Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#11
Irl trading..
Toto tema je celkem orisek. Vzhledem k tomu ze se za to jeste pred chvili daval (na epes skale) nejhorsi trest co hrac epesu muze dostat - blacklist. A s tim jak bany stale a stale narustaji jsme u toho asi meli zustat. Navic vetsina lidi co veci prodava/nakupuje se vetsinou chce vratit a nakonec skonci zase u nakupu/prodeje veci.

Je to hodne zajime, jelikoz clovek co veci prodava zahazuje neco okolo 2k+ hodin hrani za par korun a clovek, ktery itemy nakupuje si naopak ziskava pohodli nefarmeni a pripravuje se o tu cestu ziskavani gearu, o ktere prakticky cely server je. Nakonec pak obe strany irl tradingu lituji a dochazi jim (budto banem nebo odstupem casu), ze to byla vlastne blbost a chcou znovu zpet co ztratili.

Na vas pripad mam zaujaty pohled.. vzhledem k tomu, ze si veci kupoval od cloveka, ktery je znamy tim, ze obchazi snad 2 bany a jeste k tomu za sebou jiz par irl tradu mel. Navic veci, ktere prodaval, ani nebyly jeho - byly meho zabanovaneho slovenskeho pritele pana Reeda. To tomu moc na vizitce nedodava (muzete konstatovat, ze o situaci nevedel, ale tohle bylo pro sirokou skalu verejna vec). Zadost po ktratke dobe na slabe urovni ti take nic moc nedodava.. je mi lito ale zatim budu nucen byt proti.
Naposledy upravil(a) TheDarkness dne 10 dub 2021 17:12, celkem upraveno 1 x.

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#12
n1tram_ píše:
09 dub 2021 19:23
1) Za co jsi ban dostal?
Ban mi byl udělen za IRL obchody.
2) Popis situace
Začalo to tak ,že jsem v chatu viděl v chatu nabídku věci na prodej, tak jsem mu nabídl PP body, prodejce mi napsal,že to je fajn nabídka, napsal mi, ať mu pošlu můj discord ,na discordu to začalo tak, mi nabídl, že mi to rád prodá, ale ne za PP body, napsal mi,když mu to pošlu jinak než PPbody tak mi to prodá, to jsem poprvé odmítl .Dále mě Fredrich začal přemlouvat, že to je SAFE. Psal mi, že to už udělal několikrát a stále na serveru nedostal ban. Podlehl jsem mému pokušení, a domluvil jsem se s ním na obchodu .Obchod proběhl, já jsem na to dostihl tak, že jsem dostal ban, fredrich také.
3) Datum a čas banu
February 19, 2021, 20:47
4) Druh banu
Permanentni Ban
5) Uveď , proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Na epesu hraju od začátku léta 2020. Od té doby jsem na serveru hrál denodenně. Byl jsem schopný na serveru strávit 10 hodin denně .Na sereru jsem neměl žádný prohřešek, toto byl můj první prohřešek za skoro rok hraní. Neměl jsem s nikým žádný konflikt. Proto prosím, aby mi byla udělena druhá šance, pokud tuto druhou šanci dostanu, nikdy se nedopustím žádných velkých přestupků.

S pozdravem n1tram_
Celkom som sa zasmial 😂 , to si reálne myslíš že môžeš dostať unban😃

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#13
Očividně mám utrum :) udělal jsem blbost a lituju, že jsem posílal takovou žádost o unban . Máte pravdu. Nezasloužím si vstup na server, jen jsem chtěl vidět kdo mi podkopne nohy a kdo mi pomůže . Očividně jsem moc "kamarádů" na serveru neměl . Děkuji za upřímné odpovědi a užívejte si hraní na epesu :)


S pozdravem n1tram _

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#14
n1tram_ píše:
10 dub 2021 16:57
Očividně mám utrum :) udělal jsem blbost a lituju, že jsem posílal takovou žádost o unban . Máte pravdu. Nezasloužím si vstup na server, jen jsem chtěl vidět kdo mi podkopne nohy a kdo mi pomůže . Očividně jsem moc "kamarádů" na serveru neměl . Děkuji za upřímné odpovědi a užívejte si hraní na epesu :)


S pozdravem n1tram _
Zamykám
cron