Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pan_Reed]žiadost o unban.

#41
Eskaron píše:
28 led 2021 22:50
Dlouho sem se zamýšlel nad touto žádostí, proto sem si také nechával vyjádření na později, a zčásti také protože sem chtěl znát názory ostatních hráčů.

To pro mě také bylo rozhodující, neboť sem poprvé opravdu nevěděl, jestli mám dát pro či proti. Sice věřím že Reed si zaslouží druhou šanci a je ochoten a schopen se změnit, na druhou stranu jeho chování, narážky atd... to všechno bylo opravdu nepřehlédnutelné, tím pádem sem váhal, zda opravdu by nepotřeboval víc času na změnu.

Nakonec rozhodující okolnost pro mě byli právě ostatní příspěvky do této žádosti. První stránka příspěvků je naprosto vpořádku, na druhé stránce si každý čtenář povšimne trendu, že se pouze cituje Yaniřin příspěvek, a nepřidává se do toho nic nového, možná protože Anocra nemá nic jiného čím by se mohla vyjádřit ? Spíše mi to připadá jako cílená provokace hráče, kterého považují za impulzivního a snaží se ho tím vyhrotit. Než namítnete, že takové citace jsou všude, pokud mi paměť slouží tak v žádném jiném příspěvku není něco takového citováno tak urputně, že každý kdo nechce Reeda na serveru to prostě zcituje a většinou se ani neobtěžuje přihodit svá slova, a poté tu jsou ještě ty extra případy s 10x horším chováním než reed jen je jim to tolerováno protože nejsou často na serveru, ale tady dělají chytré, viz pokoslav.

(dovolil sem si použít název frakce AnocraLSD protože drtivá většina těch lidí jsou z frakce Anocra a mě nenapadlo jak je lépe označit, neboť slovo simp je již prý nadávka a tak sem nechtěl je urážet).

Proto když sem viděl tyto komentáře, tak sem se nemohl ubránit dojmu, že něco takového se dělo i ve hře, a že ono to není tak že reed všem nadával a ostatní jen nic nepsali, také se zapojovali, vím to a nejen protože sem u pár takových příspěvků byl. Tím pádem dávám PRO a doufám že nebudu litovat.
Dakujem .

[✖]Pan_Reed]žiadost o unban.

#43
Ahoj,

žádosti o unban za 3x dost vždy důkladně posuzujeme.

Vzhledem k tomu, že se jedná o pouze dva měsíce projel jsem si i tvůj rejstřík.
Celkem jsem napočítal 33 porušení pravidel.

Tvůj výstup s Yaniira22 osobně nehodnotím až tak závažný, nicméně v kontextu s tím vším naprosto rozumím, že zde je pak citlivost členů AT při posuzování mnohem větší - což sis ale zavinil sám.
ReedWex píše:
26 led 2021 17:06
Matykralik píše:
26 led 2021 15:52
Ne.
Velice Originálna Správa
Tohle je třeba fakt zbytečný, jo. Nedokážu vyhodnotit, jestli je komentář matykralik spravidlivý, či nikoliv. Ovšem zase je třeba si uvědomit, že pokud máš tolik trestů, asi jsi na*ral na serveru fakt dost lidí a mají absolutní právo říct ne. Že "ne" bez jakéhokoliv dalšího odůvodnění je nám k ničemu je samozřejmě věc druhá. Nicméně asi bych se ve svojí žádosti o unban snažil chovat tak, aby to nevypadalo, že po 5 minutách na serveru budu opět v konfliktu.

Kód: Vybrat vše

nečakal že ban bude práve za toto
Ban nemáš za "toto" ale za celkové nashromáždění trestů. Být na mě, ban máš už dávno.
ReedWex píše:
27 led 2021 11:57
Pavlitko píše:
27 led 2021 08:04
ReedWex píše:
26 led 2021 17:04


Príde mi to celkom luto , že nemate na to asi slová a neviete sem napísat niečo svoje či už pro alebo proti ale viacery kopírujete Yanirinu správu .
Poslední trest si dostal kvůli tomu, že si se nevhodně vyjadřoval vůči Yaniře, takže si myslím, že citování její zprávy a jejího názoru je naprosto v pořádku.
To je ovšm tvoj názor .
Opět naprosto zbytečně hrotíš diskusi a nerespektuješ názor ostatních.

Myslím, že teď ještě není ta správná chvíle na unban :(
cron