Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#32
Plejmen píše:
26 led 2021 20:49
Po nějakém tom uvažování jsem se rozhodl naklonit spíše k proti.
Tvoje chování (soudím dle banlistu) bylo "pravidelně" špatné. Nezdá se, že by se jednalo o nějaké občasné výkyvy. Na serveru již hraješ delší dobu a tudíž si určitě věděl, co bude následovat, když budeš pokračovat v tom, co si dělal, ale to si evidentně měl na háku ? :roll:
Nemyslím si, že by měla být 2. šance po 2 měsících samozřejmostí.
Vzhledem k vypsaným důvodům a osobního pocitu jsem se tedy rozhodl naklonit k proti.
Ahoj pleji , Od teba som nečakal vyjadrenie a ak už áno určite nie proti ale Dakujem aj za to . len chcem poznamenat - Epes je server na nervy viem o tom svoje a ja som mal problém udržat nervy na uzde ale tomu už tak neni, na háku som moje činy občas mal ale bolo aj vela prípadov kedy ma ENNEMY hráči provokovali pretože tu verejne možem napísat , že som velká hrozba pre nich či už na WB alebo v dungnoch , nikdy som nebol najsilnejší , každy má slabiny a ja som mal slabinu tu , že som sa vytáčal na každej hluposti a provokácií. 2 mesiace pre človeka ktorý ma na servery okolo 150nahratých dní a na servery trávil 8-12 hodín denne si myslím že je dost vela času aby si uvedomil čo spáchal a hlavne sa poučil , a ver mi , že ja som sa poučil a určite si nemyslím , že po 2 mesiacoch má každy dostat UB ale napriek mojím výkivom ktoré lutujem , si myslím že mám šancu a dufam v to že sa mi podarí UB a budem si nadalej užívat server a chovat sa Ako slušný 16 ročný chalan
- S pozdravem Pan_Reed

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#33
ReedWex píše:
26 led 2021 17:04
Pavlitko píše:
26 led 2021 14:48
Yaniira22 píše:
25 led 2021 13:23
Ban jsi dostal za 3x a dost, tento trest nezískáš úplně snadno, tvé chování bylo opravdu nevhodné a nevěřím, že by se po tak krátké době od banu zlepšilo. Psal jsi, že se lehko vytočíš, nechápu potom, proč se navážíš do někoho kdo ti nic neudělal, neprovokoval tě ani tě neurážel, a těch lidí je více. Už jen z trestu 3x a dost je zřejmé, že si měl spoustu šancí se nad sebou zamyslet a zlepšit své chování, když nad tebou visela hrozba trestu. Nemyslím si ale, že je adekvátní doba na to tě pustit zpátky na server.
S pozdravem Yaniira22
Príde mi to celkom luto , že nemate na to asi slová a neviete sem napísat niečo svoje či už pro alebo proti ale viacery kopírujete Yanirinu správu .
Poslední trest si dostal kvůli tomu, že si se nevhodně vyjadřoval vůči Yaniře, takže si myslím, že citování její zprávy a jejího názoru je naprosto v pořádku.

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#34
Tvoje chování bylo častokrát dost za hranou, nedokázal jsi se chovat, což dokazuje schopnost dosáhnout banu za "třikrát a dost." Osobně si myslím, že tato žádost stejně nevyjde a měl by sis počkat alespoň další dva měsíce. Takže zatím proti, ale pokud si udržíš tuto úroveň, tak příště nejspíše pro...
PS: To, že někteří kopírují Yanniřinu zprávu neznamená, že jim došla slova, ale že se ztotožňují s jejím názorem, a že nemají potřebu vypisovat zde elaboráty... :roll:

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#35
PRO. Vždy si se ke mně choval slušně, vždy pomohl. To, že ti čas od času ujedou nervy, by se sice stávat nemělo, ale i tak to je podle mě v rámci komunity na Epesu a vyhrocených vztahů mezi frakcemi pochopitelné. Navíc ten poslední trest je opravdu výsměch. Snad ti to vyjde :D

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#36
Trosku nechapem ten posledny trest :D ze ked napises niekomu s muzskym pohlavim ze mu svacas mamku kazdy vecer viz. manoit tomatorovi, tak trest nedostanes ale napises zene kote alebo pr*ina a mas mute x)

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#37
borko369 píše:
27 led 2021 10:50
Trosku nechapem ten posledny trest :D ze ked napises niekomu s muzskym pohlavim ze mu svacas mamku kazdy vecer viz. manoit tomatorovi, tak trest nedostanes ale napises zene kote alebo pr*ina a mas mute x)
Bohužial je možne , že niektorý ludia [dievčatá] maju problém počuvat lichvotky , viacery ludia ma provokovali a podobne. Ale asi nikdo nečakal že ban bude práve za toto:
[18:29:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [42]*JabkoKolac [$]Yaniira22 [R]: <Cerna perla 1x>
[18:30:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [53]*Hlidka [$]Pan_Reed [R]: super práce prcinko
[18:31:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [42]*JabkoKolac [$]Yaniira22 [R]: Reede běž tam kam ti odešli vlasy a neodtravuj
[18:31:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [53]*Hlidka [$]Pan_Reed [R]: závidíš plešku ? nebo co kote?

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#38
Pavlitko píše:
27 led 2021 08:04
ReedWex píše:
26 led 2021 17:04
Pavlitko píše:
26 led 2021 14:48
Príde mi to celkom luto , že nemate na to asi slová a neviete sem napísat niečo svoje či už pro alebo proti ale viacery kopírujete Yanirinu správu .
Poslední trest si dostal kvůli tomu, že si se nevhodně vyjadřoval vůči Yaniře, takže si myslím, že citování její zprávy a jejího názoru je naprosto v pořádku.
To je ovšm tvoj názor .

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#39
ReedWex píše:
27 led 2021 11:57
borko369 píše:
27 led 2021 10:50
Trosku nechapem ten posledny trest :D ze ked napises niekomu s muzskym pohlavim ze mu svacas mamku kazdy vecer viz. manoit tomatorovi, tak trest nedostanes ale napises zene kote alebo pr*ina a mas mute x)
Bohužial je možne , že niektorý ludia [dievčatá] maju problém počuvat lichvotky , viacery ludia ma provokovali a podobne. Ale asi nikdo nečakal že ban bude práve za toto:
[18:29:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [42]*JabkoKolac [$]Yaniira22 [R]: <Cerna perla 1x>
[18:30:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [53]*Hlidka [$]Pan_Reed [R]: super práce prcinko
[18:31:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [42]*JabkoKolac [$]Yaniira22 [R]: Reede běž tam kam ti odešli vlasy a neodtravuj
[18:31:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [53]*Hlidka [$]Pan_Reed [R]: závidíš plešku ? nebo co kote?
To, že tobě připadá "pricnka" jako lichotka, neznamená, že to tak je. :roll:

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#40
Dlouho sem se zamýšlel nad touto žádostí, proto sem si také nechával vyjádření na později, a zčásti také protože sem chtěl znát názory ostatních hráčů.

To pro mě také bylo rozhodující, neboť sem poprvé opravdu nevěděl, jestli mám dát pro či proti. Sice věřím že Reed si zaslouží druhou šanci a je ochoten a schopen se změnit, na druhou stranu jeho chování, narážky atd... to všechno bylo opravdu nepřehlédnutelné, tím pádem sem váhal, zda opravdu by nepotřeboval víc času na změnu.

Nakonec rozhodující okolnost pro mě byli právě ostatní příspěvky do této žádosti. První stránka příspěvků je naprosto vpořádku, na druhé stránce si každý čtenář povšimne trendu, že se pouze cituje Yaniřin příspěvek, a nepřidává se do toho nic nového, možná protože Anocra nemá nic jiného čím by se mohla vyjádřit ? Spíše mi to připadá jako cílená provokace hráče, kterého považují za impulzivního a snaží se ho tím vyhrotit. Než namítnete, že takové citace jsou všude, pokud mi paměť slouží tak v žádném jiném příspěvku není něco takového citováno tak urputně, že každý kdo nechce Reeda na serveru to prostě zcituje a většinou se ani neobtěžuje přihodit svá slova, a poté tu jsou ještě ty extra případy s 10x horším chováním než reed jen je jim to tolerováno protože nejsou často na serveru, ale tady dělají chytré, viz pokoslav.

(dovolil sem si použít název frakce AnocraLSD protože drtivá většina těch lidí jsou z frakce Anocra a mě nenapadlo jak je lépe označit, neboť slovo simp je již prý nadávka a tak sem nechtěl je urážet).

Proto když sem viděl tyto komentáře, tak sem se nemohl ubránit dojmu, že něco takového se dělo i ve hře, a že ono to není tak že reed všem nadával a ostatní jen nic nepsali, také se zapojovali, vím to a nejen protože sem u pár takových příspěvků byl. Tím pádem dávám PRO a doufám že nebudu litovat.
cron