Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#31
Moj nazor od minulej zadosti sa trochu meni, myslim si ze kazdy tu anjelik nieje a kazdy ma svoje chyby (to plati aj o mne)
Myslim ze si sa uz ponaucil z tvojho spravania aj ked si sa mal ponaucit uz skor z tych warnov/mute co mas. Davam ti PRO

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#32
Dávam PRO, už moc pije .. :D

Myslím si že si Reed po takom čase čo mal ban uvedomil, že nemôže len tak nadávať do publicu a nič z toho nemať, aj keď ho niekto bude provokovať verím mu že sa začne krotiť a nebude to tak hrotiť.. :D

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#33
Struage_ píše:
27 bře 2021 16:16
Moj nazor od minulej zadosti sa trochu meni, myslim si ze kazdy tu anjelik nieje a kazdy ma svoje chyby (to plati aj o mne)
Myslim ze si sa uz ponaucil z tvojho spravania aj ked si sa mal ponaucit uz skor z tych warnov/mute co mas. Davam ti PRO
Dakujem.

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#35
ArkenThas píše:
25 bře 2021 03:01
Nemyslím si, že by doba 4 měsíců byla nějakým extra úžasným časem během kterého bys prošel kompletní reformou a uvědomil si naprosto všechno úžasné i neúžasné. Jo a taky:
ReedWex píše:
24 bře 2021 18:38
Môžem povedať, že za posledné 4 mesiace som za zmenil viac ako za 10 rokov v správaní. Nemám s nikým problém, a uvedomil som si na 100% v čom som robil chyby a tie moje medzery som úplne odstránil a viem, že ak dostanem unban budem na Epese bezkonfliktný a naprosto Reformed .
Nic proti, ale nevěřím jedinému slovu z téhle části.

Ale. Tady přichází teprve ten plot-twist. Ty za mě totiž narozdíl od hromady ostatních lidí nepatříš k těm zlým. Když jsem se poprvé v roce 2018 připojil na E3, hned v prvních dnech jsem viděl si X lidí ze všech možných frakcí dělat srandu z hráče Pan_Reed. A samozřejmě tvoje obranné hlášky se staly legendárním přínosem pro všechny memes roomky na frakčních discordech. Od začátku jsi byl stejný a každý den jen někdo čekal, co zase ze sebe vysypeš. Jak šel čas dál, tak to dle mě šlo z toxicitou na serveru více z kopce a tak jsi i ty nezůstal vzadu a ihned se přidal. No a pokud máš tenhle post "šaška", tak prostě ty blbosti dělat budeš dál a dál, ale ne vždy to pak zvládáš udržet na hraně s tím, co je vtipné a co už nevhodné.

Čím déle to tu píšu, tím víc začínám pochybovat, jestli nedělám chybu, ale rozhodl jsem se ti tu šanci dát. Věřím tomu, že klaunem budeš pořád, ale už třeba pochopíš, kdy máš do toho chatu přestat psát. Pro

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#37
Byl sem PRO i u první žádosti, takže jsem i teď. Navíc měl Reed ještě víc času se zamyslet nad svým chováním na Epesu, a z vlastní zkušenosti vím že už za takový týden je to na člověku znát.

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#38
Thoudead píše:
25 bře 2021 15:06
TheDarkness píše:
25 bře 2021 09:38
ArkenThas píše:
25 bře 2021 03:01
Původně když se tvoje minulá žádost objevila na fórum, instantně jsem si řekl, že ti sem jdu dát Proti, protože prostě na to co jsi vyváděl ještě není čas zapomenout. Pak jsem ale nad tvým trestem začal nějak tak přemýšlet a nakonec se nedostal k vyjádření, než byla tvá žádost uzavřena.

Nemyslím si, že by doba 4 měsíců byla nějakým extra úžasným časem během kterého bys prošel kompletní reformou a uvědomil si naprosto všechno úžasné i neúžasné. Jo a taky:

Nic proti, ale nevěřím jedinému slovu z téhle části.

Ale. Tady přichází teprve ten plot-twist. Ty za mě totiž narozdíl od hromady ostatních lidí nepatříš k těm zlým. Když jsem se poprvé v roce 2018 připojil na E3, hned v prvních dnech jsem viděl si X lidí ze všech možných frakcí dělat srandu z hráče Pan_Reed. A samozřejmě tvoje obranné hlášky se staly legendárním přínosem pro všechny memes roomky na frakčních discordech. Od začátku jsi byl stejný a každý den jen někdo čekal, co zase ze sebe vysypeš. Jak šel čas dál, tak to dle mě šlo z toxicitou na serveru více z kopce a tak jsi i ty nezůstal vzadu a ihned se přidal. No a pokud máš tenhle post "šaška", tak prostě ty blbosti dělat budeš dál a dál, ale ne vždy to pak zvládáš udržet na hraně s tím, co je vtipné a co už nevhodné.

Čím déle to tu píšu, tím víc začínám pochybovat, jestli nedělám chybu, ale rozhodl jsem se ti tu šanci dát. Věřím tomu, že klaunem budeš pořád, ale už třeba pochopíš, kdy máš do toho chatu přestat psát. Pro
cron