Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#21
ArkenThas píše:
25 bře 2021 02:38
Žádost za mě poměrně krátká, nepočkal sis nijak dlouhou dobu a tvé chování nebylo příšerné, ale rozhodně jsi mezi andílky nepatřil. Nemyslím si, že je správný čas tě zpět na server pustit.

Proti
Vážím si tvého názoru, ale narozdíl od ostatních lidí jsem napsal stručně jak to je, nepatřím k lidem co ostatním mazají med kolem pusy a i navzdory tomu jak jsem uzavřený člověk tak jsem zde komunitě serveru odhalil něco že svého života

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#22
Ahoj, Žádost by mohla býti o něco lepší, osobně jsem se s tebou do kontaktu na serveru nesetkal, takže nemůžu posoudit tvé chování. myslím si že dostat ban za 3x a dost v tak krátké době není úplně jednoduché. Dva měsíce mi nepřijdou adekvátní na vpuštění na server. Mé rozhodnutí je tedy Proti, zároveň ti přeji hodně štěstí v případné další žádosti.

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#25
W4TER píše:
25 bře 2021 19:02
Ahoj, Žádost by mohla býti o něco lepší, osobně jsem se s tebou do kontaktu na serveru nesetkal, takže nemůžu posoudit tvé chování. myslím si že dostat ban za 3x a dost v tak krátké době není úplně jednoduché. Dva měsíce mi nepřijdou adekvátní na vpuštění na server. Mé rozhodnutí je tedy Proti, zároveň ti přeji hodně štěstí v případné další žádosti.
Děkuji ti za názor, vím že to byla hloupost :/

Re: [ChristiaanWolf] Žádost o unban

#26
Když si začal hrát, tak jsem se tě lehce ujal a zjistil jsem, že jsi dost v pohodě člověk, který si snaží věci několikrát rozmyslet a věděl jsem, že prostě chováním před čáru nepojedeš, to ale očividně neplatilo pro AC a ať už je pravda jakákoliv, AC bylo bohužel detekováno vždy a taky to tak skončilo.
Byl si docela nevýrazný hráč, který si užíval vlastnosti serveru jako všichni ostatní, ale udělal si blbost, kterou po perma banu pochybuji, že bys udělal znovu.
Nevidím to jako nějaký těžký prohřešek, oproti třeba 3x a dost za chování nebo bugování. Kdybys neměl ac jsi nejspíše beztrestný hráč a všichni bychom byli spokojení.
Proto ti dávám pro s podmínkou, že pokud se u tebe klidně za 2 roky najde AC, letíš do perma banu zpět bez diskuse.

Pokud ti tohle ale nevyjde, zkus se trochu více zamyslet nad žádostí, i když si zde nehrál dlouho, nějakou delší chvíli by to věnovat chtělo, není to potřeba sepsat za jeden večer.

Hodně štěstí
cron