Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖] Pifqo - žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal? Opakujíci se podvodní jednání

Zdravím vás rozhodol som sa že si podám žiadost o unban.
V prvom rade nejdem sa tu na nič hrat ani podobne veci napíšem vám jak to bolo a jak som sa zmenil.

2) Popis situace No začalo to nejak v aprili bývali sme ako jedna reska Ja,Pelleas,Vladusinko,Struage. V tedy ma Epes už moc nebavil lebo som na nom trávil vela hodin a mal som asi zlý den ked som vykradol pelleasa o dost cenné veci. Mali sme každý 4bedne kde dáváme veci ked sa odpojujeme aby sme si ich mohli požičiavať. 25 Aprila som sa pripojil na server a zobral som z truhly pelleasa všetko čo som len mohol do inventara pobrať. Prehodil som to na svoju resku do truhiel a čakal som čo sa stane hned ja som tie veci premiestnil tak som sa odpojil pretože pelleas sa pripojil na server, a už len čítam tie správy nech mu vrátim veci a podobné. Karma ma dostihla a zožrala ma zabudol som že som pelleasovi dával informacie k mojmu učtu a pripojil sa mi tam takže si zobral skoro všetky veci okrem Nicitelky noci II ktoru zobral moj kamoš z resky a išiel ju hodit do lávy áno povedal som mu to ja. Po tomto incidente ma zralo svedomie asi týžden ospravedlnoval som sa pelleasovi že som urobil riadnu špinu a dá sa povedať že teraz si občas niečo napíšeme jak sa máme a pičovinky. No druhá čast plej ma hodil do jailu s pelleasom a išlo sa to vyšetrovať písali sme si na discorde a plejovi som odvrával a nechcel som mu povedat kde ta nicitelka je. Chcel som to zahrat že to boli moje veci a že pelleas sa mi pripojil na učet a všetko mi zobral on. plejovi som potom napísal že je v láve a dalo sa čakať že budem zabanovaný. Všetky veci sa dostali nazpět k pelleasovi okrem te nicitelky. Toto by bolo k prvému banu.

Asi málo z vás postrehlo že som tento rok začal hrat na učte "minotauris1" Kďe som chcel začat s novým štítom najst si frakciu a hrat normalne Epes. Po 2 dnoch som dostal ban za obchádzanie banu Pifqa, tak som išiel písat klimkimu že ja žiadneho pifqa nepoznám a začlo to klimki mi uveril a naspet ma pustil na server. Na serveru som hral týžden a po týždni ma to už prestávalo baviť klamať tak som sa išiel ospravedlnit klimkimu že to som ja a že či by sa nedalo nejak aby som na serveru mohol zostať hrať za tento nick, bohužial keby sa mi to stalo tak by to bolo nefér voči zabanovaným takže AT nemože robit žiadne vyjnimky.

Ešte raz sa chcem ospravedlnit celému AT že som zpusobil taketo problémy a zbytočnu prácu pre vás..


3) Datum a čas banu April 25, 2020, 23:28


4) Druh banu: Permaban


5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban. Unban by som si zaslužil preto lebo nemám potrebu klamať ludí ani sa v ničom preťekat. Celkovo som sa dost za tento skoro rok dosť zmenil k lepšiemu už to neberiem tak že musím byt v hocičom prvý a brať luďom to na čo si oni šetrili alebo to nejak tažko získali. Chcel by som vám ukazat že som sa vážne stal lepším človekom a že tuto šancu neolutujem, a že A-teamu už nikdy neprinesiem žiadne problémy.

Ďakujem za prečítanie žiadosti o unban. :roll:

Re: Pifqo - žádost o unban

#2
Ahoj! Potom co si na serveru dělal, si tam nezasloužíš dělat už vůbec nic. Unban si nezasloužíš a dle mého tu vykládáš lži podobně jako v minulých žádostech po kterých si se absolutně nepoučil.

Re: Pifqo - žádost o unban

#7
Jako hele, jak to říci :D Úplně sám miluji když někdo napíše, že "jsem se změnil strašně moc k lepšímu" přitom jsi furt stejný a udělal by jsi to i znova kdyby byla dobrá příležitost. Už i v minulé žádost jsi tohle psal, ale udělal jsi to znova, protože tě to nebavilo, myslíš si, že tě to teď začne bavit ? Nikdo tě nebude chtít do frakce atd. (Já mám co říkat, ale to už jedno :D). Prostě být tebou už se na to s prominutím vykašli jako já. Epes není všechno :D

Re: Pifqo - žádost o unban

#9
Nebudu tě odsuzovat, protože nemusíš být zlý člověk, nicméně 8 měsíců po banu jsi ukázal, že jsi se změnil, ale ne asi tak, jak bys měl. Sice jsi přestal okrádat, ale ...

Myslím si, že je ještě brzo, možná za 2 měsíce, ale nyní ne

PROTI

Re: Pifqo - žádost o unban

#10
Možná si se zlepšil, ale máš za sebou tak hroznou minulost, že musím být proti.
Jednu šanci si už měl a s tou si taky selhal, jakou máme jistotu, že to neuděláš znova.
cron