Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Pifqo - žádost o unban

#11
TheDarkLord173 píše:
21 bře 2021 20:05
Ahoj! Potom co si na serveru dělal, si tam nezasloužíš dělat už vůbec nic. Unban si nezasloužíš a dle mého tu vykládáš lži podobně jako v minulých žádostech po kterých si se absolutně nepoučil.

Re: Pifqo - žádost o unban

#12
tomator píše:
23 bře 2021 11:26
Možná si se zlepšil, ale máš za sebou tak hroznou minulost, že musím být proti.
Jednu šanci si už měl a s tou si taky selhal, jakou máme jistotu, že to neuděláš znova.

Re: Pifqo - žádost o unban

#13
tomator píše:
23 bře 2021 11:26
Možná si se zlepšil, ale máš za sebou tak hroznou minulost, že musím být proti.
Jednu šanci si už měl a s tou si taky selhal, jakou máme jistotu, že to neuděláš znova.

Re: Pifqo - žádost o unban

#15
tomator píše:
23 bře 2021 11:26
Možná si se zlepšil, ale máš za sebou tak hroznou minulost, že musím být proti.
Jednu šanci si už měl a s tou si taky selhal, jakou máme jistotu, že to neuděláš znova.

Re: Pifqo - žádost o unban

#16
pamatuješ jak jsem ti psal že za cca rok pokud neuděláš něco špatnýho nebo neuděláš špatnou žádost o unban že ti dám pro ?, sice rok už to byl a samotná žádost nepatří k nejhorším (pár věcí mi tam chybí ale ok) největší problém ale je to že si často obcházel ban a za pifqa dělal i tak problémy a úplně nevím zda ti teď můžu věřit, sice si za svůj minulej účet se snažil ale pořád je to obcházení banu...
jsem prozatím PROTI, zkus to jindy (bez obcházení) a třeba ti to projde

Re: Pifqo - žádost o unban

#17
Hele, za minotaurise ses nechoval špatně, ale taky to bylo pouze pár týdnů a celkově jsi skrýval svou identitu, takže to chování nemusí úplně odpovídat. Šance jsi už měl, tys sám jsi je promarnil a nemyslím si, že by ses měl dostat na server tak brzy.

Proti

Re: Pifqo - žádost o unban

#20
Dakujem všetkým za názory, a vyjadrenie k mojej žiadosti. Uznavám mám ešte čas na Epes. Určite sa do ďalšiej žiadosti zamyslím nad svojimi chybami a hlupostami čo som urobil na servery, a snáď by mi to vyšlo.

Prajem pekný ďen majťe sa.
cron