny_cz

#6
sice už je to dlouho co si dostal ban, ale nečekej že i třeba po 3 letech dostaneš unban zadarmo nebo za minimální snahu
kdyby si napsal žádost o unban na které by bylo vidět aspon trochu snahy tak by nebyl problém ti dát pro, jenže tahle žádost je naprosto výsměch a proto ti dávám PROTI (do příště zkus udělat aspon trochu práci s žádostí od unban)
Naposledy upravil(a) josef04 dne 10 led 2021 09:46, celkem upraveno 1 x.

Re: Třetí žádost o unban spesny_cz

#8
josef04 píše:
09 led 2021 18:31
sice už je to dlouho co si dostal unban, ale nečekej že i třeba po 3 letech dostaneš unban zadarmo nebo za minimální snahu
kdyby si napsal žádost o unban na které by bylo vidět aspon trochu snahy tak by nebyl problém ti dát pro, jenže tahle žádost je naprosto výsměch a proto ti dávám PROTI (do příště zkus udělat aspon trochu práci s žádostí od unban)

Re: Třetí žádost o unban spesny_cz

#9
spesny_cz píše:
09 led 2021 17:54
Ahoj chci jen napsat že jsem to opravdu psal já a nemám za potřebí aby to někdo psal za mě. Myslím si že co jsem chtěl k tomu napsat tak jsem napsal v minulé žádosti o unban. Chápu že to není žádná sláva, ale nejsem zrovna ten typ který píše dlouhé ESEE.
Je to dlouhá doba ale to co jsi zde vytvořil tentokrát, dosahuje výkonu 3. ročníku základní školy. Žádost úplně odfláknutá, hotová za 10 minut i s přestávkami.

Re: Třetí žádost o unban spesny_cz

#10
Ban máš už poměrně dlouho, tudíž bych klidně uvažoval, kdybys ale odeslal normální žádost. Jedna věc je sepsat dlouhou esej, druhá tohle.

Žádost jsi poměrně dost odflákl po všech stránkách.
Proti
cron