Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Pifqo - žádost o unban

#21
Klimki_ píše:
23 bře 2021 11:04
Nebudu tě odsuzovat, protože nemusíš být zlý člověk, nicméně 8 měsíců po banu jsi ukázal, že jsi se změnil, ale ne asi tak, jak bys měl. Sice jsi přestal okrádat, ale ...

Myslím si, že je ještě brzo, možná za 2 měsíce, ale nyní ne

PROTI
Hned jak si začal obcházet, tak z nějakého důvodu jsem si byl 100%, že to jsi ty. Nevím proč a jak mě to napadlo, ale prostě si působil stejně špatně jako před banem. Chvíli bych tomu ještě dal.

Re: Pifqo - žádost o unban

#22
Co sakra cekas? Ze ti v zivote da kazdy 29299 sanci a budes stale ten stejnej a treba se neco v systemu zmeni? Nemyslim si ze se cokoliv nejakym stylem pohlo jinde.. sance si mel a promarnil je.. neni proc byt pro

proti

Re: Pifqo - žádost o unban

#23
Ačkoliv jsem se zde už vyjádřil, rozhodl jsem se, že zde dopíšu ještě takovou “třešničku na dortu”. Farmil jsem svůj druhý účet se zbraní Ničitelka noci v pekle a ty jsi na serveru hrál snad 3 dny a viděl jsi mě s ní farmit. Hned na to jsi můj altúčet spamovat, odkud jsem tu sekeru vzal. Neodpovídal jsem, protože tě jsem tě neměl rád a na hlavním účtě jsem tě měl dokonce v ignoru a v pekle příkaz ignore nejde. Po snad 20ti zprávách, co jsi mi poslal ses rozhodl mě zabíjet a huntit. Asi jsi nečekal, že na tebe naběhnu s hlavním účtem a začnu tě šikanovat všude kde to půjde až do tvého banu. Zajímalo by mě, jak bych se zachoval, kdybych na serveru hrál pár dní a nějaké podobné otravné dítě mne začlo otravovat. Já tě znám už od prvních prohřešků a vím, že toho bylo tolik, že si to ani sám nepamatuju. Kdyby jsi teď dostal unban, dávám ti max týden, než někoho okradeš, nebo se aspoň o to pokusíš. Ban si užij a na serveru se už nikdy neukazuj.

Re: Pifqo - žádost o unban

#24
NesTriX píše:
28 bře 2021 11:42
Ačkoliv jsem se zde už vyjádřil, rozhodl jsem se, že zde dopíšu ještě takovou “třešničku na dortu”. Farmil jsem svůj druhý účet se zbraní Ničitelka noci v pekle a ty jsi na serveru hrál snad 3 dny a viděl jsi mě s ní farmit. Hned na to jsi můj altúčet spamovat, odkud jsem tu sekeru vzal. Neodpovídal jsem, protože tě jsem tě neměl rád a na hlavním účtě jsem tě měl dokonce v ignoru a v pekle příkaz ignore nejde. Po snad 20ti zprávách, co jsi mi poslal ses rozhodl mě zabíjet a huntit. Asi jsi nečekal, že na tebe naběhnu s hlavním účtem a začnu tě šikanovat všude kde to půjde až do tvého banu. Zajímalo by mě, jak bych se zachoval, kdybych na serveru hrál pár dní a nějaké podobné otravné dítě mne začlo otravovat. Já tě znám už od prvních prohřešků a vím, že toho bylo tolik, že si to ani sám nepamatuju. Kdyby jsi teď dostal unban, dávám ti max týden, než někoho okradeš, nebo se aspoň o to pokusíš. Ban si užij a na serveru se už nikdy neukazuj.
Ahoj ano zabil jsem te parkrát nezabijel jsem te furt potom jsem te nechal, a omlouval jsem se ti že jsem te zabijel co si pamatuji hazel jsem ti aj Rkáčka a na Nestrixovi jsi si me dal jen tak do ignoru jen že jsem ti napsal že už te zabíjet nebudu.
cron