Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#12
Příběh s autoclickerem je pravdivý jelikož jsme ho používali spolu a na serveru jsme spolu hráli bez něj. I když nejsem momentálně aktivní na serveru tak jsem pro unban.
+1 PRO

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#14
1. ledna
12. ledna
14. ledna
15. ledna


Tyto 4 dny jsi dostal warn za AC. Beru, při prvním warnu to mohl být kůkí klikr, ale po druhém, třetím, ... Když víš, že to ten program detekuje, tak to máš smazat, bohužel. Podmínky jsou jasně dané. Jako dostat "celý" ban za AC mi přijde naprosto jako osobní selhání hráče. A to si myslím, že máme vcelku velkou toleranci, když musíš posbírat 4 varování. Nikdo by se nemohl divit, kdybys dostal ban za 2x detekování ACčka.

Nevím moc co s tebou
- V záznamech vidím, že máš za den i několik kicků za AC... Ale jestli klikáš tak rychle jako kůkí klikr...
- Slabá žádost
+ Nemáš žádný trest za chování
+ Reakce na "PROTI" ostatních hráčů

Počítej, že pokud dostaneš UB, a bude u tebe při kontrole nalezeno AC, bude to rychlý proces

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#15
Klimki_ píše:
23 bře 2021 11:15
1. ledna
12. ledna
14. ledna
15. ledna


Tyto 4 dny jsi dostal warn za AC. Beru, při prvním warnu to mohl být kůkí klikr, ale po druhém, třetím, ... Když víš, že to ten program detekuje, tak to máš smazat, bohužel. Podmínky jsou jasně dané. Jako dostat "celý" ban za AC mi přijde naprosto jako osobní selhání hráče. A to si myslím, že máme vcelku velkou toleranci, když musíš posbírat 4 varování. Nikdo by se nemohl divit, kdybys dostal ban za 2x detekování ACčka.

Nevím moc co s tebou
- V záznamech vidím, že máš za den i několik kicků za AC... Ale jestli klikáš tak rychle jako kůkí klikr...
- Slabá žádost
+ Nemáš žádný trest za chování
+ Reakce na "PROTI" ostatních hráčů

Počítej, že pokud dostaneš UB, a bude u tebe při kontrole nalezeno AC, bude to rychlý proces
S tím i Klimki počítám, proto jsem hodil celý PC do továrního nastavení a žádný takový program už nestanovil, vím že to byla retardace ignorovat warny, ale kolikrát ti na ten kick za AC stačí jen párkrát kliknout v lagu.
Jen bych tě chtěl požádat pokud bych dostal unban tak jestli bys byl tak laskav a udělal mi jen zkušební prohlídku mého PC jestli bys tam něco našel a mohl na to zavčas zareagovat.

Otázka Off Topic:
Když jsem byl zabavován a dostal jsem ban a měl jsem ještě sponzora na cca 30 dní je VIP status zmražen nebo se odpočítává pořád dále?
Děkuji za případnou odpověď.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#16
ChriatiaanWolf píše:
23 bře 2021 12:13
Klimki_ píše:
23 bře 2021 11:15
1. ledna
12. ledna
14. ledna
15. ledna


Tyto 4 dny jsi dostal warn za AC. Beru, při prvním warnu to mohl být kůkí klikr, ale po druhém, třetím, ... Když víš, že to ten program detekuje, tak to máš smazat, bohužel. Podmínky jsou jasně dané. Jako dostat "celý" ban za AC mi přijde naprosto jako osobní selhání hráče. A to si myslím, že máme vcelku velkou toleranci, když musíš posbírat 4 varování. Nikdo by se nemohl divit, kdybys dostal ban za 2x detekování ACčka.

Nevím moc co s tebou
- V záznamech vidím, že máš za den i několik kicků za AC... Ale jestli klikáš tak rychle jako kůkí klikr...
- Slabá žádost
+ Nemáš žádný trest za chování
+ Reakce na "PROTI" ostatních hráčů

Počítej, že pokud dostaneš UB, a bude u tebe při kontrole nalezeno AC, bude to rychlý proces
S tím i Klimki počítám, proto jsem hodil celý PC do továrního nastavení a žádný takový program už nestanovil, vím že to byla retardace ignorovat warny, ale kolikrát ti na ten kick za AC stačí jen párkrát kliknout v lagu.
Jen bych tě chtěl požádat pokud bych dostal unban tak jestli bys byl tak laskav a udělal mi jen zkušební prohlídku mého PC jestli bys tam něco našel a mohl na to zavčas zareagovat.

Otázka Off Topic:
Když jsem byl zabavován a dostal jsem ban a měl jsem ještě sponzora na cca 30 dní je VIP status zmražen nebo se odpočítává pořád dále?
Děkuji za případnou odpověď.
Odpočítává a nedostaneš za to náhradu.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#17
Nechci se zde přiklánět ani k PROTI ani k PRO.. Jen mi přijde zvláštní, že někdo si nechá dát 4 tresty za stejnou věc, když dostanu jeden mělo by mě to přeci nějakým způsobem naklonit k tomu to nedělat.. Úplně zbytečná perma, jelikož 4 tresty za stejnou věc takto blízko za sebou jsem snad co tu hraji nezažil.. Příště by to více chtělo domýšlet důsledky, které může opakované porušování pravidel mít.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#18
tady opravdu nevím, na 1 stranu si nikdy moc na epesu nedělal problémy a byl si celkem v pohodě, na 2. ban za ac (s tím že warny si dostal v dost krátkém času) těžko říct
nakonec se rozhoduji podle tvých odpovědí takže máš za mě menší PRO

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#19
Col píše:
24 bře 2021 09:56
Nechci se zde přiklánět ani k PROTI ani k PRO.. Jen mi přijde zvláštní, že někdo si nechá dát 4 tresty za stejnou věc, když dostanu jeden mělo by mě to přeci nějakým způsobem naklonit k tomu to nedělat.. Úplně zbytečná perma, jelikož 4 tresty za stejnou věc takto blízko za sebou jsem snad co tu hraji nezažil.. Příště by to více chtělo domýšlet důsledky, které může opakované porušování pravidel mít.
S tím i počítám "cole" upřímně řečeno byl jsem retard že jsem to nechal zajít tak daleko a neskutečně mě to mrzí a proto pokud se komunita Epesu rozhodne dát druhou šanci tak se chci vyvarovat všem trestům i konfliktům s ostatními členy v chatu.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#20
Žádost za mě poměrně krátká, nepočkal sis nijak dlouhou dobu a tvé chování nebylo příšerné, ale rozhodně jsi mezi andílky nepatřil. Nemyslím si, že je správný čas tě zpět na server pustit.

Proti
cron