Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#12
TheDarkLord173 píše:
24 bře 2021 21:58
Čau! Netuším jestli si se opravdu změnil, nebo se zde snažíš Admin Team přesvědčit o něčem, co nemusí být pravda, proto se této problematice vyhnu obloukem.

Žádost vypadá pěkně, ke každému trestu napsané nějaké odůvodnění a nějaká tvoje rekce. Což beru jako velké plus. (Ocenil bych i dopsání datumů k jednotlivým testům ale tohle je spíše můj problém, že se mi to blbě hledá v banlistu.)

Očividně se hodně snažíš dostat na server, což ti neberu za zlé, ale byl to stále jeden a ten samý prohřešek, prováděný několik měsíců v kuse a kolikrát si za to nebyl ani potrestán, takže ban je zasloužený, otázkou ale stále zůstává, je čas ztrávený na banánovém ostrově dostačující? Myslím si, že ano, tudíž ti zde nechám jedno malé pro.

Jenom doufám, že toho za 3 týdny nebudu litovat a nespadneš do těch starých, toxických kolejí...

S pozdravem TheDarkLord173.
Dakujem , nesklamem ta

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#14
josef04 píše:
24 bře 2021 23:05
ahoj, když si proberu jaký hráči mě jak ovlivnili na E3 tak určitě patříš mezi těma na nejvyšší pozici a to tím že si mě defacto šikanoval v pekle, to mě donutilo přidat se do frakce teutons (následně do WCH) a tím si mě dost posunul v epesu
tvoje chování na E3 nebylo nejlepší (proto jsme tady) už to jsou 4 měsíce což není extra moc na to aby se člověk nad sebou zamyslel ale vím že ty si dost hrál epes a proto ti nějakou tu změnu věřím
co se týče žádosti tak jsem doufal že bude o něco lepší ale jde to
nakonec jsem PRO a doufám že tu svou změnu myslíš vážně a ne jen na 3 týdny
Dakujem nečakal som pro

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#15
MarekD píše:
24 bře 2021 23:06
Žádost je podle mě na dobré úrovni, je tam snad vše, co se vyžaduje + si ke každému trestu něco dopsal... Vím, jak ti záleží na tom, aby si se na epes dostal a podle mě už nebudeš dělat stejné blbosti jako doteď a ty 4 měsíce jsou pro tebe ponaučením takže PRO 😇

Dakujem bráško

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#16
CzechMinerCZ píše:
24 bře 2021 23:40
4. Trest - Situácia na Epese nebola pre veľa ľudí v čase môjho banu najlepšia riešilo sa veľa vecí ohľadom nadávania Yaniire a celkovo toxicity v chate, asi každý kto hrával na Epese aktívne tak vedel, že som bol toxic viac ako iní ľudia . častokrát som sa nevedel kontrolovať, ale väčšinu mojích trestov a urážok v chate bolo vyprovokované enemy hráčmi, pretože ma chceli odstaviť, a napokon sa im to podarilo. Chcel by som sa ešte raz ospravedlniť Yaniire22, že som to prehnal, ale od toho banu som s Yaniirou hral nejaké hry a myslím si, že sme už spolu v poriadku a keď dostanem unban žiadne narážky a pod. sa určite opakovať nebudú. Dovolím si sem dať presné logy za čo som dostal posledný trest a napokon ban z toho dôvodu, že tu je určite veľa nových ľudí a chcem aby to videli .

[18:29:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [42]*JabkoKolac [$]Yaniira22 [R]: <Cerna perla 1x>

[18:30:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [53]*Hlidka [$]Pan_Reed [R]: super práce prcinko

[18:31:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [42]*JabkoKolac [$]Yaniira22 [R]: Reede běž tam kam ti odešli vlasy a neodtravuj

[18:31:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [53]*Hlidka [$]Pan_Reed [R]: závidíš plešku ? nebo co kote?

Situáciu som nezvládol ,neudržal som sa a musel som zabrdat . A to ma mrzí najviac.
Ten trest máš za opakované nevhodné chování.
Ahojte všetci, vyše 4 mesiace bez Epesu neni až tak dlhý čas pre človeka ktorý hrá na servery 2-3 hodiny denne, ale pre človeka ktorý za 3 roky bol každý deň aktívny 8-12 hodín tak mi verte, že je to dosť na to aby si uvedomil svoje chyby a v budúcnosti sa im vyhol . Môžem povedať, že za posledné 4 mesiace som za zmenil viac ako za 10 rokov v správaní.
Jakožto člověk co měl permu a trávil na epesu 8-12 hodin můžu říct, že jsou 4 měsíce dost málo.

Lži a přetvářka. Stačí mi tě vidět párkrát v chatu na discordu, na patě se otáčím a odcházím pryč. Toxickej, arogantní a sprostej hráč. Do týdne bys byl zpátky ve starých kolejích. Žádost mi přijde skoro směšná.

Nebudu ti ale dávat ani proti, to abys mě hned nezavrhnul. Pokud budeš chtít, změnit se dokážeš, myslím si ale že máš ještě čas.
Ak sa dostanem na server, ukážem ti ako sa vie človek zmenit k lepšiemu .

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#17
ArkenThas píše:
25 bře 2021 03:01
Původně když se tvoje minulá žádost objevila na fórum, instantně jsem si řekl, že ti sem jdu dát Proti, protože prostě na to co jsi vyváděl ještě není čas zapomenout. Pak jsem ale nad tvým trestem začal nějak tak přemýšlet a nakonec se nedostal k vyjádření, než byla tvá žádost uzavřena.

Nemyslím si, že by doba 4 měsíců byla nějakým extra úžasným časem během kterého bys prošel kompletní reformou a uvědomil si naprosto všechno úžasné i neúžasné. Jo a taky:
ReedWex píše:
24 bře 2021 18:38
Môžem povedať, že za posledné 4 mesiace som za zmenil viac ako za 10 rokov v správaní. Nemám s nikým problém, a uvedomil som si na 100% v čom som robil chyby a tie moje medzery som úplne odstránil a viem, že ak dostanem unban budem na Epese bezkonfliktný a naprosto Reformed .
Nic proti, ale nevěřím jedinému slovu z téhle části.

Ale. Tady přichází teprve ten plot-twist. Ty za mě totiž narozdíl od hromady ostatních lidí nepatříš k těm zlým. Když jsem se poprvé v roce 2018 připojil na E3, hned v prvních dnech jsem viděl si X lidí ze všech možných frakcí dělat srandu z hráče Pan_Reed. A samozřejmě tvoje obranné hlášky se staly legendárním přínosem pro všechny memes roomky na frakčních discordech. Od začátku jsi byl stejný a každý den jen někdo čekal, co zase ze sebe vysypeš. Jak šel čas dál, tak to dle mě šlo z toxicitou na serveru více z kopce a tak jsi i ty nezůstal vzadu a ihned se přidal. No a pokud máš tenhle post "šaška", tak prostě ty blbosti dělat budeš dál a dál, ale ne vždy to pak zvládáš udržet na hraně s tím, co je vtipné a co už nevhodné.

Čím déle to tu píšu, tím víc začínám pochybovat, jestli nedělám chybu, ale rozhodl jsem se ti tu šanci dát. Věřím tomu, že klaunem budeš pořád, ale už třeba pochopíš, kdy máš do toho chatu přestat psát. Pro
Od teba som fakt Pro nečakal a cením si ho zatial najviac zo všetkých ,nesklamem ta ked dostanem ešte šancu hrat na servery.

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#18
Ssoryk píše:
25 bře 2021 08:26
Každý někdy ulítne, někdo víc někdo míň. Snad si z tvého banu odneseš ponaučení a budeš se víc krotit.

PRO
Ja som si ulietal viac , ale čo bolo bolo a som ako vymenený a na servery nesklamem tvoju dôveru .

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban [č.2]

#19
ArkenThas píše:
25 bře 2021 03:01
Původně když se tvoje minulá žádost objevila na fórum, instantně jsem si řekl, že ti sem jdu dát Proti, protože prostě na to co jsi vyváděl ještě není čas zapomenout. Pak jsem ale nad tvým trestem začal nějak tak přemýšlet a nakonec se nedostal k vyjádření, než byla tvá žádost uzavřena.

Nemyslím si, že by doba 4 měsíců byla nějakým extra úžasným časem během kterého bys prošel kompletní reformou a uvědomil si naprosto všechno úžasné i neúžasné. Jo a taky:
ReedWex píše:
24 bře 2021 18:38
Môžem povedať, že za posledné 4 mesiace som za zmenil viac ako za 10 rokov v správaní. Nemám s nikým problém, a uvedomil som si na 100% v čom som robil chyby a tie moje medzery som úplne odstránil a viem, že ak dostanem unban budem na Epese bezkonfliktný a naprosto Reformed .
Nic proti, ale nevěřím jedinému slovu z téhle části.

Ale. Tady přichází teprve ten plot-twist. Ty za mě totiž narozdíl od hromady ostatních lidí nepatříš k těm zlým. Když jsem se poprvé v roce 2018 připojil na E3, hned v prvních dnech jsem viděl si X lidí ze všech možných frakcí dělat srandu z hráče Pan_Reed. A samozřejmě tvoje obranné hlášky se staly legendárním přínosem pro všechny memes roomky na frakčních discordech. Od začátku jsi byl stejný a každý den jen někdo čekal, co zase ze sebe vysypeš. Jak šel čas dál, tak to dle mě šlo z toxicitou na serveru více z kopce a tak jsi i ty nezůstal vzadu a ihned se přidal. No a pokud máš tenhle post "šaška", tak prostě ty blbosti dělat budeš dál a dál, ale ne vždy to pak zvládáš udržet na hraně s tím, co je vtipné a co už nevhodné.

Čím déle to tu píšu, tím víc začínám pochybovat, jestli nedělám chybu, ale rozhodl jsem se ti tu šanci dát. Věřím tomu, že klaunem budeš pořád, ale už třeba pochopíš, kdy máš do toho chatu přestat psát. Pro
cron