Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][Pan_Reed]žiadost o unban.

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Ban som dostal za 3x a dost.

2) Popis situace
[18:29:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [42]*JabkoKolac [$]Yaniira22 [R]: <Cerna perla 1x> Celé to začalo asi týmto Yanire Padla čierna perla a ja som mal na to okamžitu reakciu - [18:30:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [53]*Hlidka [$]Pan_Reed [R]: super práce prcinko,ale tým to bohužial neskončilo a ona mi dala [uder pod pás][18:31:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [42]*JabkoKolac [$]Yaniira22 [R]: Reede běž tam kam ti odešli vlasy a neodtravuj , ja som bohužial tuto správu neignoroval a odpisal som jej na to - [18:31:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [53]*Hlidka [$]Pan_Reed [R]: závidíš plešku ? nebo co kote?

3) Datum a čas banu
Novembra 21, 2020, 19:05

4) Druh banu:
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Dobrý Podvečer ako prvé , sa verejne ospravedlnujem Yaniire22 za tie neuvážené slová čo som napísal, Prepáč .
Popravde neviem kde mám začat , Server som začal hrat od uplného začiatku nikdy som nebol oblubený medzi hráčmi . Neuveritelne vela krát som si pokladal otázku prečo ja , ale chcel som ako každy hráč niečím vynikat , ale ja som otočil zlu stranu mince a bohužial som sa na nu obrátil a začal som bit , ako to povedat Arogantným a vulgárnym hráčom vyšlo my to čo som chcel jednak sa zvyditelnit a bit v najlepšej frakcii DarkGods čo sa mi napokon aj podarilo a zo Salamandri som sa tam prepracoval.
Ubehly mesaice a ja som Dostával Kick za Kickom Ale bral som to na lahku váhu. Napokon sa začal rok 2020 a ja som bol strašne toxický v chate a myslel som si , že mi to bude tolerované . Zaslepený tým , že som chcel byt Prvý v /Eptop som všetkým kto ma predbehol začal nadávat. Za moje správanie som dostal asi 2 krát Mute a Dalších XX Trestov nepoučil som sa napokon ani s toho a ako som v 2 bode celého unbanu uviedol Napísal som Yanire to čo som napísal..
Ale aby som Tu len na seba stále nehádzal to najhoršie tak Dovolujem si povedal , že som serveru vela krát Pomohol či už osobitým hráčom alebo Nahlásením dôležitých bugov priam Epesovi. Navrhol som aj zopár Návrhov na Zmeny niektorých veci na serveri ale všetko sa nemože predsa vydarit (:
A práve Preto by som chcel druhu šancu . Osobne si myslím , že každy človek sa vie za 2 mesiace poučit s chýb a usporiadat si to v hlave tak aby sa dalším vyvaroval.
V buducnosti by som sa určite vyvaroval hádkam a chcel by som začat robit niečo užitočne , čo by pomohlo serveru sa dostat až na vrchol. Myslím si , že každy človek ma nárok na druhu šancu . -ps budem rád ak si pri komentároch 2x rozmyslíte čo napíšete s pozvdravom váš Pan_Reed .
Naposledy upravil(a) ReedWex dne 23 led 2021 23:02, celkem upraveno 1 x.

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#2
Jako ban za 3x a dost asi znamená, že seš prostě nepoučitelnej retard, ale na druhou stranu okolnosti posledního trestu jsou dost komický.
Žádost co se gramatiky a úpravy textu týče je žalostná. Co se obsahu týče to není zas tak špatné, je vidět, že z tebe ta závislost na Epesu dokázala dostat alespoň chvilkový zamyšlení se nad sebou, které dle mého názoru brzy po UB odpadne. Jestli je opravdu tvé přání začít zas znovu hrát a nepřijde ti tvoje chování dehonestující, pak Ti přeju hodně štěstí a dávám Pro.

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#3
Ne vždy jsi se v chatu choval tak, jak by se slušelo.
Ale myslím jsi, že ty si na serveru hrát zasloužíš.
Věřím, že z tvého přešlapu jsi se poučil a pokud se dostaneš na server, tak již problémy dělat nebudeš.
Pro.

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#4
Jacc to napsal velice krasne..
Jack_Ounes píše:
24 led 2021 14:30
Jako ban za 3x a dost asi znamená, že seš prostě nepoučitelnej retard, ale na druhou stranu okolnosti posledního trestu jsou dost komický.
Žádost co se gramatiky a úpravy textu týče je žalostná. Co se obsahu týče to není zas tak špatné, je vidět, že z tebe ta závislost na Epesu dokázala dostat alespoň chvilkový zamyšlení se nad sebou, které dle mého názoru brzy po UB odpadne. Jestli je opravdu tvé přání začít zas znovu hrát a nepřijde ti tvoje chování dehonestující, pak Ti přeju hodně štěstí a dávám Pro.
Hele vicemene souhlasim.. nechoval ses jak se patri, ale ja mam co rikat vid.. navic ses posledni dobou drzel a skoro nic pred banem nehrotil. Nektere tvoje starsi hlasky jsou opravdu legendarni a navzdy budou kolovat v epes chatu a roomce #memes.. Jinak sk byl si super typek a byla by skoda o tebe prijit - tvoje chovani sice nebylo hvezdne ale mel si jak se rika dobry srdce a dusi ze zlata. Osobne jsem s tebou problem nikdy nemel a doufam teda ze se jeste na epesu uvidime a pokusis se tedy aspon trochu zmirnit ty nadavky v chatu.

Jsem celym srdcem i dusi pro

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#5
Ahoj Dávid,
Mám na tebe spoustu vzpomínek, jak těch negativních, tak hlavně těch pozitivních. Určitě si vzpomínáš, jak jsme kdysi jako enemy moc spolu nevycházeli. Když jsem přestoupil do DG, přišel jsi mi jako úplně v pohodě hráč, se kterým se dalo vyjít a hlavně se ti dalo věřit. Škoda, že jsi byl takovej typ hráče, co si nikdy nenechal srát na hlavu. Trošku se to bohužel i odrazilo na tvojí vizitce u hráčů a proto tě podle mě většina enemy hráčů nemá rádo a proto ti teď nedají pro. Ovšem já si myslím, že jsi se ponaučil.

Jsem pro.

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#6
TheDarkness píše:
24 led 2021 17:00
Jacc to napsal velice krasne..
Jack_Ounes píše:
24 led 2021 14:30
Jako ban za 3x a dost asi znamená, že seš prostě nepoučitelnej retard, ale na druhou stranu okolnosti posledního trestu jsou dost komický.
Žádost co se gramatiky a úpravy textu týče je žalostná. Co se obsahu týče to není zas tak špatné, je vidět, že z tebe ta závislost na Epesu dokázala dostat alespoň chvilkový zamyšlení se nad sebou, které dle mého názoru brzy po UB odpadne. Jestli je opravdu tvé přání začít zas znovu hrát a nepřijde ti tvoje chování dehonestující, pak Ti přeju hodně štěstí a dávám Pro.
Hele vicemene souhlasim.. nechoval ses jak se patri, ale ja mam co rikat vid.. navic ses posledni dobou drzel a skoro nic pred banem nehrotil. Nektere tvoje starsi hlasky jsou opravdu legendarni a navzdy budou kolovat v epes chatu a roomce #memes.. Jinak sk byl si super typek a byla by skoda o tebe prijit - tvoje chovani sice nebylo hvezdne ale mel si jak se rika dobry srdce a dusi ze zlata. Osobne jsem s tebou problem nikdy nemel a doufam teda ze se jeste na epesu uvidime a pokusis se tedy aspon trochu zmirnit ty nadavky v chatu.

Jsem celym srdcem i dusi pro

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#7
TheDarkness píše:
24 led 2021 17:00
Jacc to napsal velice krasne..
Jack_Ounes píše:
24 led 2021 14:30
Jako ban za 3x a dost asi znamená, že seš prostě nepoučitelnej retard, ale na druhou stranu okolnosti posledního trestu jsou dost komický.
Žádost co se gramatiky a úpravy textu týče je žalostná. Co se obsahu týče to není zas tak špatné, je vidět, že z tebe ta závislost na Epesu dokázala dostat alespoň chvilkový zamyšlení se nad sebou, které dle mého názoru brzy po UB odpadne. Jestli je opravdu tvé přání začít zas znovu hrát a nepřijde ti tvoje chování dehonestující, pak Ti přeju hodně štěstí a dávám Pro.
Hele vicemene souhlasim.. nechoval ses jak se patri, ale ja mam co rikat vid.. navic ses posledni dobou drzel a skoro nic pred banem nehrotil. Nektere tvoje starsi hlasky jsou opravdu legendarni a navzdy budou kolovat v epes chatu a roomce #memes.. Jinak sk byl si super typek a byla by skoda o tebe prijit - tvoje chovani sice nebylo hvezdne ale mel si jak se rika dobry srdce a dusi ze zlata. Osobne jsem s tebou problem nikdy nemel a doufam teda ze se jeste na epesu uvidime a pokusis se tedy aspon trochu zmirnit ty nadavky v chatu.

Jsem celym srdcem i dusi pro
Menší pro ..

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#8
Reeda jsem měl možnost poznat od začátku jeho hraní až vlastně do konce a myslím si, že se během hraní naučil více ovládat, bohužel pro něj má v sobě furt to, že se nechá snadno vyprovokovat a když reedovi sházel poslední trest, část lidí do něj furt jela a byla jen otázka času, kdy skončí s banem... Nakonec si myslím, že se Reed na ten server chce fakt dostat a pokud dostane šanci, bude si ji fakt vážit. Takže jsem PRO

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#9
Jack_Ounes píše:
24 led 2021 14:30
Jako ban za 3x a dost asi znamená, že seš prostě nepoučitelnej retard, ale na druhou stranu okolnosti posledního trestu jsou dost komický.
Žádost co se gramatiky a úpravy textu týče je žalostná. Co se obsahu týče to není zas tak špatné, je vidět, že z tebe ta závislost na Epesu dokázala dostat alespoň chvilkový zamyšlení se nad sebou, které dle mého názoru brzy po UB odpadne. Jestli je opravdu tvé přání začít zas znovu hrát a nepřijde ti tvoje chování dehonestující, pak Ti přeju hodně štěstí a dávám Pro.

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#10
Tvé chování v chatu celkově a hlavně těsně před banem bylo opravdu otřesné, nemyslím si, že ti 3 měsíce stačili na zamyšlení a změny tvého chování. O gramatické stránce se asi bavit ani nemusíme... Obsahově tam toho mohlo býti trošičku více. Abych to tedy shrnul dávám ti Proti, počkej si ještě 2 měsíce, zkus více zapracovat na žádosti a příště bych mohl změnit názor.
cron