Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[kaprik16]Žádost o unban

#1
1) Používání jednoho zombie spawneru jako farmy na xp.
2) Kvůli mé neznalosti pravidel jsem využíval zombie spawner na expení mé postavy. ¨
3) 18.11.2015 09:21:45
4) Permaban
5) Důvodů, proč píšu tuto žádost je více, a proto bych je tu rád shrnul:
a. Starý Epes 2 mě velmi bavil, a proto bych chtěl pokračovat ve svém dobrodružství, nehledě na to, že nový Epes 3 je mnohem lepší a chtěl bych ho vyzkoušet.
b. Myslím si, že můj prohřešek patřil k těm drobnějším a permaban byl trochu tvrdý trest, jinak si myslím, že přes 5 let banu, za občasné využití spawneru vygenerovaného v přírodě je dostatečný.
c. Chtěl bych hrát se svými kamarády.
d. A ten nejdůležitější bod je dle mého názoru ten, že už jsem jednou žádost o unban psal a bylo jednoznačně odhlasováno pro unban, ale nikdy jsem se ho nedočkal a už jsou to 3 roky od napsání mé žádosti, přiložil bych screenshoty, ale nejspíš to nelze, ale na fóru se dá moje žádost i s komentáři dohledat.
e. Snad bych jen chtěl říci, že je mi líto, že jsem si pořádně nepřečetl pravidla a věřím ve schovívavost poroty, určitě si už dám pozor, aby se mnou žádné další problémy nebyly.
Děkuji
kaprik16

Upraveno 10:37 4. 2. 2021
Naposledy upravil(a) kaprik88 dne 04 úno 2021 12:43, celkem upraveno 1 x.

Re: Žádost o unban

#2
Ban máš sice hodně dlouho a žádost je poměrně obsáhlá, ale stále bys měl dodržet nějakou osnovu jako všichni ostatní. Potom nebudu mít problém, dát ti Pro.
cron