Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][ChristiaanWolf] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Používání autoclickeru (ne na Epesu, ale byl zapnutý a anticheat si ho našel, ale nebudu se tu nijak vymlouvat. Žádné hry se nemají ulehčovat)

2) Popis situace
S kamarády hrajeme všelijaké hry a jako nostalgii jsme začali hrát cookie clicker a ´´tamagochi´´ avšak jelikož byl autoclicker v ten den co mi anticheat prohledával pc zapnutý tak jsem dostal warn přesněji 3x, ano je to má hloupost že jsem to bral na lehkou váhu a nyní na to už druhý měsíc doplácím.
Vím že je to vážný prohřešek a tak doufám že se tu najdou nějaká hodná srdce která budou mít to slitování mi dát druhou šanci.
3) Datum a čas banu: 15.1.2021 19:11

4) Druh banu: Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

V reálném životě řeším strasně moc věcí jak s rodinou, s přáteli, ve škole, ve společné domácnosti tak i v práci.
V rodině je to starání o mého nemocného mladšího bratra, s přáteli se snažíme založit vlastní business, ve škole kvůli tomu všemu jsem byl chvíli pozadu což jsem vše už dohnal, v práci kvůli mým problémům s časem tak i s lehkou psychikou
(omlouvám se že první verze mé žádosti byla podle některých ledabylá a za to se omlouvám, ale jsem poměrně uzavřený člověk a proto jsem se tu nechtěl o všem rozepisovat navíc mám ohledně psaní doporučení z PPP (z pedagogickopsychologicképoradny , ale jelikož se jedná o mé pokračování na serveru tak to vše musím překonat) ,jelikož mi na tom strašně záleží.
Epes je opravdu můj jediný únik od reality, rád podporuji server jelikož to co Admin team za ty roky dokázal je něco úžasného a server mi strašně chybí a s ním i moji přátelé. Vím že jsem na serveru nebyl vždy nějaký svatoušek a že jsem i nějaké lidi mohl naštvat svou toxicitou a za to se všem velice omlouvám a chtěl bych Vás požádat o odpuštění.
Velice mě mrzí mé chování a ulehčování her pomocí autoclickeru, vím že je to špatné v každém ohledu.
A proto bych Vás tu všechny chtěl požádat o odpuštění a ještě jednu šanci na úžasném serveru jako je EPES.
S pozdravem a přáním příjemného zbytku dne ChristiaanWolf
Naposledy upravil(a) ChristiaanWolf dne 21 bře 2021 17:30, celkem upraveno 1 x.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#2
Čau! Už jsou to 2 měsíce od toho co jsi byl zabanován, což není moc dlouhá doba na to, co jsi udělal ale budiž. (Nevím jestli se dá věřit tomu příběhu s cookie clickerem, když na epesu ti dává autoclick celkem znatelnou výhodu při dlouhodobém farmení.) Ale i přes to si myslím že si unban zasloužíš, nejsi problémový hráč a určitě si se z této situace poučil...

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#3
ChriatiaanWolf píše:
19 bře 2021 22:45
1) Za co jsi ban dostal?
Používání autoclickeru (ne na Epesu, ale byl zapnutý a anticheat si ho našel, ale nebudu se tu nijak vymlouvat. Žádné hry se nemají ulehčovat)

2) Popis situace
S kamarády hrajeme všelijaké hry a jako nostalgii jsme začali hrát cookie clicker a ´´tamagochi´´ avšak jelikož byl autoclicker v ten den co mi anticheat prohledával pc zapnutý tak jsem dostal warn přesněji 3x, ano je to má hloupost že jsem to bral na lehkou váhu a nyní na to už druhý měsíc doplácím.

3) Datum a čas banu: 15.1.2021 19:11

4) Druh banu: Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

V reálném životě řeším strasně moc věcí jak s rodinou, s přáteli, ve škole, ve společné domácnosti tak i v práci a Epes je můj jediný únik od reality, rád podporuji server jelikož to co Admin team za ty roky dokázal je něco úžasného a server mi strašně chybí a s ním i moji přátelé. Vím že jsem na serveru nebyl vždy nějaký svatoušek a že jsem i nějaké lidi mohl naštvat svou toxicitou a za to se všem velice omlouvám a chtěl bych Vás požádat o odpuštění.
Velice mě mrzí mé chování a ulehčování her pomocí autoclickeru, vím že je to špatné v každém ohledu.
A proto bych Vás tu všechny chtěl požádat o odpuštění a ještě jednu šanci na úžasném serveru jako je EPES.
S pozdravem a přáním příjemného zbytku dne ChristiaanWolf
Určitě ne, tvoje pokusy o provokaci, urážky na moji osobu, výhružky, přeplácení mých obchodů, zkrátka dělal si vše proto, abych tě neměl rád, pro mě jsi člověk, kterého na tom serveru už vidět nechci.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#4
Nejsi výrazný hráč a nedělal si problémy, teda aspoň co se z mého pohledu týče
Jsem pro malé PRO jelikož si to ac mohl odinstalovat hned při první warnu. Nikdo by snad kvůli ulehčení na něčem jako je cookie clicer nenechal dát ban na tomhle serveru :D, navíc při té hře to klikání ani tolik nepomáhá postupem času.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#6
NesTriX píše:
20 bře 2021 13:36
ChriatiaanWolf píše:
19 bře 2021 22:45
1) Za co jsi ban dostal?
Používání autoclickeru (ne na Epesu, ale byl zapnutý a anticheat si ho našel, ale nebudu se tu nijak vymlouvat. Žádné hry se nemají ulehčovat)

2) Popis situace
S kamarády hrajeme všelijaké hry a jako nostalgii jsme začali hrát cookie clicker a ´´tamagochi´´ avšak jelikož byl autoclicker v ten den co mi anticheat prohledával pc zapnutý tak jsem dostal warn přesněji 3x, ano je to má hloupost že jsem to bral na lehkou váhu a nyní na to už druhý měsíc doplácím.

3) Datum a čas banu: 15.1.2021 19:11

4) Druh banu: Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

V reálném životě řeším strasně moc věcí jak s rodinou, s přáteli, ve škole, ve společné domácnosti tak i v práci a Epes je můj jediný únik od reality, rád podporuji server jelikož to co Admin team za ty roky dokázal je něco úžasného a server mi strašně chybí a s ním i moji přátelé. Vím že jsem na serveru nebyl vždy nějaký svatoušek a že jsem i nějaké lidi mohl naštvat svou toxicitou a za to se všem velice omlouvám a chtěl bych Vás požádat o odpuštění.
Velice mě mrzí mé chování a ulehčování her pomocí autoclickeru, vím že je to špatné v každém ohledu.
A proto bych Vás tu všechny chtěl požádat o odpuštění a ještě jednu šanci na úžasném serveru jako je EPES.
S pozdravem a přáním příjemného zbytku dne ChristiaanWolf
Určitě ne, tvoje pokusy o provokaci, urážky na moji osobu, výhružky, přeplácení mých obchodů, zkrátka dělal si vše proto, abych tě neměl rád, pro mě jsi člověk, kterého na tom serveru už vidět nechci.
Omlouvám se ti, ale přeplácení nabídky je normální i v reálném životě, omlouvám se ti... Vím že za sebou nemáme nějakou krásnou minulost, ale nebylo vše z mojí strany a křivé obviňování z tvé strany na moji osobu také nebylo vhodné, za vše se ti omlouvám, ale ani jeden v našem sporu nejsme neviňátka.
Omlouvám se ti Nesi za mé chování a chtěl bych ti jen říct že potom co jsem si vyřešil problémy v reálném životě jsem se změnil a mrzí mě plno věcí ohledně života tak i serveru, proto jsem se omluvil celé komunitě serveru v žádosti.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#7
Kratka zadost na silny prohresek - dostat tolik trestu za ac je umeni a autismus zaroven. Kdyz uz ti ho 1x najdou je cas si rict ze asi tudy cesta nevede. Chovani nesoudim nevim moc si te nepamatuju jen podle jmena. Kazdopadne na zadost po 2 mesicich je to moc slaby.. chtelo by to aspon nejakou vec rozepsat, rozvest a ne to jen cutnout a rict si jo tohle tam plesknu uz me to psat nebavi - je to tvoje vizitka a ma to byt shrnuti toho co sis z banu vzal a vseobecna snaha zaujmout lidi proc by zrovna tebe meli chtit na serveru a zadny takovy pocit z zadosti nemam.. pusobi to na me spise jako rychlokvaska,

Doporucuju vsechno nebrat volnomyslenkarsky a taky se vic o ten unban snazit.
Jsem proti.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#8
TheDarkLord173 píše: Čau! Už jsou to 2 měsíce od toho co jsi byl zabanován, což není moc dlouhá doba na to, co jsi udělal ale budiž. (Nevím jestli se dá věřit tomu příběhu s cookie clickerem, když na epesu ti dává autoclick celkem znatelnou výhodu při dlouhodobém farmení.) Ale i přes to si myslím že si unban zasloužíš, nejsi problémový hráč a určitě si se z této situace poučil...
+1
Som PRO

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#9
TheDarkness píše:
20 bře 2021 23:48
Kratka zadost na silny prohresek - dostat tolik trestu za ac je umeni a autismus zaroven. Kdyz uz ti ho 1x najdou je cas si rict ze asi tudy cesta nevede. Chovani nesoudim nevim moc si te nepamatuju jen podle jmena. Kazdopadne na zadost po 2 mesicich je to moc slaby.. chtelo by to aspon nejakou vec rozepsat, rozvest a ne to jen cutnout a rict si jo tohle tam plesknu uz me to psat nebavi - je to tvoje vizitka a ma to byt shrnuti toho co sis z banu vzal a vseobecna snaha zaujmout lidi proc by zrovna tebe meli chtit na serveru a zadny takovy pocit z zadosti nemam.. pusobi to na me spise jako rychlokvaska,

Doporucuju vsechno nebrat volnomyslenkarsky a taky se vic o ten unban snazit.
Jsem proti.
Omlouvám se Darknessi už jsem ji lehce poupravil není to tím že jsem volnomyšlenlářský, ale tím že my dělá problémy psát rozsáhlé útvary už od základní školu proto mám jistá opatření kvůli PPP, ale snad až se nahraje lepší verze žádosti kterou jsem aktualizoval před chvílí tak to snad ostatní pochopí :cry:

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#10
TheDarkLord173 píše:
20 bře 2021 09:33
Čau! Už jsou to 2 měsíce od toho co jsi byl zabanován, což není moc dlouhá doba na to, co jsi udělal ale budiž. (Nevím jestli se dá věřit tomu příběhu s cookie clickerem, když na epesu ti dává autoclick celkem znatelnou výhodu při dlouhodobém farmení.) Ale i přes to si myslím že si unban zasloužíš, nejsi problémový hráč a určitě si se z této situace poučil...



+1
Sem PRO
cron