Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][maraxojd] Žádost o unban.

#1
Zdravím, poněkud troufale přicházím s žádostí o unban.

1) Za co jsi ban dostal?
: Ban mi byl udělen za hack client.

2) Popis situace:
: Byl jsem v dungeonu a používal KillAuru na mobky a následně byl přistižen a právem zabanován.

3) Datum a čas banu:
: 11. Září, 2018, 15:15

4)Druh Banu:
: Permaban

5) Uveď, proč myslíš že si zasloužíš ban:
:Je to už poměrně dlouhá doba co jsem na tento účet zanevřel avšak bych si chtěl na epesu zahrát. Uznávám že jsem idiot a používání hacků či jiného podvodného programu je a byla velká hloupost. Ovšem je to už doufám aspoň nějaká doba na to abych si mohl dovolit o unban požádat a proto mám přání jestli bych nemohl být odbanován a tak dostat šanci. Je mi jasné že hacky jsou asi nejhorší stupeň avšak doufám ve vaši milost. Jinak přeji hezký den.
cron